Чий сучий син?

На мій погляд Анатолій Шарій не вартий того шуму, який здійнявся навколо нього. Звичайний шахрай, фонтануючий ідеями збагачення і не здатний у шахрайстві дорости хоча б до рівня Остапа Бендера.  Моє заочне знайомство з ним відбулося у 2009 році на сторінках інтернет-видання “Український політичний дурдом”. Він регулярно викладав свої ІМХО, я пробувала себе в жанрі коментаря. Шарій  зачепив дражливу тему – високу смертність від онкозахворювань через недоступність сучасних ефективних засобів лікування. Українським онкохворим потрібен кіберніж.

“Майже мільйон офіційно діагностованих хворих – це для української влади не проблема. 9 смертей на 15 захворювань – теж не проблема. Баби ще понароджують. Приймайте смиренно, українці, тому що ви українці, і живете ви на Україні, і ходите ви під українською владою”.

Є меми які мають стовідсотково прогнозований відгук. В Україні такими є злочинна влада, знедолений народ, хворі діти. Повноцінний онкоцентр з кіберножем  за 10 млн. доларів реально купити вскладчину. Для цього достатньо щоб справжні люди скинулися хоча б по 10 доларів. (https://durdom.in.ua/uk/main/article/article_id/712.phtml)

Я, як справжня людина, вболіваюча за долю онкохворих, відправила на рахунок, вказаний Шарієм, 200 грн., за себе і за кількох тих, хто не вважає себе справжньою людиною. Потім, переживаючи за успіх, почала цікавитися кіберножем на інтернет-сторінці, де Шарій обіцяв інформувати співгромадян про просування благородної справи збору коштів. З інформуванням щось не заладилося з самого початку. Після розміщеної емоційної статті, яка закликала пересилати гроші на вказані банківські рахунки, більше ні гу-гу. Зате на інших сайтах зарясніли заклики “Не вірте Шарію!” Кому вже доводилося мати з ним справу, писали про його непорядність – він страждає на ігроманію, часто програє великі гроші, бере в борг і не має звички повертати борги. Збір грошей на кіберніж – афера. Не хотілося вірити, але довелося.

Через якийсь час від початку акції Шарій виклав на сайті “Дурдому” статтю, в якій затаврував ганьбою українське населення, яке не доросло до права називатися народом. Суму 10 млн. доларів населення не назбирало, отже гідне того, щоб вимирати від онкохвороб без кіберножа. Акція “Кіберніж” завершилася. Бажаючі дізнатися, де ж зібрані гроші, дізналися. Гроші Анатолій Шарій залишив собі в оплату за прикладені зусилля по їх збору. Бо й справді, чому це він повинен задарма опікуватися онкохворими.

Обурення дурдомівської прогресивної спільноти було настільки великим, що Шарій надовго зник з сайту. Коли, на його думку, народ підзабув цю аферу, він виклав у “Дурдомі” свій черговий журналістський доробок. Час був близько полуночі. Це не завадило задати йому першим коментарем запитання: “Коли повернеш мені 200 грн., які я перерахувала тобі на кіберніж?”

– Які гроші? Який кіберніж?

Справді, рукописи не горять, навіть Шарієві. В інтернеті й сьогодні можна знайти сліди шарієвого кіберножа. Тоді посилання на сторінки аферистичної справи спровокували потік матюччя. За годину ІМХО зникло разом з Шарієм назавжди.

Минули роки. І ось переслідуваний владою за політичні переконання правдоруб і борець за щастя народу Анатолій Шарій відкриває зомбованим українцям очі на барижну українську владу на російських радіо- і телеканалах. Засіб врятувати Україну в нього є – Партія Шарія. Що обіцяє? Позаблоковий статус, омолодження влади, створення умов, соціальні виплати, прозорість, словом перевірений джентльменський політичний набір. Хвиля на підтримку Шарія піднялася вища, ніж на купівлю кіберножа. Навіть Харків мітингує – дуже хоче Шарія. Нічого, що сучий син – зате кого треба сучий син.

 

© Петрович, 07.07.19

6 оценок, среднее: 4,33 из 56 оценок, среднее: 4,33 из 56 оценок, среднее: 4,33 из 56 оценок, среднее: 4,33 из 56 оценок, среднее: 4,33 из 5 (6 оценок, среднее: 4,33 из 5) Для того чтобы оценить запись, вы должны быть зарегистрированным пользователем сайта.
Загрузка...

7 комментариев читателей статьи "Чий сучий син?"


 1. Drol Arugaz Yativ
  07.07.2019
  в 02:27

  Автор поднял интересную тему. Риспект.

  2

 2. Bloker
  07.07.2019
  в 12:47

  Думаю, что Шария с этой акцией развели, как маленького. Слишком серьезная акция и слишком невыгодна она для сильных мира сего. Если бы здесь вина Шария была значительной, об этом уже б трубили все наши сми, а так – молчок. Шарий взялся за гуж, но оказался не дюж… Если берешься за общественное дело, смотри, способен ли ты его контролировать по ходу реализации? Сегодня ты в центре акции, а через месяц -бац, и ты уже на обочине, а шишки все на тебя…

  1

  • Петрович
   07.07.2019
   в 13:12

   Цього разу вже не мене, а Вас, Блокере, розводять як маленького. Якщо Шарій просрав таку шляхетну справу, як кібер-ніж для України, які шанси, що Україною він керуватиме успішніше?
   Тільки дитина ще не знає, що у ВР заносять чемодани з мільйонами доларів на підкуп депутатів. Навіть улюбленець харків’ян Гепа залишає дуже прибуткову посаду мера і рветься у ще прибутковішу ВР. Шахраям там медом намазано. А ілюзорикам вже втюхали блазня, чому б не спробувати втюхать і пройдисвіта.

   1

   • Bloker
    07.07.2019
    в 13:22

    І де я написав, що розвели Вас, Петрович? – Я написав, що розвели молодого Шарія. Шарій керуватиме Україною? – Я щось пропустив… search

    1

    • Петрович
     07.07.2019
     в 14:06

     Моє ІМХО про те, як Шарій розвів мене у 2009 році, адресоване особисто Вам. Мене здивувало, що Ви маєте що сказати на захист “молодого Шарія”.
     Якби Шарія вдалося пропхати у ВР, то так, він був би ще одним “слугою народу”. Здійнятий навколо його імені галас теж досяг мети – відволік увагу від персони нинішнього Президента і його, скажімо, дещо дивних кроків на цій посаді.
     Я собі задаю запитання, звідки у аполітичному Харкові стільки шаріївців? Звідки у патріотичному Львові стільки шаріївців? Коли одночасно в розведених на тисячі кілометрів містах спалахує рух на підтримку сумнівної особи, виникає запитання: “Хто режисер цього дійства?”

     1

 3. Виталик
  08.07.2019
  в 16:36

  Не быть им в Раде. Ни ему, ни его партии….

  1

  • Петрович
   08.07.2019
   в 19:31

   Звичайно, не бути. На перший погляд ситуація схожа на “Лясь батогом по воді, може смуги будуть”. Але грошей на галас вкинуто немало, не по шарієвому гаманцю. Можливо потрібні вуличні сутички, ознака загального хаосу і некерованості України. Якщо вдасться далі розгойдувати ситуацію, не виключена прогнозована Портніковим ймовірність, що Європа і Путін домовляться про спільне зовнішнє управління Україною. Тоді Шарій – пішак у цій багатоходівці.
   У Харкові став потрапляти на очі фургончик “Бійцівський клуб Спартак”. Ще не забувся жилінський бійцівський клуб Оплот, який почав вуличні сутички з націоналістами задовго до останнього Майдану.

   0

Добавить комментарий