Financial Times: Порошенко відмовляється від вимог МВФ щодо Антикорупційного суду

В інтерв’ю впливовому міжнародному виданню Financial Times Петро Порошенко наполегливо перерахував усі свої рекорди і звитяги щодо впровадження небачених реформ в Україні. Але він ногами й руками впирається проти того, аби партнери і союзники України, її закордонні фінансові донори і кредитори могли мати вагоме слово у формуванні Антикорупційного суду.

 

І тут наш Петро Олексійович згадав про суверенітет України. Невже прозрів і настільки спатріотився (опатріотився ???) наш президент, що готовий дати відсіч навіть головним донорам України: МВФ, Світовому банку, ЄС і США заради суверенітету? Крим і Донбас віддав, Мінські угоди ухвалив, а тут стоїть насмерть?

Та зрозумійте ж нарешті! Не патріотизм рухає нашим горе-президентом. В це смішно повірити. Петру Олексійовичу потрібні свої рідні, корумповані й кишенькові судді. Інакше, мідним тазом накриються усі його корупційні схеми й напрацювання. От і корчить тепер з себе патріота.

В інтерв’ю для Financial Times Петро Порошенко сказав, що вимоги Міжнародного валютного фонду і Венеціанської комісії, аби міжнародні донори мали вплив на відбір кандидатів на посади суддів Антикорупційного суду, порушують суверенітет України.

Але ми ж то знаємо правду

P.S. Не всі можуть прочитати оригінал без передплати цього часопису, тому даю пряме посилання. Я не скупий

 

Rostyslav Demchuk, 07.03.18, facebook

1 оценка, среднее: 5,00 из 51 оценка, среднее: 5,00 из 51 оценка, среднее: 5,00 из 51 оценка, среднее: 5,00 из 51 оценка, среднее: 5,00 из 5 (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Для того чтобы оценить запись, вы должны быть зарегистрированным пользователем сайта.
Загрузка...

Метки:

Комментарии читателей статьи "Financial Times: Порошенко відмовляється від вимог МВФ щодо Антикорупційного суду"

  • Оставьте первый комментарий - автор старался

Добавить комментарий