Чемодан-вокзал-Мальдивы!

Неділя, 4 лютого. 12:00 парк Шевченка

 

Анонс мероприятия Руху Нових Сил

 

Режим Порошенка – це минуле України. Договорняки з олігархами, мільйонні субсидії для друзів-корупціонерів, утиски політичних опонентів, а найголовніше – відсутність реформ. Все це було і до пана Порошенка, який лише продовжив «славетні» традиції розкрадання держави.

На жаль, Президент Порошенко розчарував українців. Це підтверджують всі авторитетні соцопитування. Але не варто опускати руки через якогось «баригу» і зневірюватись в державі Україна. Бо майбутнє України – це нова політична еліта і кинджальні реформи.

Досвід багатьох країн, які мали схожу важку ситуацію, – а це і Грузія, і Румунія, і навіть Руанда, яка сьогодні стала «африканським Сингапуром» – підказує: ми також можемо вибратися з ями злиднів та зробити соціально-економічний прорив за короткий проміжок часу. Треба брати нашу долю в свої руки!

Ми не хочемо, щоб наш рух був «за все добре та проти всього поганого». Тому ми сформували конкретні вимоги:

 1. Відставка Порошенка, диктатура якого заважає розвитку України.
 2. Вибори нового парламенту, конституційну більшість якого складуть 300 спартанців-депутатів, незалежні від жодної політичної сили, олігархів, з терміном повноважень лише на 1 рік, із зобов’язанням прийняти закони, які змінять систему та будуть незворотніми. 
 3. Новий Уряд, що реалізує Програму дій «70 днів нової влади».

  МИ БУДЕМО БОРОТИСЯ ЗА СВОЄ МАЙБУТНЄ! 

 

За нас та наших дітей, які заслуговують гідно жити в нормальній цивілізованій європейській демократичній державі.

4 лютого, у неділю о 12.00 йдемо на Майдан від пам’ятника Тарасу Шевченку (м. Київ, парк ім.Тараса Шевченка, вул.Володимирська 60, навпроти червоного корпусу КНУ ім.Тараса Шевченка)

Ви також можете брати участь у марші на авто! За колоною людей з Парку Шевченка до Майдану вирушить «автомарш».

 

Рух Нових Сил, 01.02.18, facebook

1 оценка, среднее: 5,00 из 51 оценка, среднее: 5,00 из 51 оценка, среднее: 5,00 из 51 оценка, среднее: 5,00 из 51 оценка, среднее: 5,00 из 5 (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Для того чтобы оценить запись, вы должны быть зарегистрированным пользователем сайта.
Загрузка...

Метки:

1 комментарий читателей статьи "Чемодан-вокзал-Мальдивы!"


 1. Петрович
  02.02.2018
  в 12:36

  Хотілося б конкретики.
  1. В чому полягає Програма дій “70 днів влади”? Чому не “100 днів влади”? Що саме не дозволяє реалізувати цю програму за 50 днів? Є якийсь календарний план?
  2. Звідки візьмуться 300 спартанців? Їхні імена вже відомі? Якщо завтра нинішній парламент припинить діяльність, чи встигне до виборів країна познайомитися з новими кандидатами в депутати? Яким чином вони завоюють підтримку виборців? Чи для голосування за них достатньо віри в майбутнє наших дітей?
  3. Викинути спартанців з Верховної Ради як шкідливих корупціонерів через рік після обрання? В конституційний спосіб?
  4. Якщо після відставки Порошенка (мабуть, мова йде про імпічмент?) виконуються пункти 2 і 3 Програми Руху Нових Сил, то не варто цей тин городити. Вигляд у цієї програми як у чергового розводилова котят.

  1

Добавить комментарий