“Як Путін захищав президента Порошенка”

Mykhailo Tkach, 19.01.18,  facebook

 

https://www.facebook.com/mixailotkach/posts/1574667275936122

 

Я впевнений що президент, коли вирушав на Мальдіви, добре розумів, що якщо про “подробиці” відпочинку стане відомо, то про це будуть говорити ЗМІ в тому числі і країни-агресора. Також президент Порошенко не міг не розуміти, що подібна відпустка на Мальдівах під час війни та економічної кризи може викликати обурення і серед українців.

І якщо президент дійсно планував публічно заявити про відпустку на Мальдівах, то за логікою кампанії, яку розганяють боти — не ми журналісти зіграли в цій гибрідній війні на руку країні-агресору а, власне, сам президент Порошенко, коли поїхав на Мальдіви.

Адже на відміну від російських ЗМІ ми не ставимо під сумнів право президента-мільярдера відпочивати на Мальдівських островах, а ставимо питання стосовно способу оплати, проходження паспортного контролю, можливих порушень українського законодавства президентом та його супутниками та й інших ньюансів таємничості цього вояжу.

Віктор Уколов (на жаль, не знаю чи є у пана Віктора посада в Адміністрації президента або він співпрацює з АП неофіційно аби не сплачувати податки?) написав тут на УП колонку маніпулятивного змісту.

В цій колонці пан Уколов навіть вдався до цензурування матеріалів програми “СХЕМИ”, в ефірі якої вчора вийшов матеріал “Mr. Petro Incognito. Таємна відпустка президента”.

Але про все по черзі.

  1. Пан Уколов пише:

“На мій погляд своїм останнім випуском телепрограма “Схеми” вийшла за межі журналістики, мимоволі взявши участь у гібридній війні.

На відміну від Вас, пане Уколов, ми не оперуємо оціночними судженнями, а говоримо мовою фактів, які президент. Подібний меседж розганяють у фейсбуці.

  1. Пан Уколов пише:

У прес-релізі прес-служби АП було відкрито сказано де відпочивав президент. Виправдовуватись немає причин. Анонсувати ж кілька днів відпочинку, розповідаючи про плани наперед, було б нерозумно з міркувань безпеки.

Пан Уколов робить вигляд, що не знає про той факт, що не було ніякого релізу прес-служби АП. Прес-служба АП відповіла на запит Інтерфаксу лише через день після того, як ми надіслали запит президенту, в якому продемонстрували наявні докази його відпустки.

Цей запит ми надіслали коли минув ТИЖДЕНЬ після повернення президента з Мальдів. Чого ж чекала прес-служба цілий тиждень і чому не опублікувала реліз з власної ініціативи наступного дня після прильоту президента, а зробила це лише після журналістського запиту?

Чому у США, Німеччині, Франції суспільство завжди знає де відпочивають їхні перші особи держави, і вони при цьому не ховаються від суспільства, виправдовуючись “міркуваннями безпеки”.

  1. Пан Уколон пише:

Але мене особливо вражає, що вперше оцінка відпочинку на Мальдівах прозвучала на прес-конференції Володимира Путіна 11 січня, який дав початок цій брудній хвилі проти українського президента. 
Можливо для Михайла Ткача це все-одно, але мушу нагадати, що цю тему у заготовленому питанні до Путіна (відео) підняв пропагандист, відомий своїми антиукраїнськими та антиамериканськими висловлюваннями – Дмітрій Кисельов.

Пан Уколов чомусь не вдається в подробиці того, як саме президент країни-агресора прокоментував відпочинок президента України Порошенка. Можливо тому, що Путін сказав те, що зараз пишуть сотні провладних ботів і ломів у мережі? Можливо тому, що президент країни-агресора Путін у своїй відповіді захищає Порошенка?

Ось цитата:

“Что касается президента Украины — я не знаю где он проводил свои новогодние праздники. Но не считаю что это зазорно президенту виехать куда-то заграницу и провести там с семьей какое-то время….Во всяком случае он богатый человек и может себе позволить выехать с семьей заграницу. В том числе на Мальдивы или какие-то другие острова».

https://www.youtube.com/watch?v=VtU8kDBxnxA&feature=youtu.be

  1. Пан Уколов пише:

Чи затишно в такій компанії журналістам програми “Схеми”, направду кажучи, вже й не знаю.

Це маніпуляція. Так само будь-хто, хто бачив коментар президента країни-агресора Путіна про відпочинок президента України можуть зазначити: “Чи затишно в такій компанії президенту Порошенку і його піарникам, коли його відпочинок Путін виправдовує раніше, ніж сам президент Порошенко повідомив суспісльству про вояж на Мальдіви?

  1. Пан Уколов пише:

“Я б після такого погидував робити розслідування, щоб не допомагати Москві”.

А це вже схоже не тільки на маніпуляцію, а й на спробу цензурувати роботу журналістів, вказуючи, які розслідування вони мають гидувати робити, а які ні.

Будь-хто, прочитавши це речення пана Уколова міг би заперечити йому, сказавши, що погидував би в такий маніпулятивний спосіб виправдовувати владу, але я не буду.

6 оценок, среднее: 5,00 из 56 оценок, среднее: 5,00 из 56 оценок, среднее: 5,00 из 56 оценок, среднее: 5,00 из 56 оценок, среднее: 5,00 из 5 (6 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Для того чтобы оценить запись, вы должны быть зарегистрированным пользователем сайта.
Загрузка...

Метки:

Комментарии читателей статьи "“Як Путін захищав президента Порошенка”"

  • Оставьте первый комментарий - автор старался

Добавить комментарий