І знову про режим порошенка, як васала кремля

Вчора ввечері читаю дві новини:

 

Перша. В Луганськ, зі сторони Росії, зайшла чергова купа російської військової техніки, включаючи танки. Порошенко навіть термінову нараду провів з цього приводу з силовиками. Правда, Пєця сказав, що все збс і ситуація під контролем. Хз, може, як у Дебальцево свого часу.

 

Друга. За словами заступника Генпрокурора, Євгена Єніна, Генпрокуратура дала доручення про затримання в Україні громадянтна Росії Магомеда Дукузова в рамках екстрадиції за запитом російських правоохоронців. Дукузова у Росії нібито підозрюють в скоєнні низки тяжких злочинів, в тому числі, вбивстві громадянина США, редактора журналу Форбс, Пола Хлєбнікова.

 

Розумієте, да, що відбуваються? В той час, коли Росія посилює військову агресію проти України введенням своїх додаткових військових підрозділів на нашу територію, влада України в черговий раз стає перед московитами в позу “чєго ізволітє”.

 

Дукузов причетний до вбивства американського громадянина? Так видайте його американцям! Яка нахєр Росія?! Сцуко, як же заїбав цей цирк у виконанні довбойобів при владі!

 

 

Олександр Ружанський, 22.11.17, facebook

1 оценка, среднее: 5,00 из 51 оценка, среднее: 5,00 из 51 оценка, среднее: 5,00 из 51 оценка, среднее: 5,00 из 51 оценка, среднее: 5,00 из 5 (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Для того чтобы оценить запись, вы должны быть зарегистрированным пользователем сайта.
Загрузка...

Метки:

1 комментарий читателей статьи "І знову про режим порошенка, як васала кремля"


 1. Arkadiys
  22.11.2017
  в 21:22

  Как хорошо, что ныне
  Не живу я в Украине.
  Не греюсь у холодной печки,
  Жуя сырую пачку гречки.
  Не целую петиных блядей,
  Весьма похожих на людей.
  Не гнию в сыром окопе
  И не вижу себя в «Укропе».
  Не выбираю в воровскую власть
  Тех, кто умеет только красть
  Не хожу на платный митинг
  И не смотрю петин брифинг.

  0

Добавить комментарий