Аналітичні матеріали політичного божевільного

Мистецтво і пропаганда дають кожному бажаючому яскраве життя. Ми співпереживаємо вигаданим героям,  долаємо бідність, тяготу війни, знаходимо кохання. Ми виходимо за межі власних розумових і фізичних можливостей, відчуваємо себе значимішими, ніж ми є, і, натішившись віртуальними подвигами, повертаємося до звичних щоденних буднів. Не всі.

30 грудня у відділення Укрпошти на вулиці Шевченка в Харкові зайшов чоловік у балаклаві. Він продемонстрував присутнім іграшковий пістолет, дві баклажки з рідиною, в якій розчинено тисячі речовин, клубок проволоки з педалькою, яку можна натискати руками або ногою, проголосив захоплення заручників і, ймовірно, почав володіти касою.

 

На повідомлення про терориста відреагували поліція, швидка допомога, пожежники і СБУ. Злагоджено і професійно почали діяти усі силові спецпідрозділи регіону, снайпери зайняли позиції навколо Укрпошти, мешканців квартир прилеглих будинків евакуювали на вулицю. За наказом начальника Нацполіції Сергія Князева і за згодою виконуючого обов’язки голови МВД Сергія Ярового з Києва в Харків літаком перекинули спецпризначенців КОРД.

 

Почалися переговори з терористом. Він засуджував нерівноцінний обмін заручниками з ОРДЛО і лопотів незрозумілою мовою незрозумілі вимоги, які неможливо було виконати по причині незрозумілості. Ось він, глас народу! Звернення терориста мовою позаземної цивілізації, зняте за його вимогою на відео, затьмарило новорічне звернення Президента і навіть Саакашвілі. Доки кращі спеціалісти працювали над розшифровкою цього послання, одна з заручниць знешкодила терориста биттям вазою по голові, відкрила двері і запросила визволителів прибрати терориста.

 

Арсен Аваков розмістив фото знешкодженого терориста в своєму твіттері і пообіцяв відзначити нагородами своїх героїчних підлеглих. Губернатор Харківщини Юлія Світлична назвала блискучою сумісну операцію СБУ та МВС. Суд обрав запобіжний захід – тримання під вартою 60 діб. Терорист у заключній промові плакав і просив суд відпустити його до мами, якій він потрібніший.  Мама терориста плакала і звинувачувала поліцію. Під час чергового загострення син побив вікна сусідам. Мама на колінах благала поліцейських доправити хворого на лікування. Але побиті вікна – то дрібниця, от якби він пограбував банк…

 

Маленькому українцеві  Володимирові Володимировичу Безуху твердили, що його голос важливий, що він буде жити по-новому. Він повірив, що Міша і Геша – бридкі таргани, а Аваков – дрібний злодюжка.

 

Безух не був ні тарганом, ні злодюжкою, тому у 2006 році він балотувався на посаду міського голови з не гіршим, ніж у інших, гаслом: “Моя місія – служити людям”. Люди захотіли, щоб їм служив Гепа.

 

Тоді він почав служити людям доступним йому способом. Увірував у свої екстрасенсорні здібності  і долучився до битв екстрасенсів. Був переможений і у 2014 році з іконою в руках вийшов на площу Свободи попереджувати людство про захоплення половини України військами Путіна і Громадянську війну. Над новим Нострадамусом сміялися: “Не сиди на мокрій бруківці”.

 

За радикальні погляди на війну в Донбасі, висловлені 30 грудня 2017 року  в категоричній формі, йому світить ув’язнення до 15 років. Інакше не героїчною й не блискучою доведеться визнати операцію знешкодження харківського політичного божевільного.

 

За даними МОЗ майже 4% жителів України потребують психіатричної та наркологічної допомоги, а не операцій СБУ і обслуговування в пенітенціарній системі.

 

Пожалійте Геростратів. Лікувати треба і тих, хто неспроможний оплатити лікування.

6 оценок, среднее: 4,33 из 56 оценок, среднее: 4,33 из 56 оценок, среднее: 4,33 из 56 оценок, среднее: 4,33 из 56 оценок, среднее: 4,33 из 5 (6 оценок, среднее: 4,33 из 5)
Для того чтобы оценить запись, вы должны быть зарегистрированным пользователем сайта.
Загрузка...

7 комментариев читателей статьи "Аналітичні матеріали політичного божевільного"


 1. Сливка
  03.01.2018
  в 19:18

  Світличну гнать треба поганою мітлою.
  Засилля вчорашніх школярок на керівних посадах до дора ніколи не доводило

  2

 2. violonchelist
  03.01.2018
  в 19:50

  Яка ж у Вас витончена сатира, Петрович! Аж завидки беруть!
  Браво!

  1

  • Петрович
   03.01.2018
   в 21:48

   Кипіло!.. Як реальний злочин – операція “Перехват” і тиша. Як відомого місцевого дурика понесло, героїзм силовиків аж зашкалює. Пропіарилася вся політична шобла.

   0

 3. Володимир
  03.01.2018
  в 22:37

  Дурниці. Світлична- креатура Генадія Адольфовича ще з 7-го каналу. І Вам це добре відомо. Навіщо факти перекручувати?

  1

 4. Петрович
  03.01.2018
  в 23:43

  Наші харківські факти настільки цинічно перекручені, що не мені там щось розкручувати чи докручувати.

  0

Добавить комментарий