Корупційний Карфаген в Україні повинен бути зруйнований

Олександр Ружанський, 16.01.18, facebook

 

Тут в Харкові було затримано трьох патрульних поліцейських за систематичне вимагання хабарів. Це та сама “нова поліція”. Хоча, нічого дивного в цій події немає. Порочна і злочинна система в правоохоронних органах працює і далі. А ці хлопчики просто попалися. Обнаглєлі, забурєлі і втратили пильність.

Звісно, кажучи про те, що нічого не змінилося, я кажу банальні речі. Проте, ця банальність повсюди. Навколо нас суцільний правовий і корупційний піздець від влади. І він навколо всіх цих нових поліціянтів. Про старих навіть не згадую.

І коли від поліцейського вимагають працювати по закону, чесно і без хабарів, а він бачить, як його керівництво самого високого рангу, яке і ставить такі вимоги, безкарно гребе корупційне бабло ковшем екскаватора, живе в царських замках і їздить на коштовних автівках, надіятися, що він буде взірцем чесності і законослухняності не можна. Тим більше, що зусиллями влади, його служба з разрекламованою зарплатнею, через два роки після створення патрульної поліції перетворилася на роботу за їжу.

Так само відбувається і в інших органах, смисл служби в яких теж зведений до простого двокомпонентного визначення: наживатися і не попадатися.

І коли у ЗМІ розказують, як цю поліцейську банду викрили працівники СБУ і прокуратури, я розумію і знаю, що ці прокурорські і сбушники просто з числа тих, кому вдається не попадатися.

Тому, закінчу теж банальністю. Починати їбашить корупцію потрібно з самого верху незабуваючи і про дрібних виконавців. Всім їм треба створювати, як можна більш нестерпні умови їхнього злочинного існування на державній службі.

Корупційний Карфаген в Україні повинен бути зруйнований.

3 оценки, среднее: 5,00 из 53 оценки, среднее: 5,00 из 53 оценки, среднее: 5,00 из 53 оценки, среднее: 5,00 из 53 оценки, среднее: 5,00 из 5 (3 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Для того чтобы оценить запись, вы должны быть зарегистрированным пользователем сайта.
Загрузка...

Метки:

1 комментарий читателей статьи "Корупційний Карфаген в Україні повинен бути зруйнований"


  1. SergStar
    17.01.2018
    в 11:29

    Начать нужно с барыги-президента, без этого на палец ничего не сдвинется.

    0

Добавить комментарий