Далі буде ще цікавіше

Останні кілька тижнів заінтриговано спостерігала за зміною тональності Саакашвілі щодо Авакова. То він “відмовився виконувати злочинний наказ” щодо вилову на вулицях грузинів і їх вивезення з країни спецбортом Нацгвардії, то ще щось відмовився. Та й сам Аваков не особливо “бе-бе-бе-бе” останнім часом.

Звичайно в політиці все не настільки лінійно, як описують конспірологи, але регулярні зливи з АП про конфлікт з главою МВС теж не могли бути просто так.

Як і зливи про те, що навмисне пропустив Саакашвілі через кордон, свідомо не розганяв мітинг і тд. Виглядає все так, ніби Петро Олексійович всерйоз налаштувався збивати Авакова незалежно від зовнішніх причин і незалежно від можливих наслідків.

Якби той не пустив Саакашвілі і влаштував криваву баню на кордоні, якби розігнав мітинг під Радою, якби особисто ловив грузинів на вулицях, то цей процес був би запущений ще раніше. Багато хто вважає, що АП не зацікавлена в проблемах всередині коаліції.

Але Яценюка збили і коаліція не розпалася, а навпаки – між “Народним фронтом” і БПП все стало навіть тепліше, ніж було. “Фронтовикам”, в силу їхніх рейтингів, не до гордості.

Банкова буде збивати Авакова і далі, бо тепер до цього буде підштовхувати сам політичний процес. Не може ж бути міністром внутрішніх справ людина, у якої син опинився в СІЗО за підозрою в корупції.

Причому це такий цугцванг, що якщо провину сина не доведуть – виглядатиме, ніби його відмазали. І невідомо, що гірше.

Усе це дуже і дуже в стилі Петра Олексійовича.

Соррі, не вірю я в збіг обставин і повну незалежність нових антикорупційних органів.

Далі буде ще цікавіше.

 

 

 

Тетяна Даниленко, 01.11.17, facebook

Автор публикации

не в сети 5 часов

Kozak Oko

1 266
Комментарии: 1103Публикации: 6623Регистрация: 08-06-2017

1 оценка, среднее: 5,00 из 51 оценка, среднее: 5,00 из 51 оценка, среднее: 5,00 из 51 оценка, среднее: 5,00 из 51 оценка, среднее: 5,00 из 5 (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Для того чтобы оценить запись, вы должны быть зарегистрированным пользователем сайта.
Загрузка...

Метки:

1 комментарий читателей статьи "Далі буде ще цікавіше"


  1. Arkadiys
    02.11.2017
    в 08:54

    Ничего интересного не произошло. Никто не будет посажен. Просто петя взял арсена за яйца и тот будет вынужден “любить” Петра Великого. Удобно устраиваемся на диване и наслаждаемся.

    0

Добавить комментарий