7 тез за підсумком рішення Печерського суду-судилища

З приводу того, що Саакашвілі відпустили з Печерського суду-судилища.

 

 1. Певен, що яку-небудь гидоту для Саакашвілі команда Порошенка ще вигадає.

Бо команда Порошенка спрямована не на благо України, а на задоволення власних корисних інтересів(власне, який Порошенко(а його інтереси-гроші і влада, влада і гроші), таким змушена ставати і його команда.

Тож, всіх , хто критикує цю владу команда Порошенка(чиновники і порохоботи) сприймають як своїх особистих ворогів. Тому і готові до гидот.

Тож, пані і панове, чекайте наступних гидот.

 

 1. Та навіть те, що хоч на один день “дута” справа розвалилася, вже є позитивом. Бо суспільству потрібне відчуття перемог. Нехай маленьких, але перемог. А сьогодні звільнення Саакашвілі нормальні люди мали б вітати. Бо нормальна людина мала б бачити, що справа політично заангажована і є відвертим політичним переслідуванням.

 

3. Хоч на один день приємно бачити як “втираються” порохоботи. Бо соромно за те, як колишні “громадські активісти”, “журналісти”, “політики” стали відвертими лакеями. Прикро, бо багатьох з них знаю особисто… І тим болісніші ці відчуття.

 

4. Не випустили б сьогодні у суді Саакашвілі, якби не були акції протести та тиск Заходу. Щира подяка всім, хто брав участь в цьому тиску. Дякую тому, що якби зараз цього не відбулося, то режим Порошенка наступними об’єктами зробив би тисячі і тисячі громадських активістів. Режим Порошенка психологічно до цього готовий. А от технлогічно поки що дає збої. І це добре smile

 

5. Саакашвілі бажаю виспатися і здоров’я. Йому ще буде важко. Дуже важко. Але його енергія необхідна для країни, хоча б для того, щоб розбурхувати “сонне царство”, і не дати остаточно довершити авторитарний режим.

 

6. Патріотичній політичній і громадській опозиції слід вчитися співпрацювати і координувати свої дії. Агентура СБУ всередині буде заважати це робити.Та вчитися треба.

 

7. Це ще не “перемога”, і навіть близько не перемога. За перемоги ще слід боротися.

Але все таки настрій покращився.Добраніч, пані і панове

 

 

Олександр Доній, 11.12.17, facebook

4 оценки, среднее: 5,00 из 54 оценки, среднее: 5,00 из 54 оценки, среднее: 5,00 из 54 оценки, среднее: 5,00 из 54 оценки, среднее: 5,00 из 5 (4 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Для того чтобы оценить запись, вы должны быть зарегистрированным пользователем сайта.
Загрузка...

Метки:

1 комментарий читателей статьи "7 тез за підсумком рішення Печерського суду-судилища"


 1. Arkadiys
  12.12.2017
  в 10:06

  Суда-судилища не получилось. Состоялся нормальный суд с честным судьей и со скоморошными плокулолами.

  2

Добавить комментарий