Троллинг 80-го левела

На календаре суббота 27 июня, а поскольку по случаю выходных на лонгриды не тянет, ограничусь кратким респектом журналистам Південної інформаційної компанії (ПіК), официально зарегистрированной в славном городе Херсон, но которых не аккредитовали на освещение мероприятий во время рабочей поездки Зе-Президента на Херсонщину.

 

Акулы пера не стали рыдать и плакать, а поступили ровно наоборот – отстебав тупую Мендель пресс-службу главы государства тонким стебом. На своем сайте ПіК разместил следующий отчет о визите Владимира Зеленского в город Херсон:

 

Президент у Херсоні підписав важливий документ

Президент України Володимир Зеленський під час свого візиту на Херсонщину, який відбувається, сьогодні, 26 червня відвідав Херсонський морський порт де підписав якийсь документ. Про це ПІК повідомила семирічна дівчинка, яку в Херсонський ОДА запросили на зустріч з президентом.

Дівчинка поділилась з редакцією малюнком, що зробила під час цієї зустрічі.

Раніше ПІК вже повідомляв, що Володимир Зеленський у Херсоні зробив гучну заяву ” –


та
“-

                                                                                   – додав у своїй речі президент “.

***

Замечу, что в наш сегодняшний пресс-обзор на сайте Oko.cn.ua вошли материалы с 27-ти отечественных и зарубежных сайтов. Но материал журналистов ПіК, щитаю, заслуживает первого места за юмор и креатив. Браво!!!

 

 

 

© Олег Федоренко 27.06.20

9 оценок, среднее: 5,00 из 59 оценок, среднее: 5,00 из 59 оценок, среднее: 5,00 из 59 оценок, среднее: 5,00 из 59 оценок, среднее: 5,00 из 5 (9 оценок, среднее: 5,00 из 5) Для того чтобы оценить запись, вы должны быть зарегистрированным пользователем сайта.
Загрузка...

Метки: ,

5 комментариев читателей статьи "Троллинг 80-го левела"


 1. Сліпий Пью
  27.06.2020
  в 15:26

  не зря клоун ездил на Херсонщину – ищет пути подачи воды в Крым. ИМХО – неподача воды станет поводом путлеру вторгнуться из Крыма в Херсонскую область и расширить границы оккупации до Мариуполя и до Одессы с выходом к Днепру в районе Северо-Крымского канала – это очевидно, тут и академев военных заканчивать не надо. Время на решение вопроса – месяц-полотора – потом в Северном Крыму будут пить песок.

  Подача воды в Крым оттянет продолжение экспансии, но закроет вопрос возврата Крыма возможно навсегда

  PS, Как на этом сайте добавить свою статью? Или только Олег и Блокер пишут?


  • PiligrimK
   27.06.2020
   в 17:26

   Тролінг хороший! smile
   Хуйло спить і думає, як би одержати воду на Крим. Без сумніву, інтенсивно продумуються варіанти силового рішення цього болючого для них питання. Відстань від Армянська до Херсона 120 км, десь так і доведенься пройти ворогу. Протяжність фронту може скласти кілометрів 300-400, щоб він не витягся в “язик”, який можна відкусити (як під Дебальцевим).
   За добре підготовленими укріпленнями можна чудово триматися: перешийок вузький, дуже багато водних перешкод, нормальних доріг практично немає, місцевість рівна, для арти таке просто задоволення, отже наступ там можливий тільки з величезними втратами для ворога.
   Значицця, допустити ворога туди можна тільки або зовсім не захищаючись, або ціною очевидної зради на самому верху. Інших варіантів не бачу.
   На Курській дузі практично не було важких оборонних споруд – окопи, траншеї, дзоти тощо, але німці не прорвали оборону, хоч і понесли великі втрати. А перешийок можна перетворити на неприступний відносно недорого, було б бажання. Якщо здамо територію від Криму до витоку каналу, то не знаю, як це і назвати… .
   Якщо в ГШ, РНБО, ОП тощо не бачуть загрози і не готуються до атаки з Криму, то значить, там зрадники. В повний ідіотизм якось не віриться. Можливість зради цілком допускаю.
   Якщо не будемо захищатися, як належить, про будь-яку підтримку світу можна буде забути назавжди… .


   • Сліпий Пью
    28.06.2020
    в 03:48

    drinks

    Є ще повітряний шлях – дєсантура – забрасується в тил і захватує що потрібне. Водночас можуть вдарити по Україні з Півночі на Чернігів-Суми-Харків та на Сході у напрямку Маріупіль-Запоріжжя-Дніпро. Я би так і зробив – спочатку почав наступ на Півночі або Сході, а коли туди відтягнуться резерви (яких замало) – вдарив би з Півдня – повітряним десантом нейтралізував би берегову оборону і висадив би морський десант десь на Бердянськ та Залізний порт і звідти б почав просувати окупаційні війська у глуб території, так шо оборона перешійка стала б зайвою і скоро опинилась би в оточенні.

    Наші товсодупі генерали тіпу Хомчака всралися б від такого подвійного удару і здриснули в кущі як під Іловайськом, а пацани – поляжуть героїчно, намагаючись протистояти більш потужному у всіх озброєннях і чисельності окупанту. Захід підсилить ступінь стурбованності до ще більшої стурбованності, а Україна зменьшиться ще на кілька сотен тисяч квадратних кілометрів. До цього йде – розв’язка не за горами. Я вважаю путлєр неодмінно використає цю можливість якраз під час правління клоуна, бо у військовій справі він повний нуль (як і Петя був з Гелетеєм).

    Нажаль, Захід нам не допоможе. Хоча б авіацією нас прикрив, бо авіація у війнах вирішує все – чиє повітря – того й перемога


  • Kozak Oko
   27.06.2020
   в 19:40

   Материалы добавляются из “личного кабинета”: заходишь в кабинет — нажимаешь кнопку “написать в BlackZone” — выбираешь рубрику: имхо, жабки, анекдоти, віршики — оформляешь заголовок, текст, превью — нашимаешь кнопку “публиковать”


 2. Джордан 2005
  28.06.2020
  в 21:42

  Шапито продолжает свои “гастроли по Украине” и К_вирус не помеха , главное в их спектакле это костюмы , особенно “намордники”, костюмеру – зачёт и грамоту , за Лохоство …

Добавить комментарий