Державний кордон і кордон корпорації “Рошен”- це різні речі!

 

Державний кордон і кордон корпорації “Рошен”- це різні речі.  10 вересня був порушений саме кордон корпорації “Рошен“, а не держави Україна.

Тому що, держава Україна не мала права привозити сотні бандитів(яких чомусь досі називають “титушками”), щоб не пропустити одного персонального ворога Президента,

тому що держава Україна не мала права зупиняти потяг з пасажирами на териорії іншої держави, знову таки, щоб лише невпустити персонального ворога Президента,

держава Україна не мала права фальшиво “мінувати” прикордонний пропускний пункт.

Та то держава Україна Не могла так вчинити. А корпорація “Рошен” так вчинити могла.

Мене не дивує, як монополізовані і керовані з одного центру головні мас-медіа затято взялися перевходити стрілки з свавілля влади на буцімто “державний злочин по прориву кордону”. Бо те, що Адміністрація Президента і СБУ контролюють основні медіа, я говорю вже давно.

Мене дивує, скільки не лише проплачених “порохоботів”( колишніх “громадських діячів”, “журналістів”, “політологів”, “політиків”, “блогерів”) взялися повторювати фальшиві тези влади, а й багато порядних людей через фейсбук роблять те саме.

Багатьох знаю особисто, і на відміну від “порохоботів” на ставці, щодо цих людей не маю сумнівів у їхній щирості. Отже це свідчення, що державна машина по “промивання мізків” в країні не лише задіяна, а задіяна успішно.

Держава все більше перетворюється на корпорацію “Рошен”. Ми все більше віддаляємося від Європи. І все більше наближаємося до ментальної Росії.

“Ментальна Росія” – це не Митний Союз. “Ментальна Росія” – це феодальний спосіб мислення, і феодальний спосіб поведінки. Феодал вважає, що він-“Цар і Бог”. У них, в Росії такий цар-це Путін, а тут, це – Порошенко. І вся країна поступово перетворюється в “корпорацію “Рошен”, тобто в “ментальну Росію”, в “Малу Росію”…

Боюся, що більшість цього вже не розуміють, і навіть щиро ображатимуться: “як можна нас порівнювати з Росією? Та ми ж з нею боремося і ненавидимо її агресію нинішню, русифікацію і репресії в минулому тощо”? І справді, ці люди можуть багато робити у боротьбі з Росією, і справді щиро ненавидіти її дії. І вони не бачать як їхній щирий патріотизм використовує режим для ліквідації ментальної демократії, і посилення авторитаризму, цементування “корпорації Рошен”.

Раніше на закінчення таких коротких постів писав: “Рошенізація країни триває”. Та ні, “рошенізація країни” вже відбулася, “Малоросія” вже в головах(і навіть самих патріотичних). Тепер питання , скільки років(чи десятиліть) знадобиться Україні для одужання. Поки що здорових серед нації-разюча меншість…

 

Олександр Доній, 11.09.17, facebook

3 оценки, среднее: 5,00 из 53 оценки, среднее: 5,00 из 53 оценки, среднее: 5,00 из 53 оценки, среднее: 5,00 из 53 оценки, среднее: 5,00 из 5 (3 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Для того чтобы оценить запись, вы должны быть зарегистрированным пользователем сайта.
Загрузка...

Метки:

1 комментарий читателей статьи "Державний кордон і кордон корпорації “Рошен”- це різні речі!"


 1. SergStar
  15.09.2017
  в 11:44

  Простые, очевидные вещи говорит Доний. Насколько нужно быть слепым не видеть этого. Неужели должна вновь пролиться кровь, что бы боль раскрыла глаза людям? Страна словно в коме; иногда на минуту очнется, что бы избавиться от накопившегося коматозного яда, и снова в бессознанку уходит… И делай, враг, с ней что хочешь.
  Пора начинать жить по-настоящему.

  0

Добавить комментарий