BloggoDay 7 March   #BryanCranstonDay

На календаре воскресенье 7 марта, а также:

Международный день детского телевидения и радиовещания (International Children’s Day of Broadcasting)

Всемирная неделя борьбы с глаукомой (World Glaucoma Week)

Национальный день бабушек во Франции

День учителя в Албании

День рождения телефонного аппарата

День прогуливания уроков

День тёплого одеяла

День энергии растений (Plant Power Day)

День, когда ты будешь услышан (National Be Heard Day) – США

День тёзки (Namesake Day) – США

День сухих завтраков (National Cereal Day) – США

Этот день в истории:

34 года назад — 7 марта 1987 года на центральном телевидении СССР состоялась премьера передачи Владимира Молчанова “До и после полуночи”. Гостем передачи был Андрей Миронов.

Скриншот: интервью Олега Блохина и Ирины Дерюгиной для передачи “До и после полуночи”. 29 апреля 1989 года.

Хэштег дня: #BryanCranstonDay

65 лет назад — 7 марта 1956 года в городе Сан-Фернандо (штат Калифорния, США) родился Брайан Ли Крэнстон  — американский актёр, сценарист и режиссёр, лауреат премий «Тони», «Эмми» и «Золотой глобус». Обладатель именной звезды на Голливудской «Аллее славы». Широко известен как исполнитель главной роли учителя химии Уолтера Уайта в телесериале канала AMC «Во все тяжкие»

 89 лет назад — 7 марта 1932 года в Запорожье родился Владимир Дахно — советский и украинский художник-мультипликатор, режиссёр, сценарист. Народный артист Украины (1996). Известен как автор свыше 20 мультфильмов, в частности сериала «Казаки». Владимир Авксентьевич умер 28 июля 2006 года.  Похоронен в Киеве на Байковом кладбище.

#ЦитатаДня

Макс Вебер

“Государство — это организация, которая предоставляет самые дорогие услуги самого низкого качества”

Фейсбук-огляд 7 березня

Посты дня: Сергій Руденко, Volodymyr Boiko, Svetlana Kryukova, Алексей Голобуцкий, Соня Кошкина, Денис Гороховский, Дмитрий Корнейчук, Valentin Gadenoff, Deposito de cartuns, Перевод карикатур журнала The New Yorker II

Сергій Руденко

Третій день Зеленський мовчить

Кинув колишнього бізнес-партнера чи тихо протестує проти санкцій США?

“95 Квартал” ще на “плюсах” чи вже на “Інтері”?

Володимире Олександровичу, перервіть нарешті вашу восьмимартівську сієсту! Хоч слово скажіть про визнаного США корупціонера Коломойського!

Volodymyr Boiko

Народний депутат України від фракції «Слуга народу» Данило Гетманцев окреслив у інтерв’ю «Главкому» обрії нової економічної політики: мовляв, платоспроможні українці ухиляються від сплати податків і з цим тепер влада буде рішуче боротись. «Податкова – бідкається Данило Олександрович, – 10 років не бачить більше 5 млн працездатного населення. Тобто за даними податкової вони взагалі не отримують доходи. І при цьому всьому в нас затори у великих містах щоранку із дуже недешевих автомобілів. Це, погодьтеся, свідчить про рівень добробуту частини населення? А інша частина – медики, вчителі, пенсіонери, поліцейські – поставлені на межу виживання… Чому так відбувається? Тому що внаслідок тіньової економіки національного доходу перерозподіл не працює як слід. Ті, хто одержує дохід, відмовляються від сплати чесної долі доходу на утримання соціальної сфери, доріг, оборони… Без прийняття непопулярних, але дуже потрібних рішень у нашої країни майбутнього нема».

Спробую пояснити голові Комітету з питань фінансів, податкової та митної політики Верховної Ради, звідкіля на вулицях появляються недешеві автомобілі й чому порожній Пенсійний Фонд. Ось, наприклад, своїми безграмотними просторікуваннями народ регулярно розважає такий собі позаштатний радник керівника Офісу Президента Михайло Подоляк. Слово «позаштатний» означає, що Міша не отримує офіційну зарплатню й працює в ОП безплатно. Але не варто думати, що Подоляк ночами розвантажує вагони, щоби зрання поснідати, чим бог послав, і бігти на Банкову радити Єрмаку. Насправді, йому платиться «в конверті», без усяких формальностей – не менше 10 тис. доларів на місяць (принаймні, раніше радникам платили «десятку», але я не здивуюсь, якщо Міша виторгував надбавку за незнання української мови).

Але й ті, хто офіційно працевлаштовані в Офісі Президента, також працюють не за оклад – не думаю, що Мендель отримує «у конверті» менше, ніж 3 тисячі доларів на місяць. Скоріше за все, 5. І усілякий непотріб на кшталт колишнього радника на громадських засадах секретаря РНБОУ Сивоха чи птаха-говоруна Арестовича – вони також живуть не на допомогу з безробіття. Усім їм щомісяця робляться виплати «у конвертах» з так званого «президентського фонду».

У червні 2019 року Руслан Рябошапка, як тільки отримав кабінет на Банковій, дав інтерв’ю «Лівому Берегу», де розповів, що в НАЗК за часи Порошенка співробітникам неофіційно виплачували щомісячну матеріальну допомогу від президента. Судячи з того, що після призначення генеральним прокурором Рябошапка не розпочав за цим фактом досудового розслідування, він і сам не відмовлявся від таких конвертів, які, напевно, роздаються досі.

Нехай Данило Олександрович пригадає, скільки грошей неофіційно виплачується йому та його колегам по фракції (ці цифри неодноразово озвучувались – рядовому депутату Офіс Президента платить 5 тис. доларів на місяць, а головам комітетів – 15 тис. доларів на місяць), скільки отримують персонально голова фракції Арахамія та його заступник Корнієнко, скільки доплачується вірним солдатам партії в складі Офісу генерального прокурора, Кабінету Міністрів тощо – і відповість на просте запитання: з яких джерел наповнюється «президентський фонд»? Якщо Гетманцев цього не знає, то розповідаю: основними джерелами виплат усім цим арестовичам, подолякам та арахаміям є переміщення товарів через митний кордон України з приховуванням від митного контролю (не в останню чергу через «сірі» схеми ввезення автомобілів, які так обурюють Данилу Олександровича) і розкрадання бюджетних коштів на «Великому Будівництві» та інших оборудках. За надходження грошей від порушень митних правил (у народі це називається «контрабанда») відповідальними є лейтенант Баканов і бригадний генерал Наумов, за розкрадання бюджетних коштів – заступник керівника Офісу Президента Кирило Тимошенко.

Тому, шановний Даниле Олександровичу, громадяни нічого не винні такій державі. І Ви даремно думаєте, що Вам вдасться примусити підданих Одного з Найвеличніших Лідерів Світу (с) добровільно віддавати злодіям і корупціонерам частину своїх доходів у вигляді податків. Спочатку самі навчіться жити на офіційну зарплатню.

Svetlana Kryukova

Вчерашний Игорь Палица в передаче Свобода слова у Шустера был прекрасен. Он сразу, чтоб ни у кого не возникало сомнений, заявил, что не является бизнес-партнером Коломойского, а всего лишь друг приятель и собутыльник. Однако это ложь. Все знают, что он не только завсегдатай котлетных вечеринок, но и совладелец в целом ряде активов с Коломойским: заправки, Укрнефть, Кременчугский НПЗ, Буковель и другие горно-лыжные отели в Австрии, а также политическая партия Майбах, созданная за деньги Коломойского как альтернатива Слуге народа.

Но вчера Палица, движимый чувством самосохранения, публично отрёкся от своей доли, с чем можно поздравить опального олигарха: получил санкции, но увеличил долю в бизнесе.

Ирония судьбы Коломойского, который неоднократно предавал близких партнёров и соратников. Теперь уже отрекаются от него. Интересно, кто после Палицы – следующий?

Алексей Голобуцкий

Соня Кошкина

Я часто бываю в театрах.

Действительно часто. И впечатлений всегда много.

Но в пятницу случился «Бельведер» и он превзошёл многое-многое за долгое время.

Когда не хочется, чтоб антракт.

Не хочется, чтоб финал.

Великолепная постановка.

Тончайшая общественного-политическая сатира.

Тончайшая (что редкость).

Прекрасная игра Катя Степанкова, Ахтема Сейтаблаев и Лариса Руснак.

Гуглите, когда следующий спектакль и идите о-б-я-з-а-т-е-л-ь-н-о.

Денис Гороховский

Из архива

Дмитрий Корнейчук

8 марта почти-почти

Valentin Gadenoff

Замёрший водопад Fontanone Di Goriuda.

Deposito de cartuns

Перевод карикатур журнала The New Yorker II

1 оценка, среднее: 5,00 из 51 оценка, среднее: 5,00 из 51 оценка, среднее: 5,00 из 51 оценка, среднее: 5,00 из 51 оценка, среднее: 5,00 из 5 (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Для того чтобы оценить запись, вы должны быть зарегистрированным пользователем сайта.
Загрузка...

Комментарии читателей статьи "BloggoDay 7 March   #BryanCranstonDay"

  • Оставьте первый комментарий - автор старался

Добавить комментарий