BloggoDay 12 October: #LucianoPavarottiDay

На календаре пятница, 12 октября. И сегодня мир отмечает:

– Всемирный день яйца (World Egg Day)

– Всемирный день борьбы с артритом (World Arthritis Day)

 День ребенка в Бразилии (Dia das Crianças)

– День борьбы с курением в Армении

 

Этот день в истории:

 208 лет назад — 12 октября 1810 г. в Мюнхене состоялся первый фестиваль пива (сегодня – праздник Октоберфест);

87 лет назад — 12 октября 1931 г. в Рио-де-Жанейро состоялось торжественное открытие статуи Христа Спасителя;

58 лет назад — 12 октября 1960 г. состоялось выступление Хрущёва на заседании Генеральной Ассамблее ООН

Хэштег дня: #LucianoPavarottiDay

83 года назад — 12 октября 1935 года в Модене родился Лучано Паваротти (Luciano Pavarotti) — один из самых выдающихся оперных певцов второй половины 20 века.

Но, конечно, не могу ни отметить, что сегодня день рождения нашого славного Степана Хмары, которому наши искренние поздравления и наилучшие пожелания!

В центре внимания

#ОлегСенцов #FreeSentsov

Фейсбук-огляд 12 жовтня

Посты дня: Тетяна Висоцька, Дмитрий Корнейчук, Андрій Павловський, Леонид Швец, Mykhailo Tkach, Liza Bogutskaya, Сергей Елкин, Алексей Меринов

Тетяна Висоцька (пост от 11 октября)

Чесно про те, що сьогодні вирішив Синод:
1. Томосу немає.
2. Автокефалії теж ще немає.
3. Було вирішено приступити до процедури надання українській церкві автокефалії.
4. Рішення московських попів про анафему Філаретові відмінене, йому повернули чин єпископа, його соратникам по УПЦ КП священицький сан.
5. Але не йдеться про НАДАННЯ автокефалії УПЦ КП, автокефалія\Томос будуть надані Єдиній українській помісній православній церкві, яка має бути створена після об’єднавчого собору трьох церков: УПЦ (МП), УПЦ КП, УАПЦ.
6. Дуже важливо: через відміну документу кількасотлітньої давнини, Синодального листа 1686 року, який надавав право Патріарху Московському висвячувати Київського митрополита, УПЦ МП зараз фактично отримала незалежність від московського патріарха, яка дає можливість взяти участь у об’єднавчому соборі нової єдиної української церкви.
7. Минулого року подібний процес «об’єднання» і автокефалії вже ініціювався – з Москви. Тому давайте зараз не будемо впадати в ейфорію, а слідкувати за тим, що відбуватиметься далі. Бо можемо наївно потрапити у пастку.
8. Слава Богу! Слава Україні!

Дмитрий Корнейчук

Самое смешное, что признание Киевского патриархата Вселенским и потенциальная автокефалия обьединенной церкви все равно не принесет рейтинговых “очков” Порошенко.
Поскольку верующие Киевского патриархата, которых намерен окучивать Порошенко, понимают: решение Варфоломея – это заслуга только Филарета.
Ну, и без Эрдогана не обошлось. Но это уже другая история…

Андрій Павловський

Нове досягнення “реформ” Порошенка… Згідно з оновленими даними Міжнародного валютного фонду (МВФ), Україна стала найбіднішою країною в Європі!!

Про це повідомив економіст, керуючий приватним інвестиційним фондом на фондовому ринку США Володимир Компанієць в Facebook:
“У новому звіті МВФ за показником ВВП на душу населення Молдова нас обійшла, а ми обійшли Папуа – Нову Гвінею”.

Відбулося поліпшення результатів Молдови.
Тепер Молдова займає 133 місце в світі з 2694,469 доларами ВВП на душу населення, а Україна 134 місце в світі по 2656,01 дол ВВП на душу населення.

Офіційна зарплата в Молдові також вище, ніж в Україні!

Середня офіційна зарплата в другому кварталі 2018 року: Молдова – 375,82 доларів (6369.8 лей); Україна – 325,53 доларів (8529 грн).
Яка ганьба! Це і є справжнім наслідком 144 псевдореформ.

Слід нагадати, що МВФ погіршив прогноз зростання ВВП України…

Леонид Швец

Уже даже Оксана Марченко покинула “Танцы со звездами”, а Сергей Семочко все никак не покинет Службу внешней разведки.

Леонид Швец 

Глазам больно, Степаныч. Слишком очевидна идея наверстать внешней яркостью отсутствие внутренней.

 

Mykhailo Tkach

Тепер якщо не оберуть президентом, то можна буде спробувати взяти участь у виборах очільника української церкви?

Liza Bogutskaya 

По Томосу.
Хтось каже, що вже є, хтось, що ще попереду.
Це не так важливо на сьогодні. Є набагато важливіша подія- це визнання того, що Росія в нас вкрала автокефалію, яку ій ніхто ніколи не давав.
Одже, Росія в нас вкрала багато. Історію, назву Держави, перетворивши її з Русі на Росію. Вкрала князів і святих. Вкрала Хрещення Русі. Останнє по часу, але далеко не в переліку- це крадіжка Криму, як сакральної святині, з якої почалось Хрещення Русі.
Крим для Путіна мав набагато більше значення, ніж військова база. Це не тільки Херсонес, а ще й палаци російських імператорів. А Путін, як ми знаємо, давно обрав собі шлях реконструкції російської імперії.
Пам’ятаєте прислів’я, яке колись передрікла Ванга? “З Володимира почалось, Володимиром закінчиться”. Це йшлося саме про христианство і встановлення справедливості. Саме Путіним і закінчиться гвалтування історії Православія.
Володимир Великий, дякуючі бабці, княгині Ользі, охрестив Русь, Володимир путін, дякуючи своєму нахабству і псевдовеличі, став останнім “імператором”, який нищив Україну, намагаючись перетворити її на осередок російського воївничого православного безглуздя.
Що далі?
Для росії це кінець.
Пам’ятаєте, як путін відповів хлопчику, що Росія ніде не закінчується? Це був замах на істрію людства? Мовляв, Росія скрізь і завжди була. Ще б трохи, і ми побачили б новітню Біблію, де “Спочатку було слово. І слово було Росія. Вона народила Бога. І ім’я його- Володимир”… Десь так.

Є багато думок, що таке не могло б бути без втручання геополітики. Звичайно. Але чому саме зараз? Тому що час прийшов.
Це початок.
Далі буде руйнуватись все, що побудовано на брехні і маніпуляціях.
А це ознака того, що в нашій країні зміниться все. Всі, хто мав тісні стосунки з росією, чи мав на меті знищення України- підуть в історію.
Це буде швидко і яскраво, як удар блискавкою.
Історія сучасної України зміниться.
Ми нарешті народимось, як дійсно Незалежна Держава.

Сергей Елкин

Алексей Меринов

2 оценки, среднее: 5,00 из 52 оценки, среднее: 5,00 из 52 оценки, среднее: 5,00 из 52 оценки, среднее: 5,00 из 52 оценки, среднее: 5,00 из 5 (2 оценок, среднее: 5,00 из 5) Для того чтобы оценить запись, вы должны быть зарегистрированным пользователем сайта.
Загрузка...

Метки:

Комментарии читателей статьи "BloggoDay 12 October: #LucianoPavarottiDay"

  • Оставьте первый комментарий - автор старался

Добавить комментарий