По ком горят факелы? или Пеца, подлый трус, уходи!

После долгой “новогодней” паузы в столице возобновились протестные акции с тезисом “За імпічмент!”: сегодня в Киеве состоялся марш “За майбутнє”, который уже традиционно стартовал от памятника Кобзарю.

Кардинальным отличием от предыдущих маршей стало перекрытие наглухо силами полицейских выхода на Крещатик и к Майдану, который накануне плотно заставили задумчивыми конструкциями в цветах национального флага. И поскольку на вопрос: “Для чего это сделано?” – Банковая так и не смогла придумать хоть какой-то правдоподобной версии — всем окончательно стало ясно, что Петр Порошенко  мало того, что является Брехлом с большой буквы “Б”, но, как выяснилось, он оказался еще и Ссыклом. Который боится самостоятельно думающих украинцев больше, чем орд кремлевского карлика.

Хронология Марша, как всегда подробно изложена на сайте Страна.UA в материале “Должен прийти на Майдан и заявить об отставке”. Михо дал Порошенко срок до 18 февраля и отправил к нему домой автоколонну с резолюцией“. И само название отчета о Марше дает ответ на вопрос: чем именно он закончился?

Ну а мне остается только поделиться с читателями небольшим фотоотчетом и текстом Резолюции Вече.

 

 

Резолюція Віче 4 лютого 2018 року

Ступінь деградації українських високопосадовців стає очевидною не тільки для українців, але і на Заході. Петро “мальдівський” та “Юрко “сейшельський ” стали символами морального та інтелектуального падіння державних чиновників, які нахабно шикують на курортах під час війни. Вони крадуть не тільки наші гроші, вони крадуть нашу віру у саму можливість гідно жити у своїй країні.

Через чотири роки після втечі Януковича можна стверджувати – вони всіх нас обдурили: ніхто на покараний за злочини проти Майдану, корупційні схеми розрослись до небачених масштабів, українці загнані у злидні і поставлені на межу виживання.

В країні відбулась узурпація влади президентом: Порошенко запровадив тіньовий контроль над роботою Верховної Ради, Кабміну, судами, місцевими органами самоврядування, СБУ, Національним банком України, телеканалами. Вдаючи з себе европейського політика, Порошенко став гарантом безкарності для олігархів, гарантом збереження корупції, гарантом відсутності будь-яких життєвих перспектив для мільйонів українців на своїй землі.

Якби державні інститути в Україні працювали нормально, то замовники, організатори і виконавці схеми “Ротердам +” давно б сиділи по тюрмах, а їх майно було б конфісковане. Якби держава в Україні працювала нормально, Порошенко був би відправлений під слідство одразу після Ілловайська і Дебальцево, а за «панамські» офшори і відмову продати свій бізнес – негайно був би відправлений у відставку в порядку імпічменту. Якби держава в Україні працювала нормально, замовники політичних репресій та любителі “прикрашати” Майдан напередодні акцій протесту, швидко опинились би на лаві підсудних.

Для того, щоб грабувати Україну, щоб рятувати від покарання корупціонерів, щоб самому уникати відповідальності і продовжувати вести бізнес на території Росії, Порошенко прямо зацікавлений “зіпсувати” державу в Україні. Тут його інтереси прямо співпадають з інтересами Путіним, кума якого Порошенко особисто призначив представником України у переговорах з Росією.

Ми заявляємо: держава потрібна громадянам, створюється і утримується ними для спільного блага! Жодна країна не може вистояти і перемогти у війні, якщо в ній не функціонує держава.

Якщо не змінити «систему Порошенка», ми ризикуємо втратити державність і провалитись у Руїну, хаос, колапс інфраструктури, падіння економіки та отримати ганебну поразку у війні з РФ.

Порошенко “лежить колодою” на шляху змін. Він вчепився у крісло Президента України і збирається в ньому просидіти ще сім років. Це ганьба України!

Відправити у відставку Порошенка – це не тільки конституційне право громадян України, але їх прямий громадянський обов’язок, моральне зобов’язання перед тими, хто поклав своє життя за краще майбутнє України.

Чинна Конституція України дозволяє Порошенку подати у відставку добровільно, звільнивши шлях до дострокових виборів Президента, Верховної Ради України, створення нового Уряду.

Наша головна вимога – відставка Порошенка з посади Президента України! Ми викликаємо громадянина Порошенка на Майдан 18 лютого для оголошення рішення про відставку.

18 лютого 2017-го року, о 12:00 ми виходимо на Майдан в Києві і на майдани у всіх областях України, містах та містечках. Нас вийдуть мільйони!

Ми почали демонтаж систему корупції та олігархату і обов’язково збудуємо гідне Майбутнє для кожного українця!

Геть з нашого шляху! Слава Україні!

10 оценок, среднее: 5,00 из 510 оценок, среднее: 5,00 из 510 оценок, среднее: 5,00 из 510 оценок, среднее: 5,00 из 510 оценок, среднее: 5,00 из 5 (10 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Для того чтобы оценить запись, вы должны быть зарегистрированным пользователем сайта.
Загрузка...

4 комментария читателей статьи "По ком горят факелы? или Пеца, подлый трус, уходи!"


 1. Sofi
  04.02.2018
  в 21:15

  Спасибо за фото и информацию!

  0

 2. Сливка
  04.02.2018
  в 21:21

  Очень много было донощиков.Даже Олешко пригнали

  П.С.Моё мнение насчёт Михомайдана,как способа “выпустить пар” не изменилось.Но любой клапан может сорваться…

  0

 3. nikitta
  04.02.2018
  в 21:47

  Хорошие фотки, лучше моихsmile
  Не нравится постоянный плакат, намекающий на ‘неарийство’ ПАП. Это глупо и вредно

  0

Добавить комментарий