Імпічмент і тільки імпічмент

18 лютого я йду на Майдан

Я пропоную 18 лютого вийти на Майдан. Усі ми різні, у нас відмінні політичні погляди, ми прихильники різних політичних партій і лідерів, у нас є чимало розбіжностей. Але в усіх нас є й дещо спільне: у нас немає вілли в Іспанії, рахунків на Кіпрі, квартир у Лондоні, наші діти не навчаються в приватних англійських школах… Те, що є спільного в нас, – Україна, її великі і малі міста, села і хутори. Ми нікуди не поїдемо з цієї країни, ми тут народились і в цій землі нас усіх закопають, коли прийде час. Але до того хотілося б бодай трохи пожити, по-людськи, знаючи, що є закон, знаючи, що є права і обов’язки, і що ми всі маємо право голосу. Хотілося б жити в країні, в якій політиків не вважають найбільшими ворогами, а прокурорів – найбільшими злочинцями; хотілося б жити в країні, в якій можна вірити ЗМІ, в якій можна не боятися поліцію. Однак, ми живемо в іншій країні – країні, де все навиворіт.

Петро Порошенко вже перетнув усі мислимі і немислимі межі. Я вже не хочу згадувати про всі його «витівки», бо вже немає сил для обурення і сарказму.

Петра Порошенка треба позбутися: він – наш ворог. З Петром Порошенком ця країна не виживе. Він знищить нашу країну. Подивіться: Криму вже немає, Донбасу немає, всі державні інститути деградують на очах! Порошенко відібрав у нас все: віру в майбутнє, відібрав самоповагу, віру у власні сили.
Петро Порошенко ставиться до українців, мов до ворогів, бо ми для нього і є вороги. Він – зрадник і запроданець. І того він знищує економіку цієї країни і кидає за ґрати хлопців, які пройшли війну – захищали цю країну. Фронтовики – для нього перші вороги, а Труханов з російським паспортом – перший друг.

Порошенко – ворог цієї країни, він – наш ворог.

Я знаю, що у нас немає лідера. Я знаю, що є великі проблеми з організацією, програмою, гаслами. Так, це – проблеми. Але в нас є більша проблема – це Петро Порошенко. І якщо ми його не здихаємось – ніякі програми нам уже не знадобляться.

Ми повинні позбутися цього запроданця. Ми повинні сказати одне слово: ІМПІЧМЕНТ. І сказати це треба голосно. А для цього нас повинно бути багато. І тоді наше слово щось означатиме, воно матиме вагу. Бо в іншому випадку Порошенко доведе свою справу до кінця і країни не буде.

Ми повинні його зупинити. Так, я знаю, потім ми всі пересваримося, сперечатимемося до хрипоти і знайдемо найдошкільніші слова, щоб дістати одне одного. Але це буде потім. І потім, в усіх цих суперечках і дебатах, буде сенс: ми шукатимемо нові правила, ми вирішуватимемо всі нагальні проблеми і будуватимемо своє майбутнє. Але доки Порошенко в країні – доти у нас немає майбутнього.

Треба йти на Майдан. Час збору – 12:00. Треба прокинутись недільного ранку, випити каву, проковтнути бутерброд і доїхати до Хрещатика. Погодьтеся зо мною, це – неважко. Це забере у нас кілька годин. Можемо зустрітись там з друзями і людьми, яких ми вже давно не бачили, або ж – показати улюбленому псові центр Києва. Невже ми не знайдемо кілька годин у неділю, щоб усім зібратися і показати цим запроданцям, що нас багато і що ми – не кріпаки?

Зробімо це. Зробімо це – для себе!

 

Валентин Бушанський, 17.02.18, facebook

3 оценки, среднее: 3,67 из 53 оценки, среднее: 3,67 из 53 оценки, среднее: 3,67 из 53 оценки, среднее: 3,67 из 53 оценки, среднее: 3,67 из 5 (3 оценок, среднее: 3,67 из 5)
Для того чтобы оценить запись, вы должны быть зарегистрированным пользователем сайта.
Загрузка...

Метки:

1 комментарий читателей статьи "Імпічмент і тільки імпічмент"


  1. Сливка
    17.02.2018
    в 16:25

    Пускай другие идут.Если там будет мочилово,то я очень не хочу положить голову за Сакварелидзе или Сытника

    0

Добавить комментарий