Чого чекати від повернення Міхо?

Оце) навесні 1917 року для розбещення російського війська коханець Рози Люксембург соціал-демократ, доктор філософії Ізра́їль  Лазаревич Ге́льфанд, що мав велику любов до грошей, відомий як Олександр Львович Парвус, продав германцям в опломбованому вагоні хворого на сифіліс Володимира Ілліча Ул’янова – Бланка, відомого як Ленін, уродженця міста Симбірськ (нині Ульяновськ) разом з жінкою Надєнькою Крупською, коханкою Інесою Арманд та ще з тридцятьма суто руськими революційно налаштованими душами за кількістю плацкартних місць:

 1. Сарра Раввіч
 2. Михаіл Цхакая
 3. Омера Ривкіна
 4. Давид Супишвилі
 5. Михайло Гоберман
 6. Меєр Айзенбуд
 7. Рахим Скавко
 8. Мойсей Харитонов
 9. Марія Маршегоф
 10. Семен Пейнесон
 11. Давид Розенелюм
 12. Марія Морингоф
 13. Григорий Брилліант
 14. Йоган Линде
 15. Мая Абрамович
 16. Абрам Сковно
 17. Фаня Гребельска
 18. Давид Мирингоф
 19. Ганна Константинович
 20. Злата Радомисльська
 21. Єлена Кон
 22. Євсєй Радомисльський
 23. Григорій Усієвич,
 24. Буня Поговська
 25. Олександр Гракась
 26. Надєжда Слюсарєва
 27. Стефан Радомисльський
 28. Юлій Кось
 29. Георгій Сафаров
 30. Валентина Морточкіна

Йосипа Джугашвілі та друга Парвуса-Гельфанда Лейби Бронштейна уродженця нині село Береславка Кіровоградської області, відомого як Лев Троцький у вагоні не було.

По приїзду вагону в Петроград Володимир Ілліч, видряпавши ся на панцирник біля Фінляндського залізничного вокзалу, проголосив історичну промову.

У липні того ж самого року Тимчасовий уряд, який очолював уродженець того ж міста Симбірськ Олександр Федорович Керенський-Адлер, санкціонував арешт Леніна з його кагалом за спробу держперевороту.

Ілліч сховався з уродженцем нині місто Кропивницький тієї ж самої Кіровоградської області Гершоном Ароновичем Радомисльским, відомим як Григорій Євсеєвич Зинов’єв, в Розливі, де вони перевдягнуті в косарів невстанно займалися в шалаші написанням “Блакитного зошиту”! З настанням серпневого похолодання Ілліч втік до Фінляндії, але мав боржок Парвуса перед німцями й свій перед ним, то й мусив його відпрацювати то ж повернувся восени в Петроград.

7-го листопада (25 жовтня) 1917 року Російська республіка перестала існувати, Керенський втік, кажуть, у жіночому вбранні.

Отже з тих пересувань з перевдяганнями пройшло сто років, сплили океани народної крові – української, німецької, грузинської, єврейської, маємо: Петро виступив на запланованому зненацькому тракторці на Банковій… надав громадянство України Михеілу Саакашвілі, відомому як Міхо, призначив Міхеіла Головою Одеської ОДА… звільнив Саакашвілі з Голови Одеської ОДА… позбавив Михайла громадянства України, викинув Міхо з України.

10 вересня Міхо планує повернутися в Україну через польсько-український кордон з букетом випробуваних 22-го листопада 2003 р. у Грузії троянд аби повернути Петру боржок.

Скоро осінь з листопадом – чао какао?

P.S. Буде нова кров чи бувають революції не з жадібності, з філософії, боргів та образ а з любові до людей?

© Vetervpole

2 оценки, среднее: 5,00 из 52 оценки, среднее: 5,00 из 52 оценки, среднее: 5,00 из 52 оценки, среднее: 5,00 из 52 оценки, среднее: 5,00 из 5 (2 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Для того чтобы оценить запись, вы должны быть зарегистрированным пользователем сайта.
Загрузка...

Метки: ,

4 комментария читателей статьи "Чого чекати від повернення Міхо?"


 1. Kozak Oko
  18.08.2017
  в 21:35

  Пока самый очевидный факт заключается в том, что на Банковой наблюдается феерический шухер

  1

 2. st
  18.08.2017
  в 21:51

  Дуже схоже на непрофесійну постановку зі створення героя – страждальця від корумпованої шоколадної влади та любих друзів.
  З усією повагою до минулих досягнень пана Міхеіла.
  Ну дуже яскраво він зализував дірочку ПОПу у 14-му. І жодного слова про офшорні та інші проеби гаранда. Дуже смердючє підтримував представників БП на виборах та довиборах. Дуже нестримно хаяв коломойського, тімошенко разом з ссученими блЯгерами мінстеця та міншрайка. При повній мовчанці щодо смотрящіх ложкінда, шокіна, бойка, матіоса, кононенка, грановського, мартиненка, гонтарєвої, інших любих друзєй-кровосісєй.
  Не вірю.

  0

 3. sob
  20.08.2017
  в 12:52

  Автор – Вы здесь о чем пишете? За политику, бабло или конспирологию – всем миром правят жиды? Если таки да – смиритесь такова Ваша долюшка, если нет – найдите в себе гідність отвечать за себя и своих высуванцив. Тогда и будет всем счастье)) За*бала уже эта меньшовартисть!!

  0

Добавить комментарий