Як холуі покидьків заарештовували Сивого

Олег Копыл, 03.01.18

SOS!!!
Трохи перефразую Андрій Хартанович – “Вже і не збагну за що затримали та хочуть судити Друга “Сивого”…!!!?
За “вишки Бойко” чи за бурштинову мафію, хабарі в особливо великих розмірах?
А може за контрабанду цигарок, закарпатського лісу і торгвлю з терористами?
Чи може він приховав у своїй декларації палац в Конча-Заспі?
А може за вбивство небесної сотні, чи побиття студентів?
Може за посягання на територіальну цілістність України, за сепаратитський з’їзд у Сєвєродонецьку…?
Нагадайте, а то ніяк не збагну…((!!!?

 

Andrew Nechaev, 03.01.18

МАФІЯ БАРИГ ОБ,ЯВИЛА ВІЙНУ УКРАЇНСЬКОМУ НАРОДУ!

«Завтра 04.01.2018 об 11.00 допит Андрія Пастушенка “Сивого” по справі Саакашвілі. Вулиця Володимирська , 15.

Сьогодні затримали й відпустили.

Андрій Іванович – це сіль українського народу , гордість і звитяга. Люди добрі, якщо давати владі нищити таких людей – не буде мати Україна майбутнього. Від серця говорю. Прийду , підтримаю його й прошу вас долучитися…» – Олександр Кравчук

 

Rocksolyana Khmara, 04.01.18

 

Дорогі друзі, вчора арештували Андрія Сивого, легендарну людину, яка три роки відвоювала в Пісках, біля Донецького Аеропорту і на шахті « Бутовка», добровольцем і комбатом батальйону ОУН, був двічі тяжко пораненим і знову повертався на фронт.

Того ж дня, його випустили, бо під Соломенським СІЗО зібралися ті його побратими, які були на той час у Києві, але цього вистачило, щоб дати зрозуміти владі, що тут вони обламають свої гнилі зуби.

Сьогодні його викликали на допит по справі затримання Саакашвілі на Трьохсвятительській, коли двічі Президента Грузії, людину, яка відома своїми блискавичними позитивними реформами у всьому світі, ганяла по дахах наша позорна влада.

Звичайно, всі порядні люди, які були на той час в Києві і змогли, прийшли підтримати безстрашного борця за справедливість. Серед них був і Андрій Пастушенко (Сивий). Тому, арештовуючи його, напередодні Різдва і Різдвяних свят, ця влада лише показала свою безпорадність і слабкість, думаючи, що це пройде непоміченим, адже свята!

Таких Людей, як Андрій Сивий ніколи не кидають в біді побратими. А їх у нього ціла Україна, кіборги і ветерани АТО, тому, думаю, наша нікчемна влада дуже помилилася, влаштовуючи легендарному комбатові такі свята!

Олександр Вікторович Золотухін (Моторний), 04.01.18

Не чіпайте Сивого! Бо посивієте тварі нікчемні.
#жги_чуму

Станислав Краснов, 04.01.18

Друг Сивий – Андрей Пастушенко вийшов з поліцейського управління після допиту.

Я переконаний, що його не стали заарештовувати виключно через масову підтримку.

Тільки разом переможемо!

 

Андрей Пастушенко (Сивий), 05.01.18

Дорогі мої рідні Друзі, Побратими і просто небайдужі люди. Я зараз трішки заспокоївся, роздуплився, все зважив та обдумав і зробив слідуючі висновки:

 1. Моє затримання і подальший вірогідний арешт з непередбачуваними наслідками, впевнено сприймаю як гарно сплановану, але незграбно і паскудно виконану провокацію. Розроблено все було правильно і чітко. Для цього був задіяний автомобіль Ауді А-6, на сумських номерах і співробітники зовсім не схожі на ментів. Скоріш за все вони і не були пересічними мінтами. В кожного із них в очах 10 класів (присутність інтелекту). В ментів так не буває. Серед трьох обов’язково один буде явний, ярко виражений Гаврило (їбанько, подай гранату). Тут такого не було. Навіть водій був ерудит.
 2. Вони були явно не кияни, бо від мого дому до Солом’янського Упр. поліції заблудились двічі. Враховуючи те, що вони вже їхали з РУВС до мого дому – це більш ніж дивно.
 3. Вони не розраховували, що я можу знати особисто начальника Солом’янського РУ (Павло Юрійович командував реально бойовим підрозділом НП і базувався в Карлівці, коли я зі своїм підрозділом тримав позиції на шахті “Бутівка Донецька”. Я не міг його не знати) і якому я зателефонував прямо під час затримання.
 4. Хлопці зрозуміли що спалилися, коли я побачив дві їхні СУчки ( Автомат АКСУ-74) під передніми сідушками. (Для тих хто не в темі: внутпрішнньою інструкцією НПУ, оперативним працівникам НП, що знаходяться при виконанні в цивільному одязі, приписується тільки скрите носіння табельної (пістолет) зброї. Носіння стрілецької (автомат, карабін, гвинтівка, кулемет) зброї, можливе тільки при однострої (формі). В СБУ такої інструкції немає і її співробітники можуть носити будь яку зброю при будь якій формі одягу. Висновок – це були не копи.
 5. Коли вони привезли мене в райвідділ, їх перестала цікавити моя справа по Кіровоградській області. Мою пояснювальну начальнику Світловодського РУ НП, вони взяли в довільній формі, навіть не читаючи, з купою орфографічних і граматичних помилок, які я заклав спеціально, щоб перевірити, наскільки їм це цікаво.

З цього можна зробити висновок, що основна їх задача була, забезпечити допрос мене слідчим спеціальної слідчої групи створеної чисто під кримінальне впровадження по подіях 5 грудня – незаконний (признаний таким Печерським районним Судом – суддя Коц) арешт Саакашвілі.

Скоріш за все план був такий: Вони мене тихенько беруть (благо привід – перебування мене в розшуку – Є і ніякі санкції не потрібні), на ніч глядячи, за ніч без адвоката і лишніх свідків вибивають із мене потрібні їм покази та підписи і на ранок все готово в суд. Злочин розкритий, виннуваті покарані, “особо отлічівшєєся – награждєни”…

Але не так сталося, як гадалося. Плани поламалися. І зовсім не тому, що вони тупорилі і не можуть навіть злочин нормально спланувати. Як казали мої бабуся: “Ні вкрасти, ні посторожити”. Плани розладились дякуючи вам всім, мої рідні вірні друзі, побратими та посестри.

З моменту викиду інфи про моє затримання, буквально через півгодини, патріотична протестна спільнота була на вухах… Ну, якщо не на вухах, то на ногах і на колесах точно.

Через двадцять одну хвилину – я глянув на годинника – мінти забігали і зашепотілися між собою, а через двадцять чотири – вечірню тишу розірвав дикий крик “Сивий, ми тут” – привіт від славної “Сі 14”. І все.

Тут славні “РошенКопи” поняли що “Всьо пропало”, “Лопнули штани – пропали гроші”,,, Сценарій пішов по п.. вибачте, бездоріжжю і куди він вигребе – ХЗ. Треба терміново спасати ситуацію.

Тому на ходу був придуманий хід з визовом мене сьогодні в ГУ НП на Володимирську 15. Вони ж думали, що ми розслабимось, притуплені вчорашнім їхнім ніжним ставленням. Ага, … штанга!

До ГУ НП на одинадцяту підтягулись хлопчики і дівчатка. Не багато, але всі зірвані на всю голову.

Один Сябро чого вартий, ще й з прапором приперся. Наче його так ніхто не знає…

Один мінтовський начхальнік, мене при вході запитав показуючи на Васю: “Сивий, скажи чесно, шо він тут робить? Він точно без гранатомета? (помнят суки 9-те травня) Шось в нього куртка подозрітєльно топорщиться, там РГДешки нема?…”

 – Ну провір, кажу, прошмонай.

– Та ну його нах..- сказав нач. тремтячим голосом…

Про всіх і про кожного, хто там був, можна сказати: терті, биті і продумані. Всі знані і пізнавані доблесною київською міліполіцією від сержантів до полковників уже на протязі мінімум десяти, а хто і двадцяти, років…

Потім я зі слідачкою – цілим підполковником – піднявся на верх. по коридору пройшовши крізь стрій мінімум півсотні “космонавтів” з каструлями на головах і балаклавами на мордах (шо вони там роблять за ваші податки?)

Зі мною впевнено йшли два крутющі адвокати… Нє, один адвокат і адвокатеса – таке маленьке курчатко, але таке хитре і кусюче, що слідачка (цілий підполковник), після кожного її запитання безпомічо озиралась по сторонах, ніби шукаючи в когось поради і всім своїм вилядом промовляючи: “Ну шо ти від мене хочеш? В мене робота така! Да, собАча! Але ж робота, мені за неї гроші платять…”

Допит був ні про що… Склалось враження, що вони просто хочуть витримати марку, відправити нас до Бєніної мами, і закінчити це мучєніє…

Тим не менше адвокати по черзі а потім разом, уважно вичитали, видивились, обнюхали і мало не облизали протокол і тільки тоді дозволили мені його підписати.

Коли спускались до низу, слідачка (цілий підполковник) бігала і порхала, як метелик, навколо нас і було видно, який страшенний груз звалився з її плечей, залишивши на місці пагони з двома зірками і підготовивши місце під третю…

На виході розцілувався з побратимами і особливо з посестрами, подякував всім сердечно за підтримку і отримавши настанови адвокатського корпусу, почалапав (дощ) на зупинку громадського транспорту.
От і вся епопея.

Тепер от думаю, що це було? Зрада чи перемога? Не знаю.

Але на серці, не дивлячись ні на що радісно. Бо я не один, не сам в цьому світі, І на дорозі, яку вибрав і по якій іду, не сам. Я з ВАМИ, мої рідні, я відчуваю ваше плече і ВАШ подих, ВАШ розуміючий і підбадборуючий погляд. Навіть тих, кого не було поряд, я знаю, вони думали про мене, переживали, піклувалися і бажали мені успіху і перемоги. Значить це була перемога. З ПЕРЕМОГОЮ нас рідні мої, з маленьким коком до ВЕЛИКОЇ ПЕРЕМОГИ.

Я ВАС ЛЮБЛЮ. ВАШ СИВИЙ.

 

Послесловие админа Oko.cn.ua Олега Федоренко:

 

О действительной причине задержания, соб-но высказался сам Пастушенко. Я лишь обращу внимание читателей на данное фото и то — где именно оно было опубликовано: РИА “Новости” (Россия).

После чего у меня возникает вопрос: а не в Кремле ли делался “заказ” на Сивого? А то, знаете ли, воленс-неволенс возникает впечатление, что СБУ как являлось так и является филиалом ФСБ.

5 оценок, среднее: 5,00 из 55 оценок, среднее: 5,00 из 55 оценок, среднее: 5,00 из 55 оценок, среднее: 5,00 из 55 оценок, среднее: 5,00 из 5 (5 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Для того чтобы оценить запись, вы должны быть зарегистрированным пользователем сайта.
Загрузка...

Метки: , , , , ,

3 комментария читателей статьи "Як холуі покидьків заарештовували Сивого"


 1. SergStar
  05.01.2018
  в 15:43

  Скільки терпіти ?! Пора в наступ!

  0

 2. Володимир
  05.01.2018
  в 15:51

  Якийсь хворобливий сюр. Добре, що російські методи не спрацьовують. Цікаво, з боку влади тільки недолугі консультації з силовиками північного сусіда, чи виконання безпосередніх вимог?

  0

Добавить комментарий