ХВІСТ ДРАКОНА

Ну, що, поки все нормально розвивається … Ну, майже нормально, тому що гарант нервує. Його проблеми.

У чому нормальність і закономірність?

 1. Почали мирний протест і утримали мирний протест. Будівлі не захопили, Раду не розстріляли, депутатів на смереках не повісили. Комусь може здатися, що я приколююсь, а я і не думала. За все те, що з нами зробила післямайданівська Влада — розстріл якраз те, що могло б зняти гріх з їхніх душ і лють з наших, повернувши нам гідність. Але, протестуючі стрималися. Вони висунули всього три вимоги. Не найбільш грандіозних і не найбільш життєво необхідних. Систему ці вимоги не змінять, та й нерозумно вимагати від цієї Ради і цього президента прийняти закони, спрямовані проти них самих. Коли вони обіцяли зняти недоторканність і новий закон про вибори, їм потрібні були наші голоси. На другий день після виборів і наші голоси, і ми самі стали відпрацьованим матеріалом. Так в відпрацьованих і ходимо всі 26 років.

З іншого боку, зупинилися на трьох вимогах, тому що так звані політичні партії, які заявили про своє бажання брати участь в протесті, саме на цих трьох вимогах і зійшлися. Я тоді скреготала зубами, думала, гаразд, почали мирно і конституційно, але кому яке діло на чому там зійшлися партії ?! Кому ще не насрати на всі ці партії ?! Нас зараз умивають рейтингами — Тимошенко, Порошенко, Рабинович, Ляшко, Бойко. Народ, ми ж не всі ще пацієнти дурки, розуміємо, що це рейтинг політичної гидоти! Я б виділила з «гидоти» Тимошенко і то, тільки тому, що вона жінка.

 1. Як і слід було очікувати, практично всі партії до кінця тижня випарувалися з революційного табору. Хтось їм одним видимий посмикав за ниточки і вони випарувалися. З одного боку ниточка називається «господар», а з іншого — «компромат». Хрін з ними, народ, хрін з ними. Все одно користі від них, як від цапа молока. Хіба що прапорами помахали і буклетики роздали. За три роки не змогли нічого змінити і ні на що вплинути, кому вони потрібні? Що стосується младо-євро-реформаторів, тобто українських лібералів. Хочу запитати — хто ще пам’ятає, як років зо два тому, Найєм підвивав на одному з каналів — «Петро Олексійович, дайте нам, ми знаємо, як!»? На людську мову це перекладається так: «Папік, дай покерувати, дуже хочеться». Не дали. Образилися. Але вкусити не вийшло. Тому що народ вже обпікся на молоці, тепер на воду дме. І не дарма. Віддавши голоси за засновника партії Регіонів, після крові на Майдані, він уже ніколи не підтримає тих, хто голосніше за всіх кричить, продовжуючи перебувати в БПП. Їхні пояснення, що нехай йдуть їх БПП корупціонери, а ми залишимося,вже вже «не котить».
 2. До кінця першого тижня протестуючі озвучили нові вимоги. «Велика політична реформа» — стала «Україною після Порошенко». Ветерани війни та бійці батальйону «Донбас» додали «імпічмент», «закон про антикорупційний суд» і все протягом п’яти днів. Думаю, що на цьому тижні з’являться також соціальні вимоги. Імпічмент необхідний для того, щоб зберегти баланс «парламент — президент». «Голенькі» депутати при президенті без імпічменту будуть зжерті таким, як Порошенко, протягом години. Якщо ж президент додасть до своєї посади право народних обранців виставити його з високого поста, то тоді все врівноважиться. Я думаю, нам, народу, також не завадило б право оголошувати імпічмент президенту через референдум, а також право відкликати депутатів. Аж подумати страшно — чверть століття ми не мали і не вимагали важелів впливу і контролю над владою!

Тепер те, що НЕ нормально.

Ненормальне стосується нас з вами. Ми не вийшли, не підтримали. Немає десятків і сотень тисяч. Це поки не страшно. Але треба дещо розуміти.

Страх. У нашому організмі вже практично прижився новий ген — «після революцій буває тільки гірше». Особливо стало гірше після останнього Майдану. Народ зараз думає, а, що, якщо буде ще гірше? Хочу сказати ось що. По-перше, гірше не буває. По-друге, це «гірше» було не стихійним лихом, це «гірше» було і залишається рукотворним геноцидом. Режим Порошенка вирішив винищити непокірний дух українців, який так дратує Кремль. Але як винищити дух, не знищивши тіло?

Не буду зараз докладно про всі останні реформи. Ви знаєте, про що йде мова. Хочу тільки привести пару цифр. Якщо операція на серці буде коштувати 130 тис. гривень, що це означає при пенсії в півтори тисячі гривень? Адже логіка дуже проста — якщо тарифи на газ у нас як в Німеччині, якщо не вище, якщо будь-яка операція, не тільки шунтування, тепер не доступна, оскільки ціна операції перевищує пенсію в 86 раз, то, чому подовжують тільки один кінець тієї мотузки, на якій повинен повіситися простий українець? Чому кати режиму Порошенко не подовжують і другий кінець — пенсії і зарплати? Що, ви говорите, адже підвищили ж мінімалку і пенсії ?! Якби пенсії просто індексували, привівши у відповідність з інфляцією, то розмір пенсії становив би сьогодні 4 тисячі гривень, а, якби режим Порошенко не крав всім скопом, то і всі 10 тисяч. В іншому випадку, при теперішніх зарплатах і пенсіях, Україна повинна залишатися виключно соціальною державою. При наших можливостях, це цілком реально. Так що гірше вже не буде. Цей режим вже все зробив, щоб перетворити нас в злидарів і жебраків. Для тих, хто сподівається на субсидії, у мене теж є новина. На субсидії уряду Гройсмана потрібно 71 млрд. гривень, а у них є тільки 50 млрд. Опалювальний сезон буде ласкавим не для всіх. Якщо ж врахувати, що в деяких регіонах, населення, що сидить на голці субсидій, становить понад 90%, то це взагалі дорога в холодне опалювальне пекло.

Підемо далі. Всі нарікають, що кияни не приходять. Не треба розраховувати тільки на киян. Київ — місто сите. Чи не тому, що в ньому немає простих людей, які кожен день прикладають один кінець мотузки до іншого, зводячи кінці з кінцями, а тому, що в Києві знаходиться вся нечисть — влада з сім’ями і родичами, а також її обслуговуючий персонал. Кияни прийдуть, але почнуть приходити спочатку інтелігенти, які здатні зрозуміти і передбачити на кілька ходів вперед. Потім підтягнуться ті, хто поборе страх перед «щоб не було гірше».

Піднімати треба околиці. Там люди живуть реально погано. І не тільки для того, щоб вони їхали до Києва. Не треба залишати свої родини і роботу, якщо вона є. Якщо громади на місцях приберуть тих, хто сидить в обласних і районних адміністраціях, які абсолютно не потрібні, вони допоможуть позбутися розгалужених коренів порошенківського режиму.

Рубайте коріння на місцях, тим ,які протестуватимуть у Києві буде легше впоратися з Головою!

Хто у вас там сидить на місцях? Оппоблоковці, порошенківці, злодії і корупціонери? Місцева порошенківська рать? Женіть її!

І ще одне. Не думайте, що вимоги ветеранів-фронтовиків можна списати з рахунків. Думаєте, що їх мало? Хто вони такі, щоб вимоги висувати від імені всього народу? Я вам відповім — вони на фронті за ваш «мир» своїми життями ризикували. Тисячі свої життів віддали за ваші відпустки, поїздки на море, корпоративчики зі стриптизерками, за ваші виїзди на дачі, на риболовлю і мирні походи за грибами. Вони мають право на багато, якщо не на все. Так що краще стати з ними поруч і вимагати те, що назріло — зміни влади, а, разом з нею і зміни системи.

План є. План є у Саакашвілі. План є у деяких розумних чоловіків з числа моїх друзів — Ружанського і Стеценко. Люди, я впевнена, теж є.

Тільки з людьми тут така важлива справа. Триста українських «спартанців» не повинні бути забруднені політичними кольорами. Нещодавно я написала, що в Україні ми повинні оголосити мораторій на участь політичних партій в державному управлінні нашої країни. Нехай йдуть на свої хліба. Виживуть за чотири роки (до наступних виборів), тоді поговоримо. Ви ж не хочете, щоб ті триста чоловік, які зайдуть в новий парламент, знову стали формувати уряд і все інше в нашій країні за пільговим і квотними принципами?! Я дуже сподіваюся, що за три-чотири роки, всі існуючі партії просто здохнуть і з’являться нові, свіжі, які виросли і заколосилися без совкового добрива.

І останнє. Наш народ зараз нагадує спливаючого кров’ю дракона з безліччю ран. Але хвіст у нього ще ворушиться, а, як відомо, у драконів удар хвостом завжди смертельний. Так що, незважаючи на всі рани, що цей режим нам завдав, ми ще живі і представляємо для режиму Порошенка смертельну небезпеку. Тим більше, що Путін сказав, що Порошенко його влаштовує, а це означає вирок для гаранта …

 

 

Olena Ksantopulos, 22.10.17, facebook

2 оценки, среднее: 3,00 из 52 оценки, среднее: 3,00 из 52 оценки, среднее: 3,00 из 52 оценки, среднее: 3,00 из 52 оценки, среднее: 3,00 из 5 (2 оценок, среднее: 3,00 из 5)
Для того чтобы оценить запись, вы должны быть зарегистрированным пользователем сайта.
Загрузка...

Метки:

2 комментария читателей статьи "ХВІСТ ДРАКОНА"


 1. Arkadiys
  22.10.2017
  в 06:56

  Один товарищ уже писал про хвост дракона и его роль. Но хвостом управляют три головы —
  1. Президент барыга, коллега Путина.
  2. Зиц-председатель «парламента» со справкой о дебильности.
  3. Недоучившийся базарник, которому не нужно высшее образование. .

  1

 2. Сливка
  22.10.2017
  в 22:55

  Это ничего не означает.Суммарный элохторат сторонников Минска-2(Рабинович,Бойко,Порошенко)-больше 30%.Оппозиция расколота,ЦИК под контролем правительства.
  Если во второй тур вывести Лошко с параллельным проведением референдума по Минску-2,то Порох победит с результатом 50-55%

  Если рассматривать возможность революции/путча/переворота,то следует помнить,что в условиях,когда нету единого лидера оппозиции (а его нету-Саакашвили-кум Порошенко,Наливайченко и Самопомич-люди Фирташа,а Гриценко и Тимошенко-под огнём порохососов) превосходство будет у той стороны,чьё командование едино
  Частично это можно было бы скомпенсировать,сыграв на кофликте Порошенко-Аваков и выводом в нейтралитет Медведчука,но ни в первом,ни во втором направлении не то,чтобы предпринимались какие-то шаги,а проводится абсолютно обратная работа.
  Не стройте иллюзий насчёт армии yes .Запад создал в войсках железную дисциплину,поэтому «не виконуйте злочинних наказів» тут не подействует.Кроме того,ВСУ подчиняются Муженко(чел пороха) и Полтораку(чел авакяна).МВД держалось на старых кадрах,которые ушли.СБУ-пропорошенковская (хоть и не настолько,как судебная система с прокуратурой)

  Это то,что я могу сказать насчёт той части статьи,которую считаю осмысленной и предметной.

  0

Добавить комментарий