Давайте я вам поясню кейс із Мальдивами

Давайте я вам поясню кейс із Мальдивами, бо уже задовбало читати “це все тому, що ви заздрите багатству президента, і ваще, Юльладірмірна теж не в Бердичеві відпочиває”.

– президент є Головнокомандувачем ЗСУ. Під час війни ні в кого із вищого командного складу немає ні відпусток, ні відпочинку за кордоном. Будь-який командир повинен відпочивати таким чином, щоб в будь-який момент його можна було знайти в межах години (це теоретичний максимум лага на прийняття рішення).

– президент є публічним представником України, чия робота полягає в підтриманні та підвищенні іміджа країни та підзвітного народу. Таємний відліт, із осоружним (іншого слова не підберу) прикриттям від СБУ у вигляді “лівого паспорта”, цей самий імідж опускає на дуже низенький рівень.

Просто запитайте себе, що сталось би, якби прем’єр-міністр Японії поїхав кудись в особистих справах по підробному паспорту.

Все. Цих двох причин достатньо, щоб розібратись в ситуації. Решта – типу там, “він впахував”, “має право на відпочинок” – на користь бідних. Бо в даному випадку щось мені здається, що йдеться про класичне “ми пахали – я і трактор”.

… і да, коли пишете пафосні пости про “скульож совків, які можуть собі дозволити тільки Сочі, і заздрять успішним людям” – будь-ласка, не забувайте, що Сочі – це Росія.

 

Вячеслав Ільченко, 24.01.18, facebook

9 оценок, среднее: 5,00 из 59 оценок, среднее: 5,00 из 59 оценок, среднее: 5,00 из 59 оценок, среднее: 5,00 из 59 оценок, среднее: 5,00 из 5 (9 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Для того чтобы оценить запись, вы должны быть зарегистрированным пользователем сайта.
Загрузка...

Метки:

5 комментариев читателей статьи "Давайте я вам поясню кейс із Мальдивами"


 1. mix_ko
  24.01.2018
  в 20:59

  Абсолютна правда – тільки дебіли не хочуть розуміти, що порядність і бариги поняття не сумісні!

  4

  • Kozak Oko
   24.01.2018
   в 21:10

   А вот и неправда Ваша — еще как совместимы! Ибо всем известно, что барыги — однако порядочные сволочи!

   3

 2. Sofi
  24.01.2018
  в 21:20

  А никто бы и не узнал, где отдыхал президент, если бы не “Схемы”. Вот чёртовы журналюги! И не посадишь, бл.., за сепаратизм и терроризм, потому что за ними Запад и его Всевидящее Око. Пришлось проглотить обиду. А сколько мы ещё не знаем! А может это было системно! А может на острове Туз Крестовый встречался с Фирташем, или с самим (!) Пу…
  Сказочная страна…

  3

 3. Виктор
  25.01.2018
  в 13:05

  Ну, в одном порошавки правы — выбрали сами. 54%, однако.
  Так что “начинать с себя” — очень даже есть кому.

  1

Добавить комментарий