Хто замовив Гандзюк? или Сколько еще будут тупить активисты?


Volodymyr Boiko
, 10.02.19, facebook

 

 

Історія з приписуванням Юлії Тимошенко причетності до вбивства херсонської активістки Катерини Гандзюк, на чому нині заробляють патріотичні організації, дуже мені нагадує «педофільський скандал», що вибухнув у 2009 році.

Тоді народних депутатів від БЮТ точно так бездоказово, а лише на підставі безумних заяв людей на кшталт Грицька Омельченка, публічно обвинувачували в розбещенні двох малолітніх дітей. Більш того, у мене складається враження, що натхненником теперішньої акції проти Тимошенко є та сама людина, яка, будучи 10 років тому народним депутатом від БЮТ, найбільше постраждала від «педофільського скандалу» – тобто Віктор Уколов.

Ця моя підозра посилилась кілька днів тому, коли я побачив у телевізійному ток-шоу громадського активіста, який є одним з координаторів акції «Хто замовив Катю Гандзюк?» і який сидів у тій частині студії, де редакція зазвичай розсаджує представників Адміністрації Президента. До речі, якщо хто не розуміє, як працює українське телебачення, то пояснюю: Адміністрація Президента має квоту на всіх телеканалах, які не належать Петру Олексійовичу, і, як правило, половину експертів, коментаторів та учасників ток-шоу на телеканали направляє АП – цим займаються Олег Медведєв і Віктор Уколов. Такі як я потрапляють у ефір лише тому, що редакціям треба інформаційно врівноважити посланця Уколова. І тому якщо я «по ящіку» дискутую з якимсь шановним політологом, можете не сумніватись – редакція запросила цього політолога не зі своєї волі, а я опинився в студії тільки для балансу.

Так ось, побачив я на телевізійному ток-шоу одного з тих, хто влаштовує пікети проти Тимошенко під гаслами «Хто замовив Катю Гандзюк?», і, здивований, зателефонував редактору цієї програми, щоби з’ясувати, як активіст потрапив у студію. Виявляється, він був включений у перелік гостей Адміністрацією Президента і має нести в маси пропаганду з вулиці Банкової. А я думав, що Уколова життя чомусь навчило…

Тим не менш, я думаю, що Віктор робить технологічну помилку, намагаючись зараз відтворити свій сумний досвід 10-річної давнини. Де-де, а в Адміністрації Президента знають, що Тимошенко має таке ж відношення до вбивства Гандзюк, яке Уколов мав до розбещення двох дітей свого давнього друга.

Нагадую, що організатором вбивства Катерини Гандзюк, насправді, є активіст «Правого Сектору» Сергій Торбін, нагороджений орденом «За мужність ІІІ ступеня», який до свого арешту керував у Херсоні громадською організацією «Добровольці Божої Чоти», що об’єднує учасників АТО. Разом з Торбіним за вбивство Гандзюк за ґратами опинився «народний герой України» Володимир Васянович, який також воював у складі «Правого Сектору» на Донбасі й також нагороджений орденом «За мужність ІІІ ступеня».

Торбіну та Васяновичу інкримунють те, що вони залучили до участі в замаху на Гандзюк ще трьох активістів: Горбунова, Вишневського й Грабчука. Сірчану кислоту, яка була вилита на Гандзюк, придбавав Горбунов на гроші, які йому вручив народний герой України Васянович. Безпосередньо виливав кислоту на Гандзюк активіст Грабчук. На допитах патріоти пояснили свій мотив тим, що хотіли провчити Гандзюк за те, що вона є ватницею та має неправильні переконання.

Тому громадським активістам треба пікетувати не бабусь, які ходять на мітинги Тимошенко, а організацію С14, «Правий сектор» та персонально народного депутата Дмитра Яроша – з тим, щоби ця зграя патріотів слідкувала за своїми побратимами й несла, принаймні, моральну відповідальність за вбивство херсонської активістки.


Не забувайте приєднуватись до мого Телеграм-каналуt.me/volodymyrboyko

4 оценки, среднее: 5,00 из 54 оценки, среднее: 5,00 из 54 оценки, среднее: 5,00 из 54 оценки, среднее: 5,00 из 54 оценки, среднее: 5,00 из 5 (4 оценок, среднее: 5,00 из 5) Для того чтобы оценить запись, вы должны быть зарегистрированным пользователем сайта.
Загрузка...

Метки:

2 комментария читателей статьи "Хто замовив Гандзюк? или Сколько еще будут тупить активисты?"


 1. Arkadiys
  11.02.2019
  в 05:23

  Ярош российский провокатор типа попа Гапона.
  Кремлёвский засланец в Украину.
  ФСБ-шная консерва.

  0

  • mix_ko
   11.02.2019
   в 12:55

   Саме так, бо Правий сектор це всього 10-12 чоловік праворуч від трибуни Майдану?!
   Не адекватну рекламу і назву “Правий сектор” їм зробив Кремль(Ярош так і говорив в тодішніх інтерв’ю)!

   0

Добавить комментарий