Как будут выкручиваться идиоты шоколадного цеха?

Rostyslav Demchuk, 24.03.18, facebook

 

У справі Савченко – СБУ, ГПУ і президент України порушили першу, другу, третю частини 62 статті Конституції і низку…

Опубліковано Rostyslav Demchuk 24 березень 2018 р.

 

У справі Савченко – СБУ, ГПУ і президент України порушили першу, другу, третю частини 62 статті Конституції і низку статей Процесуально кримінального кодексу України – думка професіонала

Дуже хотів почути міркування не політиків, громадських діячів, чи просто юристів, а реального профі-слідака у справі Савченко.

І як то кажуть: на мисливця й вовк біжить. Саме Вовк мені і стрівся. Мова про колишнього опального начальника Головного слідчого упаління СБУ, генерал-майора Василя Васильовича Вовка. Його вважаю досвідченим слідчим і професійним юристом.

Так от! Пан Вовк припускає, що зі справою Савченко буде пшик в частині розгляду її судом по суті. Савченко і будь-яку іншу людину можна звинуватити у злочині лише під час затримання у момент скоєння злочину, як то кажуть: “на гарячому”, або після вчинення злочину.

Злий умисел злочином не важається. Щодо зброї, яку привіз Рубан. Експерти мають довести, що це справді боєздатна зброя, а не металобрухт, не муляжі…, чи набої відповідають тій зброї та багато чого іншого… А це ще непочатий край роботи. Далі слід провести експертизи записів розмов, яким чином, якими засобами і за яких обставин вони були зроблені? На сьогодні ці записи не є жодною доказовою базою, переконаний генерал Вовк…

Зрештою у прокуратури залишиться два варіанти: або справі настає пшик, або, щоб врятувати честь мундиру, спробують довести, що Надія Савченко є неадекватною особою і визнати її неосудною… Антон Геращенко та його команда вже активно такі вкиди роблять.

Коротше, цікаве відбулось обговорення в радіостудії “Радио вести”.

2 оценки, среднее: 5,00 из 52 оценки, среднее: 5,00 из 52 оценки, среднее: 5,00 из 52 оценки, среднее: 5,00 из 52 оценки, среднее: 5,00 из 5 (2 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Для того чтобы оценить запись, вы должны быть зарегистрированным пользователем сайта.
Загрузка...

Метки:

Комментарии читателей статьи "Как будут выкручиваться идиоты шоколадного цеха?"

  • Оставьте первый комментарий - автор старался

Добавить комментарий