Достатньо одного маловідомого факту з біографії Порошенка

Мені от абсолютно все одно, чи були у Порошенко писані зобов’язання не проводити антиросійську політику, чи не були. Фейк це, чи не фейк – абсолютно паралельно.

Мені достатньо одного маловідомого факту з його біографії, який можна легко перевірити.

 

Це було в 2005 році. 15 квітня Юлія Тимошенко повинна була летіти в Москву на урядову зустріч, але цей візит було зненацька скасовано. Офіційною причиною була названа посівна, однак в реальності справи були набагато серйозніші. Існує заява Генерального Прокурора РФ В. Устинова, зроблена 12 квітня, в якій він заявляє… що Юлія Тимошенко досі знаходиться в розшуку. А Сергій Терьохін, який тоді був міністром економіки, назвав причиною скасування візиту саме можливість її арешту.

Виникала безпрограшна комбінація:

– якщо Юлію Тимошенко заарештовують, вона автоматично втрачає посаду і виключається з українського політикума;

– якщо Юлія Тимошенко не буде заарештована, відкривається можливість назвати її “російським агентом” і теж добитись її відставки.

Тому саме 12-15 квітня можна назвати датою початку масованої інформаційної кампанії “Тимошенко – агент Кремля”, яка нині перетворилась в усталений політтехнологічний міф, глибоко закарбований в суспільній свідомості.

Однак там явно було щось глибше, набагато глибше, адже напередодні гарантії недоторканності Юлії Тимошенко дав не лише голова МЗС С. Лавров, а й посол РФ В. Черномирдін. Зараз нам уже відомо, що коли Росія дає гарантію, вона готує якусь підлість. Так було і тут. Розгадка полягала в тематиці зустрічі, на яку повинна була летіти Юлія Тимошенко.

– на цій зустрічі вона повинна була озвучити офіційну позицію України з приводу СНД та ЕЕП, а найголовніше – з приводу подальшої їх долі, а також питання базування ЧФ РФ.

Згідно інтерв’ю, яке вона дала Бі-Бі-Сі 15 квітня, її позиція полягала в тому, щоб добиватись від Росії рівних партнерських, а не продовження традиційних “братських” відносин, що практично ставило хрест на подальшій інтеграції в євразійські структури.

А відкрита справа, таким чином, була інструментом шантажу Юлії Тимошенко, щоб вона була більш зговірливою, і під дамокловим мечем арешту погодилась на російський, або якийсь “компромісний”, варіант. До її честі, вона відмовилась “підставлятись”, і скасувала зустріч.

І знову дивний збіг. Виявляється, уже 22 квітня на перемовини в Росію поїхав… тодішній голова РНБО Петро Порошенко, саме для пошуку “компромісного” рішення як по СНД, так і по ЧФ РФ. І воно, що цікаво, полягало в… підписанні програмних документів по ЕЕП (сиречь, Тайожному Союзу – яким він стане через багато років), яке начебто не протирічить руху в НАТО, і про це заявив сам Порошенко.

Що цікаво, напередодні запланованого візиту в ЗМІ почали циркулювати чутки, що Юлія Тимошенко збирається домовитись про укріплення співробітництва із Росією, і через це Ющенко збирається відправити її у відставку.

А новим претендентом на місце прем’єр-міністра називався… Петро Порошенко, який, як ми побачили вище, якраз реально і виступав за посилення співпраці з Росією.

Однак в народній пам’яті уже тоді почали “прошивати”, що Юля – проросійський політик, а решта – оччень навіть прозахідні, і навіть ставленики “вашінгтонського обкому” і провідники планів “Вітрина” та “Анаконда”.

Навіть якщо відкрито виступають за Тайожний Союз.

 

Вячеслав Ільченко, 13.01.18, facebook

 

Петр Порошенко, 25 апреля 2005, “Известия:

 

“Путин прямо мне заявил, что мифа о том, что Россия хочет воссоздать СССР в той или иной форме, не существует. И я ему верю. У российского президента политика не расходится с делом”, – так в кулуарах саммита ГУУАМ секретарь Совета безопасности Украины Петр ПОРОШЕНКО резюмировал спецкору “Известий” Наталье РАТИАНИ свои впечатления от общения с российским президентом. О предложениях Украины по Приднестровскому урегулированию, судьбе Черноморского флота и другом Петр ПОРОШЕНКО рассказал в эксклюзивном интервью “Известиям”.

 

5 оценок, среднее: 5,00 из 55 оценок, среднее: 5,00 из 55 оценок, среднее: 5,00 из 55 оценок, среднее: 5,00 из 55 оценок, среднее: 5,00 из 5 (5 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Для того чтобы оценить запись, вы должны быть зарегистрированным пользователем сайта.
Загрузка...

Метки:

2 комментария читателей статьи "Достатньо одного маловідомого факту з біографії Порошенка"


 1. PiligrimK
  15.01.2018
  в 19:01

  Отакоє от! Все прогнозовано. Підлоти – це його modus operandi.
  У кримінальному значенні термін modus operandi може бути використаний при визначенні профілю злочинця, де можуть бути знайдені ключі до психології злочинця.

  1

 2. Виктор
  16.01.2018
  в 13:56

  Интересно, что ссылка на Линкодроме на эту статью прожила меньше суток.
  Бдят порошавки…

  0

Добавить комментарий