Як Вакарчука Президентом зробити (стисла інструкція)

Все має бути автентично, бо ж Славко галичанин.

Як в старі часи гетьмана обирали? Та все просто – сидить перспективний кандидат в курені, палить люльку і дивиться в стелю, міркує про долю стражденного народу. Тим часом пересічні козаки радяться – тобто кричать, товчуть один одного по плечах, а особливо неприємних опонентів січуть на капусту і одразу в Дніпро кидають. Демократія панує та перемагає, і за чотири сотні років нічого не змінилось – все, як діди заповідали.

Так от, коли консенсус досягнуто, а громадський простір вичищено від вибитих зубів та відірваних комірів, старі досвідчені січовики йдуть до кандидата, просити зважити на волю козацьку і прийняти клейноди. А той, за традицією, комизиться, – Мовляв, не вартий я над таким товариством головувати. Ті його раз просять, другий, і лишень на третій раз достойник пристає на умовляння, коли обіцяють його в чоло гримнути… то також за нашим стародавнім звичаєм.

 

Перший раз до Славка соціологи ходили. Досвідчені такі, старші, всі в кунтушах багатих та шапках смушкових – прийшли з поклоном, подають йому на тарелі золоченій грамоту з результатами опитуванням та статистичною похибкою на сургучній печатці.

А він засмучений, сидить на полковому тулумбасі, та й каже, – Не бачу я себе гетьманом, і амбіцій таких не плекав аж ніяк. Але ось про всяк випадок написав глупої ночі план, як Вкраїну любу негайно врятувати в 12 кроків, то ж тримайте, – віддав їм план, грамоту ж опитувальну відкинув і розтоптав, як символ земної суєти. З тим соціологи й пішли геть.

Тож на другий раз мають статечні музики йти. Нехай очолить їх особисто батько Поплавський. Оце щоб зайшли вони до нього, та й з порога заспівали тужливу пісню. А батько Поплавський нехай мовчить, бо Славко потрібен живим і при глузді, інакше сенсу з тої акції жодного. Як проспівають, най земно кланяються і подають Славкові символи свої кошові – бойовий мікрохфон у вигляді булави та гаптовану золотом хустинку, щоб сльози витирати, коли під час виступу особливо розчулишся. Як традиція звеліла, відкине Славко й ці клейноди, а натомість дасть їм випадково складений під час безсоння список посад із прізвищами достойників.

На третій раз Автомайдан посилатимемо. Щоб їхали вони пишною процесією: корогви майорять, клаксони дудають, в литаври молодші б’ють безперестанку. Жіночки квіти кидають на щойно покладений асфальт, старенькі вуджене сало у віконця пхають. Кличко на удачу з вікна КМДА пудовим кулаком махає. Попереду з бунчуком Парасюк. Ще здалека почує гамір цей Славко, та й сам вийде по делегатів. Ті вже земні поклони бити не будуть: підійде до нього Парасюк, бунчуком як замахнеться, – Ну що, Славко, будеш гетьманом, як брати-товарищи просять? Тут Славкові подітись вже нікуди, – Ну добре, – каже, – ведіть мене в ЦВК.

Підхопить його під руки військо автомобільне, запхає в найбільший чорний Лендкрузер і навпростець до площі Лесі Українки помчить. По дорозі курей та гусок давитимуть без ліку та селян лякатимуть гуркотом пекельним.

А біля ЦВК, усміхнений такий, весь в білому, вже Охендовський чатує…

…але то вже інша історія.

 

 

Юра Хоха,  13.12.17, facebook

2 оценки, среднее: 5,00 из 52 оценки, среднее: 5,00 из 52 оценки, среднее: 5,00 из 52 оценки, среднее: 5,00 из 52 оценки, среднее: 5,00 из 5 (2 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Для того чтобы оценить запись, вы должны быть зарегистрированным пользователем сайта.
Загрузка...

Метки: ,

7 комментариев читателей статьи "Як Вакарчука Президентом зробити (стисла інструкція)"


 1. Сливка
  18.12.2017
  в 01:01

  Между прочим,Вакарчук-президент-это не такая уж и утопия.Кому же из олигархов не хочется иметь над собой человека,которого можно послать на уйх в любое время?

  -1

 2. Петрович
  18.12.2017
  в 01:07

  О! Юра Хімік пише українською…
  Бути Вакарчуку президентом! Френсіс Фукуяма, у якого Вакарчук зараз навчається, один з найбільших мудреців нашого часу. Якщо Вакарчук буде кандидатом в президенти, мій голос за нього. Поважала його завжди за патріотизм.
  https://www.youtube.com/watch?v=8vSm3zyW4Rg

  0

 3. Володимир
  18.12.2017
  в 01:24

  Не переймайтеся, шановні. Президента обиратиме Система, а не ви. Ваші голоси, якщо суперечать системі, до уваги прийнято не буде. Вакарчука-президента система перевиховає напрочуд швидко, і знову вам на Майдан. Міняти треба систему, а не дупи в президентському кріслі, яке до речі взагалі зайве. Схаменіться.

  0

 4. Петрович
  18.12.2017
  в 02:21

  Запитання до адміна. Прибираються коментарі, в яких є посилання на інші сторінки. Без посилання на виступ Вакарчука в youtube мій попередній коментар був видимий, з посиланням зник. Це вже другий мій коментар спіткала така доля. На Вашому сайті діє заборона на youtube?

  0

  • Kozak Oko
   18.12.2017
   в 06:57

   О, хорошо, что спросили, а то я и не знал о существовании этой проблемы. Спрошу у нашего гуру, затем отпишусь

   0


 5. Володимир
  18.12.2017
  в 07:47

  Треба просити автора написати другу частину- імпічмент Вакарчука. Коли згідно з тією ж стародавньою традицією надівали на голову кошик з людським лайном на загальних зборах. І все- імпічмент відбувся.

  1

  • Петрович
   18.12.2017
   в 10:35

   Ви дофантазували козацький імпічмент на президентський лад. Новообраному гетьману кожен виборець ляпав на голову жменю багна зі звичайної калюжі, щоб не забував, що всі ми з землі прийшли і в землю підемо. Після цього його влада була абсолютною, доки народ не закричить “Банду геть!” або “Сірка гетьманом!”

   0

Добавить комментарий