Лондон наш!

Подивіться на перше фото. Ця велична будівля — Grand Buildings на Трафальгарській площі Лондона. Один із символів Лондона. Тепер вона належить українському олігарху Пінчуку.

Йому за борги її віддали два інших українських олігарха — Коломойський та Боголюбов. Пінчук оформив будівлю не особисто на себе, а на офшорні фірми, що дає йому можливість мінімізувати податки уже там в Британії. Британці, з якими ми говорили, в шоці від цього. Кажуть, треба перевірити власність на «Біг Бен», може його теж якийсь олігарх до рук прибрав?

Можна було б тільки порадіти за українських олігархів, які купують знакові місця Лондона. Але ж ми знаємо, що вони не створили новий телефон, електромобіль чи соціальну мережу. Вони витискають соки із української промисловості, яку отримали за безцінь. Наприклад, на Криворізькому залізнорудному комбінаті (КЗРК) гірників змушують підписувати «відмову від претензій в разі професійного захворювання і його наслідків». Типу працюйте, а захворієте — ми вас викинемо як зламану деталь.

Саме за КЗРК і воював Пінчук з Коломойським і Боголюбовим в Лондонському суді. І отримав від них компенсацію — оцю лондонську будівлю. Яка, до речі, коштує 300 мільйонів фунтів. Можете уявити, скільки грошей Коломойському приносить український КЗРК, якщо він віддав за це такий розкішний об’єкт нерухомості.

Вся історія тут: https://hromadske.ua/…/budinok-pinchuka-na-trafalharskii-pl… Про це стало відомо завдяки міжнародному розслідуванню журналістів #ParadisePapers.

 

 

Дмитро Гнап, 09.11.17, facebook

2 оценки, среднее: 5,00 из 52 оценки, среднее: 5,00 из 52 оценки, среднее: 5,00 из 52 оценки, среднее: 5,00 из 52 оценки, среднее: 5,00 из 5 (2 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Для того чтобы оценить запись, вы должны быть зарегистрированным пользователем сайта.
Загрузка...

Метки:

Комментарии читателей статьи "Лондон наш!"

  • Оставьте первый комментарий - автор старался

Добавить комментарий