Це вже не просто непрофесіоналізм

Цілих три комунікаційних провали Петра Порошенка за 1 день – це вже не просто непрофесіоналізм.

Схоже, що в команді нашого гаранта працюють люди, відповідальні за масові комунікації, ключовим завданням яких є максимальна дискредитація Петра Олексійовича.

Візьмемо по пунктах.

 

  1. Спочатку такий собі ряжений “волонтер” Бірюков, який, нагадаю, за сумісництвом є радником Порошенка, називає ледь не весь український народ ВОРОГАМИ лише за те, що українці готові критикувати цю владу. Нагадаю, що за останніми даними соціологічних опитувань, в межах 70-80 % українців несприймають чи ненавидять цю владу, отож критикують.

2. Президент НАРЕШТІ, на 4-му році російсько-української війни, демонстративно висилає російських дипломатів.

В цьому ключі є 2 особливо цікавих моменти, на які потрібно звернути увагу:

– такому кроку передує заява ГЕРАЩЕНКО Ірини Володимирівни (Уповноваженого Президента України з мирного врегулювання ситуації в Донецькій та Луганській областях, Віце-спікера від партії Порошенка у ВР) про недоцільність висилати росіян, оскільки (цитую) це “викличе висилку українських консулів – й наші політв’язні в РФ залишаться сам на сам з мордором, без шансу бодай раз на кілька місяців побачити українського представника, відчути мінімальну підтримку”. Від заяви людини, близької до Президента, до висилки дипломатів РФ минуло лише декілька днів…

Питання: що такого радикального трапилося протягом них, що нашим політв’язням вже нічого раптом не загрожує?!

– озвучена офіційно причина депортації з України представників дип. місії одна.
І це, друзі, замах на вбивство Росією громадянина Великобританії. У президентському комуніке щодо такого дипломатичного кроку України про тисячі жертв російсько-української війни НЕМАЄ жодного слова!

  1. І наостанок – “вишенька на торитику (Рошен)”…

Майже синхронно з постом Бірюкова, на офіційній сторінці Петра Олексійовича в Twitter, з’являється дуже схожа за змістом посту Бірюкова, але в більш дипломатичній формі, світлина-заява, в якій йдеться про те, що (знову цитую) “Складніше розібратися в тилу, бо тут ворог камуфлюється, мімікрує, діє через “п’яту колону””.

Все б, здавалося, нічого – ми всі вже зрозуміли з посту президентського радника кого влада вважає своїм ворогом… Але, як у народі кажуть, є одне “АЛЕ”.

До цитати Петра Порошенка про ворогів у камуфляжі додається фотоілюстрація Петра Олексійовича, одягненого саме в КАМУФЛЯЖ!!!

Гаразд, розумію, 1 раз – це випадковість, але тричі за один день – це вже система.

Петре Олексійовичу, Ваші радники Вас свідомо підставляють, а Ви їм за це ще й немалі гроші платите!

 

 

Тарас Пісаржевський, 26.03.18, facebook

1 оценка, среднее: 5,00 из 51 оценка, среднее: 5,00 из 51 оценка, среднее: 5,00 из 51 оценка, среднее: 5,00 из 51 оценка, среднее: 5,00 из 5 (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Для того чтобы оценить запись, вы должны быть зарегистрированным пользователем сайта.
Загрузка...

Метки:

Комментарии читателей статьи "Це вже не просто непрофесіоналізм"

  • Оставьте первый комментарий - автор старался

Добавить комментарий