BloggoDay 9 June  #JohnnyDeppDay

На календаре среда 9 июня, а также:

Международный день друзей (International Friends Day)

Международный день архивов (International Archives Day)

Всемирный день аккредитации (World Accreditation Day)

Всемирный день антифосфолипидного синдрома (World Antiphospholipid Antibody Syndrome Day, World APS Day)

Международный день кельтского искусства (International Celtic Art Day)

День пускания мыльных пузырей

 

Этот день в истории:

26 лет назад — 9 июня 1995 года в Сочи  в  гостинице “Radisson-Лазурная” состоялась встреча Бориса Ельцина и президента Украины Леонида Кучмы, на которой было подписано соглашение, согласно которому:

– Черноморский флот России и Военно-морские силы Украины базируются раздельно;

– основная база и штаб флота находятся в городе Севастополь;

– имущественные вопросы должны быть урегулированы с учетом ранее достигнутой договоренности о разделе имущества пополам;

– России передается 81,7%, Украине — 18,3% судов.

 

 

9 июня 1995 г.

 

Хэштег дня: #JohnnyDeppDay

58 лет назад — 9 июня 1963 года в Оуэнсборо (США, штат Кентукки) родился Джон Кристофер Депп II — американский актёр, кинорежиссёр, музыкант, сценарист и продюсер.

 

#ЦитатаДня

Жан-Жак Руссо, франко-швейцарский философ, писатель и мыслитель эпохи Просвещения.

“Кто осторожнее в своих обещаниях, тот точнее в их исполнении”

 

Фейсбук-огляд 9 червня

Посты дня: Алексей Кучеренко, Александр Гончаров, Евгений Якунов, Александр Кочетков, Natalka Barsuk, Тетяна Висоцька, Volodymyr Viatrovych, Юрий Романенко, Мария Жартовская, Петро Олещук, Олексій Мустафін, Arina Rozvadovskay, Юрий Касьянов, Oleksandr Danylyuk, Вячеслав Ільченко, Борислав Береза, Vovchik Vovkulaka, Дмитрий Корнейчук, Vitalii Chepynoga, Сергій Руденко, Ольга Соломка, Процишин офіційний, GONI Мемаси, Баба і кіт, Юрий Юхман, Олег Пшеничный, Denis Dragunsky, Вячеслав Шилов, Светлана Филь-Хлебникова, интеллектуальный юмор, Импрессионизм и постимпрессионизм, Maria Krouze, Deposito de cartuns, Перевод карикатур журнала The New Yorker II

 

Алексей Кучеренко 

 «Вечный двигатель» – вырубывать леса в Карпатах, продавать под видом дров в Европу и одновременно сажать где ни попадя за счёт бюджета деревья миллиардами.

Ни «Проффесор», ни «Кондитер» так и не успели допереть – «КВН» победил! Временно!)

Камент админа Oko.cn.ua: – Перпетуум баблорубилле

Александр Гончаров

СУПЕРХЛЕБНАЯ ИДЕЯ ДЛЯ УКРАИНСКИХ АГРОБАРОНОВ, КАК ПО-МАКСИМУМУ ОБОГАТИТЬСЯ И ОДНОВРЕМЕННО ОБНУЛИТЬ ГОСБЮДЖЕТ-2021

Они нас тащат к краю самой глубокой финансовой пропасти; такое ощущение, что завтра уже не будет. Судите сами, только один ряд беспристрастных цифр из открытой отчетности крупных экспортеров агропродукции, свидетельствующий о минимальных размерах уплаченных ими налогов и максимальных заработках на возмещении НДС. Вот данные Государственной налоговой службы о том, насколько больше денег из госбюджета вернули экспортерам АПК, и сколько они заплатили налогов:

 1. «Кернел-Трейд»: получил возмещение НДС – 9,96 млрд грн; уплатил налогов – 0,36 млрд грн.
 2. «Сантрейд»: получил возмещение НДС – 4,26 млрд грн; уплатил налогов – 0,23 млрд грн.
 3. «Каргил»: получил возмещение НДС – 3,80 млрд грн; уплатил налогов – 0,09 млрд грн.
 4. «АДМ Юкрейн»: получил возмещение НДС – 4,66 млрд грн; уплатил налогов – 0,10 млрд грн.
 5. «Нибулон»: получил возмещение НДС – 4,28 млрд грн; уплатил налогов – 0,46 млрд грн.
 6. «Гленкор Агрикалчер Украины»: получил возмещение НДС – 2,77 млрд грн; уплатил налогов – 0,13 млрд грн.

Вот такая невеселая картинка получается, и сразу вспоминается громкое разоблачение экс-министром финансов Игорем Уманским пресловутой системы «скруток-муток» по уплате НДС.

Держимся и терпим? Понимая, что спад украинской экономики может получиться очень жестким и даже жестоким.

Евгений Якунов

…Дитячі запитання про олігархів

———

Чому крупні бізнесмени й багаті люди, якщо вони не вважають себе олігархами, лізуть у політику?

Чому б їм просто не займатися спокійно своїм бізнесом і не жити у власне задоволення з отриманих доходів?

Бо ж як сказав колись один з таких бізнесменів, (який тоді не вважався олігархом): “Можна, в принципі, якось прожити й на мільйон доларів. А на 100 мільйонів можна жити, ні в чому собі не відмовляючи – і сім’ю забезпечити й дітям стартовий капітал дати…”

Чому ж не живуть? Відповідь на це дав інший відомий олігарх: “Перший мільйон заробляється на безбідне життя. Всі наступні мільйони й мільярди – на те, щоб захистити цей, перший мільйон”.

Справа в тому, що всі наші мультимільйонщики колись були молодими, ненаситними хижаками. І свої перші мільйони отримали рекетом чи рейдерством, скуповуючи за безцінь державну власність.

У всіх у шафах – численні скелети, причому в багатьох – в прямому сенсі цього слова. І всі знають, що таке бізнес-війна не на життя а на смерть.

І, аби уберегтися від нових молодих вовків, стара гвардія мільйонерів змушена відчайдушно захищатися.

А для того, щоб захиститися потрібно заплатити.

Хабарі поліції і прокурорам – щоб не кошмарили. Гонорари адвокатам, щоб знаходили щілини в законах, куди можна втиснутися, аби не платити податки.

Суддям, щоб допомогли рейдернути конкурента і не стали на бік тих, хто хоче рейдернути тебе самого.

А ще на власні ЗМІ – бо це надійніше, ніж платити гроші незалежним журналістам. Бо ж потрібні пропагандисти, аби без страху й докору, неусипно стрясати інформпростір історіями про грабіжницьку державу, яка відбирає в тебе останні чесно зароблені мільйони.

Багато грошей потрібно на власну партію – бо важливо вчасно заблокувати спроби твоїх конкурентів ухвалити закон, який зруйнує твою монополію.

А ще – на гречку електорату, що обрав тебе чи твоїх висуванців у владу.

На блогерів -лідерів суспільної думки і моральних авторитетів, які підтримуватимуть твою політичну силу. І на ботоферму у соцмережах, яка дегуманізуватиме твоїх політичних противників.

А ще – на тітушок, власні громадські організації і приватні охоронні структури, щоб розбиратися з чужим електоратом і чужими братками.

І ще треба не пожмотитися й розкласти яйця у різні кошики- на утримання не однієї партії, а кількох – від радикальних націоналістів до прихильників Путіна.

І треба ще мати великий штаб політтехнологів, які знають собі ціну.

А ще закордонних лобістів, які присягатимуться на біблії, торі і бхагавад-гіті на весь світ, що ви ніякий не корупціонер, а чистий як скельце.

І тільки ти встигнеш закрити усі ці гештальти своїми, кровавими мозолями заробленими мільярдами, як – опа! -тебе вже називають олігархом…

…Можна, звичайно, сказати, що у політику багатії ідуть зовсім з інших причин – вони, мовляв, усвідомили свій високий обов’язок перед суспільством, і прагнуть зробити наше життя краще.

Чому тоді просто не побудувати на ті кошти школи. лікарні, музеї й театри?

Хоча б так, як Семеренко – який 40 років поспіль десяту частину всіх доходів віддавав на українську культуру. А краще б як Терещенки, яким глава роду заповів витрачати на громадські цілі 80% власних прибутків. Не кажучи вже про Мазепу, який вклав у доброчинність кошти, рівні бюджету Гетьманщини за 10 років.

То чому ж серед наших, вітчизняних рокфеллерів немає бажаючих жертвувати 80% прибутків на суспільно корисні справи?

Бо немає у наших олігархів зайвих грошів. Нема і все! Усі – покладені на олтар боротьби за владну ренту.

Ту саму, яка, спочатку пояснювалася лише необхідністю захисту бізнесу від несправедливої держави, але з часом стала, чи не єдиним джерелом надприбутків. Ренту – яка дозволяє робити гроші з повітря, на схемах, на дерибані бюджету, на монопольному становищі на ринку. І нема потреби інвестувати в ризиковані галузі в ризикованих масштабах, впроваджувати ноу-хау, конкурувати якістю.

Навіщо все це, якщо можна жити за модифікованою марксівською формулою: гроші-влада-гроші.

І якщо цей ланцюжок, не дай боже, обірветься, тебе, тебе з твоїми мільярдами викине з цього круговороту грошей і влади у природі. І вся величезна й могутня олігархічна імперія лусне як мильна бульбашка.

Був олігарх – і нема…

Александр Кочетков

Принципиально важный разговор с Олексій Толкачов. О счастье и несчастье и почему мы так живем.

Natalka Barsuk

На консерваторії висить величезний лякаючий банер «велика реставрація. Програма президента України». Хочеться спитати, то за його власні гроші банкет? Чи все ж за бюджетні? Так можна написати «програма степана іваненка та марічки петренко – сумлінних платників податків, які одразу ж після надходження в бюджет зжирають корупціонери, витрачаючи на ефемерні великі програми та купуючи собі чортячі хати і мерседеси». Десь так я бачу собі іменні програми за бюджетні кошти.

Тетяна Висоцька

Дякую Denys Bihus за можливість зараз бачити, як крутяться, мов вужі на сковорідці, порохоботські лідери думок, намагаючись заперечувати очевидні для всіх вже багато років факти. Саме зараз навіть найбільш наївним стане зрозуміло, що для цієї когорти людей немає нічого святого, немає жодної моралі і жодного авторитету більшого, ніж шоколадні подачки їхнього брехливого кумира. Йому пробачають все: і лише тому, що, як і для «гетьмана», всі його гасла і віри-мови-армії для них — пустий звук, піар і засіб досягнення влади і особистого збагачення. Сподіваюся, що порядні люди, які за наївністю своєю стали частиною цієї брехливої команди, зараз почнуть публічно від неї відмежовуватися. Та чи є там порядні? Хоч хтось визнав, що помилявся у виборі свого героя? Я поки що не бачила такого.

Мария Жартовская

Легко с циничными подонками. От них никогда ничего не ждешь и сразу понятно, кто перед тобой.

Толи дело те, кто надевает маску патриотизма, вышиванку, рассказывает о ценностях.

А на деле циничнее, чем те самые подонки.

Volodymyr Viatrovych 

Ті, кому важко визнати, що помилилися з Зеленським, абсолютно безкритично приймають все сказане Бігусом. Адже для них це не просто виправдання перед іншими – це самопомилування.

Юрий Романенко

Особенно забавно сейчас читать эти опусы цепных собачек Порошенко. Оно понятно, ведь Володька в душе понимает в какое говно по самую макушку он зарылся и жалкие попытки снять когнитивный диссонанс методом переноса своих метаний на Бигуса ещё более смешны. Володька, лучше сбривай усы. Потому что ваша шобла может судорожно обосновывать причины по которым вы цепляетесь за мразь, но для большинства людей вы уже моральные уроды. И чем судорожнее и больше вы будете цепляться за него, тем большими уродами вы будете. И самое меньшее , что вы можете сделать, вся ваша конченая партия псов, стать на колени перед народом и вымаливать прощение. Даже регионалы после 20-го рыдали в прямом эфире, но только такие бессердечные твари, как вы , продолжаете нести невыносимо тупой и жалкий бред.

Петро Олещук

Нескінченно довго можна дивитися на три речі:

– як горить вогонь

– як тече вода

– як порохоботи коментують допис Стерненка про розслідування Бігуса

Олексій Мустафін

Прихильники Порошенка нагадують мазохистів.

Він регулярно демонструє, що банально їх використовує.

Але ті все одно до нього тягнуться))

Arina Rozvadovskay

В строчке поста френда : “…Бачу, в коментарях неадекватно агресивна реакція від фанатиків на цілком логічні питання…”, я вместо слова “фанатиків”, прочитала ФАНТиКіВ.

И подумала что вполне логично, про фантікі…

Юрий Касьянов

Даже если завтра Бигус опубликует видео, на котором Пётр Алексеевич в компании с Виктором Владимировичем растлевают и распинают маленьких мальчиков, всё равно за гетмана проголосуют 16,7% избирателей, а за его партию – 18,2%. Любовь зла – полюбишь и козла.

Oleksandr Danylyuk

Свідки Вагнергейтів та Бігусгейтів об’єднуйтесь.

Вячеслав Ільченко

Таке враження, що деякі наші експерти вважають всіх навколо абсолютними довбаками, нездатними на перевірку даних.

От вчора, на каналі UA: Суспільне, пан С. Фурса прямим текстом заявив, що референдум не є інструментом народовладдя, а є руйнацією державних інституцій. І взагалі, референдуми ведуть до Венесуели та гітлеризму (це прямий текст, єслічо), тому в світі вони ніде не працюють, окрім Швейцарії.

Ну, про Венесуелу ми давно все знаємо – як тільки нашим “інвесторам”, “банкірам”, “експертам” щось не подобається, вони тут же починають кричати за Венесуелу. Між тим, коли треба протягнути розпродаж землі, то вони чомусь латиноамериканськими моделями не гребують, ага?

Але я зараз не про Венесуелу, а про референдуми. Після поіменованих слів Фурси я заліз у вікіпедію – там є така табличка, яке законодавство по референдумах в яких країнах є, і коли був останній референдум.

Так от, референдума немає як категорії закона в наступних країнах (от вона, отвєточка маніпулятивному “списку країн, де нема ринку землі”):

– Індонезія;

– Малайзія;

– Північна Корея;

– Саудівська Аравія.

Сюди іще як правило, записують Норвегію, Бельгію та Чехію. Але в Норвегії існує процедура референдумів ad hoc, для якої окремий закон непотрібен – вона була використана в 1994 р. для проведення референдума по вступу до ЕС.

В Чехії також є схожа процедура референдумів ad hoc, і з 2006 р. там було проведено 269 референдумів. Тобто, в середньому по 17 референдумів на рік там проводилось.

В Бельгії референдум дійсно неможливий, але там взагалі немає ніяких інструментів прямої демократії. Це найбільш архаїчна європейська демократія, яка ближча до конституційної монархії, ніж до республіки. Але навіть там його таки можуть провести – за рішенням Національної Ради Безпеки.

А повністю як категорії референдумів немає тільки в перелічених чотирьох країнах – Індонезії, Малайзії, Північній Кореї та Саудівській Аравії.

Необхідно терміново експортувати пана Фурсу в ту ж Чехію, хай там розкаже, що референдум руйнує інституції.

Ну, або треба офіційно визнати, в компанію яких передових країн ми прямуємо.

Борислав Береза

Чтоб никто не забыл, что мальчик из Квартала не ушёл. Он все ещё играет роль. Теперь президента. А форма прекрасна.

Vovchik Vovkulaka

Миллиард саженцев – это не миф!

Выполним и перевыполним пятилетку за три года!

Дмитрий Корнейчук 

В принципе, с точки зрения политтехнологий, у Зеленского правильно делают.

Все должны обсуждать и смеяться над миллиардом деревьев, а не обращать внимание, что повысили тарифы на газ или как воруют сотни миллиардов на «большом зеленом крадивныцтве»…

Дмитрий Корнейчук 

Я все понял: в «университете будущего» Зеленского будут учить, как высадить миллиард деревьев за три года

Vitalii Chepynoga

В американському штаті Вашингтон кожному, хто зробив щеплення від коронавірусу, безплатно видають самокрутку з маріхуани…

Оце – комунізм, а не ота хуйня, що в нас ото будували…

“America, America may God thy gold refine”… – як співав сліпий кобзар Рей Чарльз…

Ну, нічого. Зате в нас скоро буде мільярд дерев. І мільярд вакцин. І мільярд трільйонів мільярдів ще чогось… І черешня вже є… Правда, дорога пока… Сука…

Сергій Руденко 

Яйця як предмет гордості

Спершу Протасевич заявив про “сталеві яйця” Лукашенка.

Тепер Арестович про яйця Зеленського

“Ось Зеленського називають клоуном … Я вам скажу таку річ – ті, хто вважає Зеленського клоуном – самі клоуни. Вони дуже сильно помиляються. Справа в тому, що це вже зрозуміли в Росії і через рік приблизно остаточно зрозуміє Захід та наша внутрішня опозиція. Клоун ніколи не оголосить війну одночасно олігархам, одночасно контрабандистам, одночасно “злодіям в законі” і одночасно Путіну. Це треба яйця мати, розумієте?” (“Телеграф”, 8 червня 2021 р.).

Що там із ними усіма відбувається у політиці, що кожен хоче, аби їх сприймали як мужиків із яйцями?

Ольга Соломка

Процишин офіційний

а мені шрифт нравицця ))

 

GONI Мемаси

національна ідея )))

 

Баба і кіт

 

Юрий Юхман

требую вынести проект Апокалипсиса на всенародное обсуждение! (с)

 

Олег Пшеничный

Республиканский конгрессмен Мо Брукс, курирующий кибербезопасность Пентагона, выложил в Твиттер фото своего компьютера (видимо, не осилив скриншот), к которому был приклеен стикер с пин-кодом и паролем имейла. Фото провисело в Твиттере около часа.

 

Denis Dragunsky

О СЕРЬЕЗНОМ И О РАЗВЛЕЧЕНИЯХ. ИЗ ПОДСЛУШАННОГО

– Вообще-то он мне нравится. Такой приятный, цветы, ресторан, но чувствую – не серьезно. Во-первых, женат. Да, женат! Так прямо сразу и заявил. Правда, про жену плетет, что все уже давно прошло, одна инерция… Врет, наверное.

– А во-вторых?

– Во-вторых, мы уже пятый раз встречаемся, и никакого разговора о серьезной перспективе. То есть я для него – просто развлечение! Я так не хочу!

– А если он сделает предложение? «Люблю тебя, развожусь, будь моей женой!» И дарит колечко. Ты этого хочешь?

– Что я, с ума сошла? Если он разведется, то квартиру точно оставит жене. По глазам вижу. Будет снимать квартирку на Коммунарке. А я чтобы бежала с ним в новую жизнь? Чтоб мне тоже разводиться? Чтоб я оставляла своего ребенка без родного отца? Нет уж, спасибо.

– Выходит, он для тебя тоже развлечение. Вот и развлекайтесь на здоровье! Тем более что он такой приятный.

– Нет. Все-таки хочется чего-то серьезного.

Вячеслав Шилов

Английская карикатура 50-х про освоение Антарктиды.

 

Светлана Филь-Хлебникова

интеллектуальный юмор

Импрессионизм и постимпрессионизм

Георгий Савицкий “Улица в Сухуми”, 1939 г.

 

Maria Krouze

даже если в кадре

будет сто котят

с явным перевесом

сиськи победят

Deposito de cartuns

 

Перевод карикатур журнала The New Yorker II

3 оценки, среднее: 5,00 из 53 оценки, среднее: 5,00 из 53 оценки, среднее: 5,00 из 53 оценки, среднее: 5,00 из 53 оценки, среднее: 5,00 из 5 (3 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Для того чтобы оценить запись, вы должны быть зарегистрированным пользователем сайта.
Загрузка...

1 комментарий читателей статьи "BloggoDay 9 June  #JohnnyDeppDay"


 1. Arkadiys
  10.06.2021
  в 09:05

  Зеленский встретится на этот раз с путиным в Омане,
  куда он полетит решать глобальные вопросы:
  Есть ли жизнь на Марсе?.
  Вот так-то!
  Мне соседка сказала.
  А она иногда говорит правду.

  0

Добавить комментарий