Іісус вечеряв би в макдональдсі

Оце людина, створивши “бога” за образом своїм та подобою, все одно залишається ланкою харчового ланцюга.
Колись розібрався зі своїми релігійними орієнтаціями – не віруючий, не невіруючий, не атеіст, не не атеїст, не агностик, не не агностик… Тих розмов не підтримую, на бібліях поставив хрест, надаю перевагу Маркесу, Ремарку, Екзюпері, Жадану, тлумачним словникам, інженерним довідникам. Заповзяті адепти викликають спектр почуттів від розчарування й шкоди до відрази.

Моє переконання – про “бога” можна тільки мовчати.

Мій релігійний статус – Зачарований Світом.

Оці товстопузі товариші, мають відповідні, згідно БТІ та земкадастру, місця для свого бізнесу, втім розповзаються неначе ракова пухлина але виключно в рибні місця.

Технологія захоплення землі цинічна та огидна. Спочатку омріяні золотоносні  сотки стовбляться наче на Клондайку, але стовбляться (ноу-хау проти зносу) святим хрестом, потім з’являється іконостас, та спеціальні вбогі бабці читають біля нього, так званий, молитослов, потім вночі з’являється МАФ, й починається торгівля свічками, індульгенціями, молитвами та ритуалами, потім МАФ обкладається цеглою, в свідомість громади втямлюється назва “церков” чи “монастир”, й починається повноційний бізнес з пручанами, церковною громадою, послугами рєшалово.

Колись засновника Макдональдса Рея Крока спитали про сенс його бізнесу, відповідь була – нерухомість.

Звісно ті макдональдси то жебрацтво в порівнянні із капіталізацією світових конфесій та вічністю існування їх бізнесу, проте між церквою та макдональдсом я надаю перевагу останньому – там тепло й світло, там годують, чиста й безкоштовна вбиральня, дітлахам дарують сувеніри, не обманюють, там має можливість заробляти на життя молодь, можна пересидіти дощ чи мороз, призначити зустріч чи побачення, поголитись й помити голову у відрядженні. В Макдональдсі люди заробляють чесні гроші, не жебракують на вході, сплачують податки та відрахування в пенсійний фонд, не займаються політикою й не впливають на електорат, і головне – там є Wi-Fi !!!

Підписав петицію про знос МАФа біля Десятинної. Недобрий той МАФ. Не по закону. А РПЦ то взагалі… Хочеться вимити руки. Певен, що якби Іісус з’явився в Києві на віслючку, то до Лаври “ченці” його б не пустили, а для таємної вечері він обрав би макдональдс. І макдональдчани його б не зрадили.
Тож – чємодан, вокзал,” и по шпалам, по железной дороге…”, Бірюльово, Черьомушки, Воркута, Лєнінград… Шпал багато.

Петиція (швидко й не боляче)  Вирішити питання знесення незаконної споруди-каплиці УПЦ МП-Десятинного чоловічого монастиря Пресвятої Богородиці на території Національного музея історії України. 

3 оценки, среднее: 3,67 из 53 оценки, среднее: 3,67 из 53 оценки, среднее: 3,67 из 53 оценки, среднее: 3,67 из 53 оценки, среднее: 3,67 из 5 (3 оценок, среднее: 3,67 из 5)
Для того чтобы оценить запись, вы должны быть зарегистрированным пользователем сайта.
Загрузка...

1 комментарий читателей статьи "Іісус вечеряв би в макдональдсі"


 1. Петрович
  29.01.2018
  в 23:50

  “Моє переконання – про “бога” можна тільки мовчати.
  Мій релігійний статус – Зачарований Світом.”friends

  То Ви не бачили запеклу міжконфесійну битву біля фундаменту нової церкви Великомученика Віктора, де православні прочанки заманювали оплатити і долучитися до церковних таїнств у освяченому підвалі, а протестантські місіонерки з Біблією в руках запрошували разом вивчати Біблію.
  Десятиліття атеїзму закінчилися релігійним фанатизмом, подоба комунізму увінчалася куполами з подобою позолоти.

  Якби моя воля, в церквах стояли б касові апарати і платилися б податки на землю, на нерухомість, в соціальні фонди, на війну і на прибутки.

  -2

Добавить комментарий