Андрій Павловський: Хто даватиме гроші Україні, президент якої відпочиває за 500 тис. дол?

Андрій Павловський, 05.02.18, “Вечірні Вісті

 

Щодо відпочинку Петра Порошенка вийшли публікації в багатьох впливових виданнях усього світу.

Над Луценком відверто глузують:

«Слова Генерального прокурора Украины Юрия Луценко о доступности отдыха на Сейшелах для среднего класса стоит превратить в избирательный слоган», – об этом заявил Майкл Карпентер, бывший заместитель помощника главы Пентагона по вопросам Украины и Евразии в администрации Барака Обамы, а ныне директор аналитического Центра Байдена при Пенсильванском университете в Twitter.

Генеральный прокурор Украины Юрий Луценко говорит, что отдых на курорте «Four Seasons» на Сейшельских островах является «чем-то, что себе может позволить обычный украинец среднего класса». Это может стать прекрасным избирательным слоганом, – заявил Карпентер.

Водночас менеджер програм Євразії в Center for International Private Enterprise (США) Ерік Карл Гонц написав, що українцям треба відкладати гроші майже 20 років, щоб дозволити собі таку відпустку, як в Луценка.

«Обычная средняя заработная плата в год в Киеве, а это самая большая в Украине, примерно 3 700 долларов. Поэтому обычному киевлянину понадобится 17 лет, чтобы отложить деньги на такой отдых для «среднего класса», – отметил Гонц.

Хто в світі продовжить вірити, що президент України бореться з корупцією? Хто даватиме гроші Україні, президент якої відпочиває за півмільйона доларів?

Європейські лідери часто намагаються демонстративно відпочивати на Батьківщині, щоб зробити рекламу своєму внутрішньому туризму. Наші навпаки – інкогніто літають за кордон! Користуються незрозумілими чужими паспортами і підставляють під загрозу національну безпеку. Це говорить про те, що вони не є шанувальниками країни та не бачать тут свого майбутнього.

3 оценки, среднее: 5,00 из 53 оценки, среднее: 5,00 из 53 оценки, среднее: 5,00 из 53 оценки, среднее: 5,00 из 53 оценки, среднее: 5,00 из 5 (3 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Для того чтобы оценить запись, вы должны быть зарегистрированным пользователем сайта.
Загрузка...

Метки:

Комментарии читателей статьи "Андрій Павловський: Хто даватиме гроші Україні, президент якої відпочиває за 500 тис. дол?"

  • Оставьте первый комментарий - автор старался

Добавить комментарий