Iнфузорія вийшла з алкогольної коми

Огидна юридична інфузорія вийшла з алкогольної коми і вдалася до звичних, блювотних коментарів.
За словами Луценка виявляється, що громадськість, яка змусила прокурорську – мусорську систему прикладати зусиль для пошуку вбивці Ірини Ноздровської займалася у цій справі штучним створенням політизованої істерії!

 

В цього підараса, який десь жрав і бухав увесь цей час, поки вся країна переймалася страшним і зухвалим злочином, повертається язик поливати лайном громадську обуреність щодо вбивства Ірини і мусорської бездіяльності в перші дні після її зникнення!

Ми ж всі розуміємо, якби не резонанс, якби не громадські активісти, ця справа і далі була б в розряді так званих висяків. Це по-перше.

А по-друге, всім цім новорічним щасливим мандрівникам і відпочиваючим: Луценку, Авакову, Геращенку і т. д., треба бути трохи стриманішими з заявами про розкриття вбивства Ірини Ноздровської, допоки справа хоча б не потрапить до суду і всі не побачать, а які саме докази причетності до злочину обвинуваченого (поки щ, взагалі підозрюваного) мають поліція та прокуратура.

 

Олександр Ружанський, 09.01.18, facebook

5 оценок, среднее: 5,00 из 55 оценок, среднее: 5,00 из 55 оценок, среднее: 5,00 из 55 оценок, среднее: 5,00 из 55 оценок, среднее: 5,00 из 5 (5 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Для того чтобы оценить запись, вы должны быть зарегистрированным пользователем сайта.
Загрузка...

Метки:

1 комментарий читателей статьи "Iнфузорія вийшла з алкогольної коми"


  1. Володимир
    09.01.2018
    в 19:49

    Так! Коментувати дії слідчого райвідділку- прерогатива виключно ген. пкокугога!!! Ніяк не менше! Невдячні громадяни! Не розумієте свого щастя! Ганьба істероідам! Дайош примусове психіатричне лікування для невдячного електорату!

    -1

Добавить комментарий