Апогеем скотства стал эфир Влащенко

Mikheil Saakashvili:

“Як все це кодло заметушилося, побачивши мене. Тільки наївні можуть ще сподіватися на їх самоочищення.
Тільки народ України може вказати їм на своє місце, так само, як зовсім недавно зробили народи Бразилії, Південної Кореї та нашої сусідньої Румунії відносно своєї провинної влади.
Сьомого листопада ми маємо їм показати, що нас багато і ми рішуче налаштовані”.

 

https://www.facebook.com/SaakashviliMikheil/videos/1735142916516082/

 

Какая мы жестокая и тупая страна, народ!

 

Сегодня было немного свободного времени, поэтому несколько раз была попытка посмотреть ящик. Переключала каналы. И что? На каждом канале шельмовали Саакашвили.

 

Как будто эти говорящие попугаи, клюющие корм из рук своих хозяев, сговорились! Одни и те же тухлые рожи депутатов и политологов кочуют с одного эфира а другой.

 

И, конечно, апогеем скотства стал эфир Влащенко, это клоака с уже обязательным дегенератом Кивой, который сегодня объявил, что команда вершителей и карателей должна действовать, расстреливая прямо на улицах.

 

Потом Влащенко включила в свой эфир Саакашвили, чтобы задать ему вопрос – а на какие деньги он живет и не содержат ли его женщины – жена, сестра и бабця?

 

Хотела бы посоветовать Влащенко, прыгающей с канала на канал, научиться уважать не только жен олигархов, с которыми она так любит доверительно разговаривать об интимном.

 

С сегодняшнего дня это пятничное шоу на ZIKе лично для меня будет назваться “Клоака Влащенко”…

 

Не хочется думать, что мы та нация, что не научилась уважать прежде всего себя.

 

Быдло на эфирах и быдло у экранов, которое жрет с грязных рук манипуляторов в ящиках…

 

 

Olena Ksantopulos, 04.11.17, facebook

2 оценки, среднее: 5,00 из 52 оценки, среднее: 5,00 из 52 оценки, среднее: 5,00 из 52 оценки, среднее: 5,00 из 52 оценки, среднее: 5,00 из 5 (2 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Для того чтобы оценить запись, вы должны быть зарегистрированным пользователем сайта.
Загрузка...

Метки:

3 комментария читателей статьи "Апогеем скотства стал эфир Влащенко"


 1. Feldkurat
  05.11.2017
  в 12:50

  А шо, вона ж за гроші. Заплатять – оближе, заплатять – обсере. Гидота.

  1

 2. Сергей
  05.11.2017
  в 13:17

  Таки, так: протиприродньо було бачити, як Влащенко “відробляла” завдання по “мочилову” МНСаакашвілі. Особливо неприємно було її “виляння хвостом” й відданого погляду в око ТВкамери, типа: “А, я ще й не так можу!” (ну, шо тобі кривляння малолітньої бляді, в надії бути “знятою” богатеньким “Буратіно”), і це в її то віці! Це ж треба, моль пристаркувата, так любити гроші… Моральні виродки, а і то: “Риба гниє з голови!”

  0

 3. Ukrop
  06.11.2017
  в 00:03

  Дуже гнітуче враження від усіх тих етерів, а надто від Наташі Влащенко. Вона мені нагадала комсорга із 80-х років минулого століття. Цікаво, хто стоїть за тим шоу (виглядає недешево!)? Там на Zik є ще один шльоцик, що верзе заходинською, але якийсь він тупуватий і несправжній? Дивився тільки раз, але занудило від нього.
  Взагалі, нема чого бідкатися про поганих гостів студії, бо вони і є сучасна політ “иліта” нації, ця піна, накип, просто гівно, що спливло на поверхню, і є тільки надія, що їх знесе черговий Майдан, бо без нього Україні буде край.
  Міхо для поца поросенка як цвях у жопу. От всі канали і травлять його щосили. Але що дивує, піпл “хаває”, як то кажуть, і на протест до Зради не виходить. Здається, що цей тиждень може стати вирішаючим, вийде народ або не вийде, і від цього залежатиме чи зміниться щось на краще, чи так і будемо продовжувати занурятися у лайно із перспективою втратити Україну (почитайте останню заяву Волкера стосовно рекомендації неподання Україною свого проекту резолюції в ООН по миротворцях)…
  Тільки народ може знести цю банду, але народ схоже спить, натомість відпрацьовують на поца неандертальці типа Ківи…

  0

Добавить комментарий