До теми розвитку божевільної співпраці Банкової з росіянами

 

Президент Порошенко не лише санкціонував співпрацю СБУ з ФСБ (якщо Луценко знову не збрехавз тими «копюрами» й «записами Курченко»), а й, очевидно, почав прямо консультуватися з кимось із кураторів у Москві. Його «інформаційна технологія» про те, що українці, котрі визволили Саакашвілі вчора на Трьохсвятительській, є «гоп-компанією, яку фінансує Росія», не можуть мати іншого, крім російського, походження. Таких тупих більше ніде немає. Тільки в РФ і в оточенні Порошенка.

Нас із вами вже «фінансував» Держдеп і ЦРУ в 2013-2014 рр., Нуланд платила натурою — печивом. І ТАКЕ могло народитися лише в ТИХ САМИХ головах. Росіяни — некреативні, вони, як мавпи у П»єра Булля і раби в Джорджа Орвелла, живуть минулим: вони повторюють ще радянські постулати («у всьому винні американці») і ніяк не можуть піти далі.

Дуже тішить те, що «економіку» Порошенка творить чоловік з купленим у примітивному виші дипломом. А ще більше тішить, що черговий план «Бумеранг» по розгону чергового Майдану пише колишній водій КДБ, що навіть не купив диплом, а отримав його ще більш дистанційно і періодично показуючи викладачам «ксіву» замість відповіді на екзаменаційні питання. Той же колишній водій КДБ був і радником у російського резидента ФСБ — Голови СБУ часів Януковича Якименка. І саме радником по тій самій лінії «Т» (тероризм). Це тішить, бо тепер «Бумеранг» під керівництвом «голови без освіти» може бути написано ще «блискучіше».

Насправді, вчора на вулиці із гарною назвою — Трьохсвятительська відбулась значна або дуже значна подія:

1) українці врятували життя колишньому президентові Грузії М.Саакашвілі, якого, на російське прохання, керівництво України вже пообіцяло передати в Грузію в руки акціонера Газпрому Іванішвілі для розправи;

2) фактично, розпочалась реальна акція протесту, що завдала корумпованій і ворожій до України системі першої лункої поразки.

Як сказав би доктор політичних наук В.Бушанський, «бл..дям», котрі, чи то здуру, чи то з уваги кохання до Порошенка, цькують найуспішнішого реформаторам на пострадянській території, слід зараз хоча б закрити рота. Почекати, щоб потім не було соромно.

А вчора на вулиці з гарною назвою було все:

Газ, але не такий смердючий, як 18-го лютого 2014 у парку Ватутіна;

а після попередження, що на їхній газ полетять наші каміння, він вивітрився.

Перші барикади й перші сумніви в перемозі (бо там спершу лише жменька людей побігли щось робити). Перші поламані кістки і ненависть до нової поліції.

Гучні й тривожні скандування-прохання жменьки відчайдухів «Київ — вставай!!!», котрі таки зупинили «свиню» правоохоронців, що важко сунули, закриваючи машину з «альфівцями» й бранцем.

Перелякані й, на повірку, переважно доброзичливі строковики з НГУ і майже такі ж — поліціянти (це — не їхня війна, і вони хочуть це чути). Штовханина й лайка з ними з наступним порозумінням (в одного випав газовий балончик, викотився за межі «коробки», і він вибачливо попросив підняти його й повернутиsmile, обіцяючи не застосовувати).

І був відчайдушний світлий джип-Лексус, який перший перегородив вулицю вниз і зупинив три мікроавтобуси СБУ, де був і Саакашвілі (кажуть, що це якась депутатка від БЮТ з прізвищем на В.), що, власне, і дало час народу зібратися й таки зробити ЦЕ.

Була навіть зустріч з френдом із ФБ, якого досі бачив лише у ФБ! smile

Було все, крім «гоп-компанії» і «грошей Москви». Це — у них там, на Банковій. Вони іншого не бачать і, як мавпи з «Планети мавп» чи росіяни, іншого не уявляють («хто ж безплатно полізе на рожон?!» — вони ж не дурніsmile. Не думав про це писати, але таки дістали.

На світлині: посередині — «агент Москви», що за попердника Порошенка був «агентом ЦРУ», а обабіч нього — двоє друзів, котрі вранці дізналися, що на Трьохсвятительській збираються роздавати російські гроші (тобто, кийки по голові), кинули роботу й родини і на авто щодуху примчали в Київ із Корсунь-Шевченківського, що в Черкаській області. Мисливці, між іншим smile

Це було щось як «перша перемога».

 

 

Василь Лаптійчук, 06.12.17, facebook

3 оценки, среднее: 5,00 из 53 оценки, среднее: 5,00 из 53 оценки, среднее: 5,00 из 53 оценки, среднее: 5,00 из 53 оценки, среднее: 5,00 из 5 (3 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Для того чтобы оценить запись, вы должны быть зарегистрированным пользователем сайта.
Загрузка...

Метки:

2 комментария читателей статьи "До теми розвитку божевільної співпраці Банкової з росіянами"


 1. Arkadiys
  07.12.2017
  в 16:29

  В ответ на незаконное применение слезоточивого газа из баллончика можно было бы использовать аэрозольные баллончики с краской. Дешево и весьма убедительно, надолго выключив злодея, применившего газ..
  А насчет парашенка и его банды — сколько же можно говорить, что он самый опасный враг Украины. Он разрушает не только страну, но и душу украинца.

  1

 2. Володимир
  08.12.2017
  в 03:52

  Душу украинца начал рушить Мыздобул. Порошенко — продолжатель.

  0

Добавить комментарий