Принуждение к миру с агрессором

Дмитрий Корнейчук, 28.11.17, facebook

 

Как я ранее неоднократно говорил, задача Волкера, помимо переговоров с Сурковым и передачи ценных указаний Порошенко, заключается в том, чтобы давать постоянно разные мессиджи всем заинтересованным сторонам. В США он говорит одно, в Европе -второе, в Украине -третье. То есть – всячески скрывается “Большая сделка” Трампа-Путина.

Но нас интересуют именно мессиджи Волкера для Украины. Поскольку они отображают реальное положение дел. И, по сути, являются указаниями американских кураторов для Порошенко.

Так, во вторник Волкер заявил: Украине придется таки предоставить особый статус Донбассу и провести амнистию боевиков.

Столько четкий публичный сигнал необходим для того, чтобы у Порошенко не было лазейки вывернуться. Поскольку на Банковой любят давать свою трактовку словам Вашингтона. И там никогда нет никаких обязательств Украины. А потом разводить руками перед американцами: а вот общественное мнение нас якобы не поймет.

Одновременно вышло интервью Волкера одному из украинских сайтов, где он подробно рассказал о том, как именно будет запущен механизм проведения местных выборов на Донбассе после ввода миротворцев. Это также стоит рассматривать, как указание Киеву по написанию закона о проведении выборов на Донбассе.

И во вторник же, в унисон с Волкером, американский посол Йованович на пресс-конференции сказала, что Украина должна срочно предоставить жителям Донбасса доступ к получению их пенсию. Без всяких справок переселенцев.

Мы прекрасно понимаем: если бы в переговорах Волкера-Суркова якобы ничего не продвигалось, то таких откровенных фраз от американцев мы бы не услышали.

Поэтому “Большая сделка” продвигается. Да, торги между Трампом-Путиным продолжаются. Но подготовительный этап идет на полных парах…

Сергей Иванов, 29.11.17, facebook

Порохоботы активно отрабатывают темник о мудром цивилизованном Волкере, который принуждает Кремль принимать американские условия мира на Донбассе. В качестве аргумента приводится традиционно возмущенная реакция Кремля на все заявления Госдепа по этому поводу.. Между тем, в интервью “Левому берегу” Волкер вперые так плотно и четко изложил и обязательства Киева по выполнению “МИнска”- от особого статуса в конституции до местных выборов и амнистии.. Красной нитью в интервью проходит мысль об “украинских гражданах на Донбассе”, которых системно отчуждает Киев, и поэтому помогает Москва.

И кто после этого скажет, что переговоры Волкер-Сурков зашли в тупик?! Да они совершенно продуктивны, и темп действий по их результатам невиданно ускоряется. Выполнение, очевидно, планируется поэтапное, торги по пунктам еще идут. Но все же!
Забавным будет наблюдение за ближайшими действиями Начальника нашей Родины- зазор для маневра ему сужают быстро и решительно.

В общем, у порохоботов наступают тяжкие времена – они должны всех нас убедить в том, что это именно мы своей настойчивостью и силой духа Москву к уступкам принудили.

Патриотам всех мастей советую запастись валидолом- “зрады” будет много. -:))

***

А вот интересно, как будут принуждать дебилов из НФ голосовать за Особый статус Донбасса!? А ведь заставят же… Обком, как известно, шутить не любит…

Искренне сочувствую нашим безмозглым “патриотам”!

2 оценки, среднее: 5,00 из 52 оценки, среднее: 5,00 из 52 оценки, среднее: 5,00 из 52 оценки, среднее: 5,00 из 52 оценки, среднее: 5,00 из 5 (2 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Для того чтобы оценить запись, вы должны быть зарегистрированным пользователем сайта.
Загрузка...

Метки: ,

12 комментариев читателей статьи "Принуждение к миру с агрессором"


  1. Сливка
    29.11.2017
    в 20:27

    Заставят,конечно же-Минск-2 в интересах как ЕС,так и США.А вот дальше события будут развиваться либо по “американскому” варианту (закручивание гаек,усиливание пророссийскости,с одновременным ростом влияния националистов),либо по “европейскому”-разделение Украины на 2-3 государства с последующим поэтапным вступлением в ЕС.
    В любом случае,народу нужно готовиться к тому,что о него в очередной раз вытрут ноги,причём,вытрут так,как никогда ранее.

    1

    • Петрович
      29.11.2017
      в 23:38

      Не хотілося ввязуватися в розмову, але не витримала. Як можна говорити, що припинення війни за Мінськ-2 в інтересах ЄС і США!!!
      А РФ розцвіла від санкцій? Ще не згасли емоції від чергового невдалого запуску з космодрому “Восточний”. Без західних технологій на коліні клепається високоточна техніка. А кращого ні купити, ні вкрасти!
      Та й загнивання Україна зі смородом на весь світ хіба не війна підживлює. Для мене ось це не передати наскільки ближче, ніж Кабмін, ВР і Президент разом взяті.
      http://ru.golos.ua/suspilstvo/ukrainskie_tanki_bolshe_ne_edut_diversiya_ili_afera_8557

      0

    • Володимир
      30.11.2017
      в 00:31

      Желания девушки по вызову редко учитываются, особенно после оплаты оговорённой суммы и группового секса.

      0

  2. Сливка
    30.11.2017
    в 00:43

    1)Війна-це,звичайно,вигідна справа для української влади,але вигода для США та ЄС значно більша,якщо вона припиниться.Інтерес США-мати сильну,але авторитарну Україну,яку можна легко впихнути до складу РФ,щоб лякати східноєвропейські держави.І вже за допомогою цих держав ліквідувати ЄС.
    Європейський варіант,навпаки,полягає в тому,щоб повторити тут югославський або чехословацький
    сценарій(в цьому плані багато чого залежить від України),після чого в 2-3 етапи поглинути Україну.
    Російський фактор я розглядаю через призму того,що 80% багатств Росії належать 3% населення,які тримають свої капітали або в ЄС,або в США.

    2)Росія як торгувала з Заходом,так і торгує.Просто якщо раніше торгівля певними товарами йшла напряму,то наразі-через посередників.

    3)Ви справді вірите,що після 20 років ложіння(саме ложіння,а не покладання) на армію,її можна відновити?Це озброєння на 70%-поставки з країн кол.соцтабору,що тепер увійшли до складу НАТО.

    P.S.Якщо щось хочеться викласти-можна написати текст.

    0

    • Петрович
      30.11.2017
      в 01:01

      На цю тему писати не можу – надто близько до неї і війна закриває рот.
      1. Авторитарна Україна не може бути успішною. Тут не Сингапур, та й політика рівня Лі Куан Ю тут немає і не передбачається. Не думаю, що США здатні робити ставку на авторитаризм в Україні або на підсилення Росії, яка з’ївши Україну, зможе лякати не тільки ЄС, а й США.
      2. Україна теж торгує з Росією. Зупинити потоки товарів політики не здатні. Капітал задля одержання прибутку рве будь які перепони.
      3. Не знаю, про яке озброєння говорите Ви, я про нашу бронетехніку, виготовлену в Україні, списану, полагоджену і втридорога продану армії. Заодно і про масове небажання чоловіків ні служити в армії, ні воювати на фронті. Армія слабка, але без армії держави не буде.

      0

      • Сливка
        30.11.2017
        в 01:11

        Як вам завгодно

        1)Росія,навіть якщо з’їсть Україну,то не буде являти загрози США.Східній Європі-може(на що й ставлять американці),але не США.А стосовно авторитаризму…он у Порошенка зараз влади більше,ніж у Януковича,але всі,за винятком кількох десятків людей в центрі Києва,мовчать.

        2)Звісно,з ким же нам ще торгувати?Ми можемо складати конкуренцію тільки Росії.А політики й капітал в наших умовах-одне й те саме.

        3)Ну це понятно.Військові замовлення-просто джунглі для розпилювання грошей.
        Війна вигідна нашому керівництву,частково-російському,але не США,і не ЄС.
        Небажання служити-це така специфічна форма самозахисту у косящіх.

        0

        • Петрович
          30.11.2017
          в 11:51

          1. Дивлячись що Ви називаєте загрозою. Підтримка Куби й відома Карибська криза не були загрозою. Озброєння Сирії за правління Хафіза Асада і Венесуели при Уго Чавесі теж послужили всім на благо – бо кому ж з нафтодобувних країн не подобається зростання цін на нафту внаслідок домовленостей чи збройних конфліктів в нафтодобувних регіонах.
          2. Політика – це найбільш прибутковий бізнес в наших умовах. Звичайна річ, що гроші йдуть туди, де більші прибутки. Так було у всіх без винятку країнах, доки ставка політичного прибутку не приводилася до такого рівня, як в інших галузях бізнесу.
          3. Чому Ви робите виключення в списку отримувачів вигоди від війни? Торгівля зброєю дуже вигідна справа і не залежить від географічного положення торгівців. Війна створює попит на зброю, робочі місця і прибутки. Конкуренція між Росією і Україною за азійські і африканські ринки зброї варта роману, а не побіжної статті в інтернеті.
          Звичайно, при нинішньому рівні освіченості і самосвідомості пропаганді важко переконати повну життя молоду людину, що бути гарматним м’ясом почесно і корисно.

          0

          • Сливка
            30.11.2017
            в 20:31

            1)Зараз-не 1962 р,і російські еліти-не радянські.Якщо США чи ЄС конфіскують їх гроші,то протягом року влада в РФ може змінитися.Поставка озброєнь банановим республікам-це завжди було,врешті-решт,з такими показушними ворогами можна вигідно таємно співпрацювати

            2)Політика на пострадянському просторі-це і є бізнес.

            3)Я розглядаю саме конфлікт на Сході,хоча й він є корисним як для української,так і для російської сторони.А про конкуренцію на афроазійських ринках мені розповідати не треба,я сам був дипломатом одному з цих регіонів і знаю про це

            0

  3. Петрович
    30.11.2017
    в 23:55

    Так ось де Ви так гарно загоріли… laugh
    1. Можливо, ті гроші – міф, а можливо міф, що їх легко конфіскувати. Якби породжувані РФ проблеми мали таке просте вирішення, ним би вже скористалися. Ще радянські партійні мільйонери (мільярдери) навчилися тримали скарби в засекречених від усього світу банківських комірках на пред’явника по всій Європі.
    2. Політика скрізь бізнес, але цивілізованіший. Наша політика відстає від їхньої приблизно на століття чи півтора. Пірати, бандити, контрабанда, корупція – найвигідніші способи накопичення первинного капіталу в минулому цивілізованого світу.
    3. З конфлікту на Сході єдина користь – Донбас перестав визначати обличчя Верховної Ради. Перед Громадянською війною в США подібним чином Техас заселили американці, потіснивши мексиканське населення, а потім з засвоєними землями приєдналися до США. Для України втрата цієї території дуже ймовірна – більшість населення орієнтована на Росію. Тому вигоди одержить переможець, а переможеному доведеться підраховувати втрати. Двох переможців зі взаємною користю не буде.

    0

  4. Володимир
    01.12.2017
    в 08:20

    Якщо я правильно зрозумів, санкції США буде накладено і на тих, хто співпрацював з путіним і його оточенням. Тобто і на Україну, в особі чинних можновладців. Логічно тоді фінансово нищити обидва режими- Кремля і Києва, поєднавши їх Донбасом. В цьому сенсі війна США не потрібна. Виправте, якщо я помиляюся.Який сенс топити корупцію в Мордорі і заохочувати теж саме в Украіні? США мають це розуміти

    0

  5. Володимир
    02.12.2017
    в 08:06

    Ще одне питання до шановного Сливки. Яка, на Вашу думку, логіка руйнування ЄС з боку Штатів? 1) відсутність стратегічного партнера в Європі. 2) політична і економічна корупція з Росією. 3)Несплата членських внесків НАТО 4) все гуртом чи інші чинники. Буду вдячний за відповідь.

    0

Добавить комментарий