Годинник для Лоліти

Кілька днів тому ТРК Україна «зліпила» фільм про «скарби» Саакашвілі, в якому використало «відгризки» ( інакше то назвати не можу) моєї оцінки вартості годинників, які нібито належать Президенту Грузії.

Я давав інтерв`ю, – не заперечую, але я не дозволяв нікому вирізати фрази і склеювати їх до купи, аби підтверджувати чиїсь пропагандистські тези.

Сьогодні я розповім вам про те, що розповідав журналістам ТРК Україна, але про це вони сором’язливо «забули» повідомити глядачеві.

Отже, читайте продовження розслідування «Слідами гастролерів», тепер вже під новою назвою – «Слідами гагаузьких гастролерів», або «Годинник Лоліти Мальдівськоі».

В деклараціі Президента України Петра Порошенка, крім сотень фірм, будинків і земельних участків, на яких з легкістю розташувалося б кілька європейських країн, вказано багато коштовних годинників найвідоміших швейцарських брендів.

Нічого протизаконного в цьому немає – він олігарх, міліардер, який сам собі збудував «собачі будки» на «чесно зароблені руками, які ніколи нічого не крали», гроші.

Єдине, що мене турбує, – пан Петро «забув» вказати в деклараціі назви моделей цих годинників та їхню вартість, що для людей, які вміють роахувати чужі гроші, є не природньо.

Допоможу Гарантові в оцінці, щоб наступного разу Президент не забував.

Отже, судячи з фото в інтернеті, які я не можу ставити під сумнів, оскільки вони високої якості, і на них чітко можна розпізнати обличчя Петра Олексійовича та годинник, який він носить на зап’ясті, у пана Порошенка є мінімум чотири годинники, вартість яких він може чітка вказати в своїй податковій деклараціі.

Почнемо з класики.

На першому фото, зробленому в часи Помаранчевої Революції (на фото майбутній Президент України обіймає когось зі своїх соратників), чітко видно, що на його зап’ясті Breguet Classique allarm “Le reveill du Tsar(в народі модель називають « будильник Царя»), його ціна приблизно 30 тисяч доларів США.

Ну царь так царь, нічого поганого про вибір Петра Олексійовича не скажу, годинники Бреге носять банкіри, міністри, олігархи, директори міжнародних корпорацій та інші поважні люди, які давно «схопили Бога і Царя за бороду».

На четвертому фото, зробленому на одному зі з’їздів «Нашої України», Петро Олексійович знову в Breguet, цього разу це Herritage Chronograph, ціна якого складає 25000 доларів США.

Класичний годинник, «безпонтовий» і не дорогий, як для золотого годинника другої світової марки.

А от далі (фото 6) – найбільший «понт», який я коли-небудь бачив у «виконанні» не тільки президентів, але й чиновників високого класу, у світі.

В травні 2013 року у Вінницю приїхали посли 12 держав, щоб привітати українців з Днем Європи. На сцену з ними піднявся і Народний депутат України, колишній міністр в майже всіх попередніх антиукраїнських урядах Петро Порошенко, і на власному прикладі показав, як ми, українці, впритул наблизилися до «ситої» Європи. На зап’ясті у нардепа красувався Hublot Gummy Bang White Tourbillon Limited, ціна якого сягає 130 тисяч доларів США! Впевнений, якщо скласти вартість годинників усіх послів, що прибули на цей захід, вона була б меншою, ніж вартість годинника простого українського нардепа.

В 2013-му я выдавав каталог «Наручні годинники», тому звернувся до своїх швейцарських колег з проханням «розвідати» серед керівництва мануфактури Hublot скільки таких годинників було вироблено, для якої категорії людей вони зроблені і чи є серед їх власників політики (така інформація ніколи не виходить за межі мануфактури, оскільки жодна фірма не буде «світити» клієнта без його згоди, лише через співробітників фірми можна з`ясувати хоча б якісь деталі).

Відповідь не забарилася – за інформацією, добутою друзями, таких годинників було виготовлено не більше десяти одиниць, і власниками їх стали виключно громадяни пострадянських республік. А щодо того, для чого ці «цяцьки» призначені, все елементарно – «понти ганяти».

Такого годинника неможливо не помітити навіть на значній відстані, навіть в великій юрбі, він ніби сам промовляє за свого власника – дивись, для мене гроші, як сміття, я їх не заробляю, а краду, гребу лопатою, а потім викидаю на вітер!

Цей годинник можна лише купити, продати його нереально, навіть за третину номінальної вартості. Жодного відношення до годинникарського мистецтва він не має. Виготовлений зі сталі, покритий керамікою, з турбійоном сумнівної якості, він як біла ворона серед зграї чорних родичів.

Наступний годинник Гаранта – теж Hublot -Big Bang Polo Club Gstaad Limited ( референс 301.SM.1140.RX.PCG08 ціною біля 16 тисяч доларів США). Класичний спортивний годинник, призначений для щоденного використання, одягається під «кежуал» вбрання, але вважається моветоном, коли його носять під діловий костюм. Каучукові те резинові ремінці на годинниках – то ознака спортивного стилю власника.

І нарешті ноу-хау Петра Олексійовича, яке ніколи і ніхто з президентів світу не зможе повторити!
На зустріч з президентом Словаччини Андрієм Кіскою кілька років тому Президент України надягнув iWatch за 700 доларів, чим « поставив на вуха» годинникарів світу!

Знову ж таки мої друзі з Базеля і Женеви, побачивши ці фото, почали запитувати – а то правда, що ваш президент підписав рекламний контракт з Apple?

Жоден президент світу на офіційних зустрічах ніколи не з’являвся в годиннику, створеному для підлітків.

Так, розумію багатьох, – це зручно, ти постійно в курсі подій.. Але є таке слово, як етикет! IWatch – це не діловий годинник, це аксесуар, створений для роботи. І з’явитися в цьому аксесуарі президентові країни на офіційній зустрічі, це те саме, що з`явитися там в мисливських чоботях!

Ну і на «вишеньку» – трохи інше.

Всім нам відомо, що Президент України любить дарувати воїнам, політв’язням і дітям так звані « годинники від Президента».

Після Януковича в «сусєках» Банкової залишилося понад тисячі годинииків Клейнод ( важко назвати ці китайські прилади годинниками) з написом на циферблаті чи на задній кришці «Від Президента Януковича». Хам теж любив годинники, хоча, як «проффесар», зовсім в них не розбирався, тому замовив величезну партію підробок у ніби виробника – ніби завода Клейнод, власниками якого були луганський підприємець російського походження і московський завод «Польот».

Не біда, якби ця фірма сама виготовляла годинники, але ж ця сувенірна продукція має повністю китайське походження і коштує від сили 7- 8 доларів!

І це було цінним подарунком!!!!

Коли в 14-му я побачив, що Порошенко вручає бійцям ці годинники, мало не впав зі стільця!!

Ну як?? Ти ж не Овоч, тебе народ обрав! Як можна вручати бійцям таке лайно?

Зателефонував близьким до тіла депутатам. Пояснив що до чого.. Порадив що з тими «запасами» зробити.

Ніби порозумілися.

З того боку сказали, що тихенько роздадуть подаруночки і будуть замовляти нові!

І знаєте що зробили насправді!

Зтерли прізвище Янукович і написали Порошенко!!!!

І заплатили за цей «тюнінг» більше, ніж коштує сам годинник!

Порошенко до цього часу вручає такі цінні подарунки, причому жіночі годинники чомусь вручає дітям!
Ну як так можна? Ну де в цієї людини совість?
Де її честь?

Питання риторичне!

Напевно на Мальдівах, де Лоліта, вона ж Кокорін, провела нещодавно свою відпустку…

Це була моя перша відповідь пропагандистам з ТРК Україна.

Незабаром читайте про годинники «власника України», бойового побратима і бізнес-партнера Петра Порошенка, власника ТРК Україна, облгазів, заводів, банків і всього, що є на нашій землі, великого хана Донецького Рената Ахметова!

Буде цікаво!

Андрій Боєчко, 08.02.18, facebook

4 оценки, среднее: 5,00 из 54 оценки, среднее: 5,00 из 54 оценки, среднее: 5,00 из 54 оценки, среднее: 5,00 из 54 оценки, среднее: 5,00 из 5 (4 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Для того чтобы оценить запись, вы должны быть зарегистрированным пользователем сайта.
Загрузка...

Метки:

2 комментария читателей статьи "Годинник для Лоліти"


  1. SergStar
    09.02.2018
    в 12:20

    А часы – оказывается интересно laugh

    1

Добавить комментарий