Дещо про політику і про участь в ній

Коли ви висловлюєте публічно своє ставлення до влади, до її дій, позитивне чи негатівне — то це вже участь в політичній діяльності. Тому не треба «бла-бла» що ви поза політикою.

Я особисто беру участь в політичній діяльності. І завжди брав участь з моменту звільнення з військової служби. Зараз без членства в політичній партії, через перебування на державній посаді. Права людини — це теж політика. Найближчим часом, протягом пари тіжнів, визначуся з публічною підтримкою з мого боку конкретних політичних організацій республіканського спрямування. Це буде і інформаційна і організаційна підтримка. Звичайно, в позаробочий час.

Я маю на це таке саме право як і будь-який інший громадянин, без обмежень. Так само, як і користувачі фейсбуку, які мене читають.

Я ставлюся до нинішньої владної еліти як до мародерів. Саме як до мародерів, а не «бариг». Тому, що вони грабують власне населення під час зовнішньої збройної агресії і окупації частини наших земель.
Задоволений, що все більше публічних осіб розуміють саме так сутність нинішнього олігархічного режиму і використовують саме моє означення, «мародери».

Тому перше завдання нової еліти це розчищення державної і взагалі публічної сфери від мародерів.
У будь-якому разі, як би ви не бачили подальші економічні, соціальні, культурні, правові реформи, спочатку потрібно розчистити поле для них, саме усунути мародерів від влади і унеможливити їхнє повернення.

Розчищення поля і подальші реформи це справи пов’язані, але окремі, і для першої справи можна і треба об’єднати всіх противників мародерів. Незалежно від їхнього ставлення до подальшого вектору розвитку.

  1. Створення тимчасової перехідної системи управління для першочергових реформ і подолання кримінальнго опору з боку мародерів. 
  2. Відсторонення від управління країною олігархату, його прислуги і найманців — люстрація. Тотальна люстрація. 
  3. Прийняття прозорих, рівних правил господарювання, які позитивно стимулюватимуть всіх виробників — від одноосібних до корпорацій, стимулюватимуть внутрішні і зовнішні інвестиції навіть за умов гібридної війни. Найкращі для виробників податкові і митні правила.
  4. Побудова дієвої оброни. Докорінна перебудова і якісне посилення Збройних Сил, уведення загальної військової підготовки, швидке створення масового військовонавченого резерву, боєздатних і озброєних сил територіальної оборони. Право громадян на зброю, право і обов’язок захищати зброєю себе, свою родину і свою країну.
  1. Запровадження контрольованих громадянами органів управління — виборних суддів, судів присяжих, шерифів, старост, місцевих голів, рад всіх рівнів з дієвим інструментом їхнього негайного відсторонення у разі потреби.

Це все реально зробити протягом року, а після того одразу нові вибори на новому грунті за новими принципами.

Вже потім можна в чесній політичні конкуренції, без мародерів визначати, що саме і як саме перебудовувати далі в країні.

 

Це мій політичний план.

І для того потрібні великі батальйони. Мій вибір — республіканські батальйони.

 

P.S. І гасу у вогонь — я більше шаную Махна і Бульбу-Боровця, ніж Петлюру і Бандеру.

 

***

 

Прямая речь:

 

Чому в нас відбудовується пострадянське військо. Етика.

 

https://www.facebook.com/sostecenko/videos/1803641793042983/

 

Святослав Стеценко, 05.01.18, facebook

0 оценок, среднее: 0,00 из 50 оценок, среднее: 0,00 из 50 оценок, среднее: 0,00 из 50 оценок, среднее: 0,00 из 50 оценок, среднее: 0,00 из 5 (0 оценок, среднее: 0,00 из 5)
Для того чтобы оценить запись, вы должны быть зарегистрированным пользователем сайта.
Загрузка...

Метки:

1 комментарий читателей статьи "Дещо про політику і про участь в ній"


  1. Arkadiys
    05.01.2018
    в 20:28

    Написано в давно опробованном стиле:
    «Чтобы увеличить улов рыбы, надо поднять его на небывалую высоту».

    Может просто надо стать плечом к плечу к Михо Саакашвили! и не стоять в очереди за гречкой!

    0

Добавить комментарий