Корупційний джихад та його наслідки для Порошенка

Атаки на НАБУ – це корупційний джихад. Ця війна у священному пориві об’єднала затятих опонентів і ворогів з усіх високих кабінетів.

Президент, СБУ, Генпрокуратура, міністр зі справою рюкзаків, поодинокі політичні жертви, помножені на десятки спікерів-кнопкодавів під час зручних ефірів і армією ботів в соціальних мережах проводять не чергову тактичну операцію, а здійснюють стратегічну місію, яку вони націлені довести ДО КІНЦЯ.

 

Якби не було ДМС, занйшли би іншу зачіпку, якби не знайшли агента Катерину, знайшли би хоч агента 007 і т д, і нема сумніву, що знайдуть ще багато чого.

Але мені здається, що незважаючи на можливі помилки НАБУ та досить успішну дискредитаційну кампанію проти них, спроба знищити НАБУ може стати для Порошенка “ніччю побиття студентів” чотирирічної давнини.

 

 

Svitlana Zalishchuk, 01.12.17, facebook

4 оценки, среднее: 5,00 из 54 оценки, среднее: 5,00 из 54 оценки, среднее: 5,00 из 54 оценки, среднее: 5,00 из 54 оценки, среднее: 5,00 из 5 (4 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Для того чтобы оценить запись, вы должны быть зарегистрированным пользователем сайта.
Загрузка...

Метки:

3 комментария читателей статьи "Корупційний джихад та його наслідки для Порошенка"


 1. Петрович
  02.12.2017
  в 14:48

  НАБУ порушує рівновагу, яка склалася в розподілі сфер впливу і харчових ніш. Після вторгнення НАБУ на чужу територію здіймається галас з метою прогнати чужаків. Окутано туманом кого й за що при цьому б’ють. На кого НАБУ в своїй діяльності може спиратися в Україні? Тільки не кажіть, що на народ. Це не громадська і не політична організація. Всі посадовці залежні, всі на службі.

  1

 2. Arkadiys
  02.12.2017
  в 17:28

  В будущем новым нормальным правителям легко будет отказаться от выполнения так называемых шулерских реформ, так как они были приняты несуществующей коалицией под председательством умственно неполноценного спикера (есть справка от врача) при многочисленном кнопкодавстве депутанов.

  0

 3. Arkadiys
  02.12.2017
  в 17:37

  “Але мені здається, що незважаючи на можливі помилки НАБУ та досить успішну дискредитаційну кампанію проти них, спроба знищити НАБУ може стати для Порошенка “ніччю побиття студентів” чотирирічної давнини.”
  Такая перспектива на данный момент не просматривается. Усилия Саакашвили расшевелить хохлов успешно тонет в тоннах сракача, которые Ниагарским водопадом изливают фесенки, олежки, цыбульки.

  1

Добавить комментарий