Асиметрична відповідь Маска тов. Гройсману В. Б.

Оце кажуть, що той Маск, так нічого й не відповів на пропозицію співробітництва Гройсмана Володимира Борисовича, навіть після запуску останнім першої баржі з двомастами тонн кавунів з Херсонщини до Переяслав-Хмельницького.

Брешуть.
Ілон Маск, що народився 1971-му, та свою першу програму продав у 12 років, нещодавно анонсував запуск до Марсу у січні 2018 року з мису Канаверал надважкої ракети Falcon Heavy, вантажопідйомністю понад 26 тонн з спортелектрокаром власного ж виробництва вишневого, це важливо, кольору Tesla Roadster.

Що це, як не асиметрична відповідь на баржу кавунів, виклик й хитра провокативна спроба втягнути наш перспективний реформаторський уряд у виснажуючі зоряні перегони?
Звісно цей проект Маска, як це і сталося з Великим кавунячим шляхом ім. В.Б.Гройсмана, може спіткати лихо, якщо ракета вибухне на старті, бо, як пояснив Ілон Маск, є проблеми синхронізації двадцяти семи двигунів. У випадку успішного старту міжзоряний модуль буде мандрувати Всесвітом мільярди років. Вартість проекту всього 130 млн. дол. Ракета вже стоїть –

В той же час, в ці ж роки, що Маск створював Falcone, в Україні освоєно по офшорах, як кажуть, 8 млн. дол. із 292 млн. дол. !!! кредиту канадського експортного агенства, під гарантії нашого Уряду (начебто Уряд має свої а не наші гроші) на створення українського супутника зв’язку Либідь. Політ Либіді планувався на 2011 рік, та скоріше за все не відбудеться ніколи, та й сенсу в тому запуску вже немає – супутникове телекомунікаційне обладнання геть застаріло.
Логічне питання, чи не оббрехують наших космічних винахідників, чи могли вони розікрасти 2,73% кредиту? Смішно, певен, що оббріхують – мінімум 27%. А якщо Либідь не полетить, а вона не полетить, то розтраченими виявляться всі 292 млн. дол., тобто 100%. Це схоже на остаточну правду.

Й ще питання – де той попередній до Володимира Борисовича теж перспективний реформаторський Уряд? чи вже виправдано творців вмираючої Либіді в реформованому апеляційному суді? чи можна стати мультіміліярдером не грабуючи країну? не роблячи з життя громадян нісенітницю? з творчості, а не з копалин? з нуля, а не з прихватизованого? розумом, а не язиком? сумлінням, а не наперсткуванням? з освіти й працьовитості, а не блату й кумовства? з мрій до Марсу, а не міфу про Ротердам? Чи не є однією суцільною безплідною пліснявою найо@кою оті олігархатні потвори з бундочекістокомсомолобандиточиновними кодлами на чолі з епічним кондитером усіх часів, маркетів та офшорів?

Компанії Ілона Маска шукають фахівців зрозумілих професій –http://www.spacex.com/careers , гарний шанс для наших дітей, винести за дужки свого життя тих потвор, та реалізуватися в дивовижному новому світі. Комісарам, комсомольцям, політологам, політтехнологам, “експертам” та новомодним “агентам змін” не турбуватися.

Де мої сімнадцять літ? На пильних стежинах далеких планет мали залишитись наші сліди. Не заробітчанські, бляхаєвро.
Свою першу програму для калькулятора “Електроніка Б3-21” по обрахунку заробітної плати я (1964 р.н.) “продав”) у пересувну механізовану колону, де працювала моя мати, у 1977 році, коли мені, як й Кобзарю, було тринадцять.

P.S.

Гройсман В.Б. теж шукає фахівців, так званих “агентів змін”, у створені в міністерствах “директорати” –
http://www.pravda.com.ua/rus/columns/2017/08/14/7152134/

Розвели на цей проект ЄС, і на кону 100 млн. євро.

Тож що ж асиметрично відповість тов. В. Б. Гройсман Маску, звісно, якщо Falcone Heavy ще злетить з тією саморобною теслою? Може разом з “агентами змін” з числених “директоратів” ризикнуть збільшить водотоннажність баржі, запропонують світу якісь революційні теж саморобні власноруч кавуни, чи, як і до Ротердаму, просто й лукаво додадуть до Херсонщини якийсь логістичний “+”?

Будемо чекати, та щось мені підказує, що краще перепозичити ті 100 млн. євро пану Ілону Маску, бо ж знову буде як в комедіїї Волга-Волга – ” а як добре все починалось”.

Крапка.

 

© Yurko

7 оценок, среднее: 5,00 из 57 оценок, среднее: 5,00 из 57 оценок, среднее: 5,00 из 57 оценок, среднее: 5,00 из 57 оценок, среднее: 5,00 из 5 (7 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Для того чтобы оценить запись, вы должны быть зарегистрированным пользователем сайта.
Загрузка...

Метки:

3 комментария читателей статьи "Асиметрична відповідь Маска тов. Гройсману В. Б."


 1. Євген
  29.12.2017
  в 16:23

  Фист файно. laugh

  0

 2. Володимир
  30.12.2017
  в 04:45

  “Московский тракт проложен до Херсона. И как то раз по этому пути баржа гройсмана с арбузами решила Илон Маска обойти…” Гинзбурга прошу не обижаться!

  0

 3. SergStar
  30.12.2017
  в 15:13

  Браво! laugh

  0

Добавить комментарий