Маю право вимагати від влади, щоб вона мене не дурила

Олександр Доній, 16.03.20, facebook

 

 

Давайте тепер розберемося, як в Україні дурять з кількістю «зразків на коронавірус». (ще одна «магічна цифра-«500»). І чому дурять.

Спочатку про тести на коронавірус в Італії, наприклад.

Відкриваю звіт італійської влади за вчора(на 17.00). Там є кількість хворих на коронавірус, кількість загиблих..і, що мене ще цікавить-кількість людей, яким були проведені тести на коронавірус (Covid-19).

124 899 людей. Як бачте, не приблизно-«десь так 100 тисяч», а з точністю до однієї людини. Перед тим я перевіряв інформацію за 14 березня-теж дуже конкретна-було перевірено 109 170. За два дні додатково перевірили 15 729 чол.Це при тому, що в Італії реальна катастрофа з коронавірусом, не вистачає вже лікарів і місць в Ломбардії(найбільш ураженій). Тим не менш підрахунок, скілки чоловік пройшли тест ведеться і публікується.

Що ж відбувається в Україні?

От сьогоднішній звіт МОЗ (за 16 березня) : в Україні вже офіційно 5 уражених на коронавірус.

А скільком людям проведені тести? Невідомо.Але є розпливчата інформація про зразки.

«Загалом вірусологічна референс-лабораторія Центру громадського здоров’я України дослідила більше 500 зразків.»

Це дослівна цитата. Чому ж я кажу,що нас саме дурять?

А от Вам інформація від МОЗ за 15 березня: «З початку року вірусологічна референс-лабораторія ЦГЗ протестувала близько 500 зразків на нову коронавірусну інфекцію Covid-19″».

Хочете інформацію за ще попередній день? За 14 березня?

«З початку року референс-лабораторія Центру громадського здоров’я протестувала близько 500 зразків на нову коронавірусну інфекцію COVID-19. Лабораторно підтверджено 3 випадки.»

Ви вже зрозуміли, що якщо 3 дні поспіль Вам називають одну й ту саму цифру «зразків на коронавірус, то Вас банально дурять?

А якщо не 3 дні, а 4?

Перший раз магічна цифра «500» з’явилася на брифінгу Ігора Кузіна в.о. директора центру громадського здоров’я МОЗ ще 13 березня…

«Всього з початку року було проведено сумарно досліджень понад 500 в цілому”.

Отже, 13, 14, 15, 16 березня МОЗ говорить українцям, що проведено 500 досліджень, чи то зразків-вони плутаються,що саме вони зробили, та цифра 500 у них незмінна.

В той же час є інші інформації.

То скільки ж реально українців пройшли через тести на коронавірус? Чому ми не маємо право це знати?

Може тому,що їх було проведено в реальності набагато менше?

З того ж брифінгу Ігора Кузіна 13 березня: «“Станом на цю годину в центрі громадського здоров’я перебуває зараз, всього було досліджено 55 зразків, з них 3 перебуває ще в роботі, отримано 3 позитивні зразка. «

То міфічні «500 зразків» чи 55 станом на 13 березня? І соромно було зізнатися?

тепер дві офіційні інформації:

а) вчора один з голів ОДА( а конкретно Херсноської) оприлюднив у себе на сторінці інформацію, загалом правильну-скільки є апаратів для вентиляції легенів, скільки ліжок для інфекційних хворих.От тільки там було ще одне речення : » 16 березня в область надійде перша партія швидких тестів на

коронавірус.» Це значить, що до 16 березня , принаймні Херсонщина не могла проводити тести на коронавірус.Бо тести мали надійти лише сьогодні.

б)сьогодні підтвердив МОЗ ,що в Чернівецькій області ще двоє хворих на коронавірус.Тільки от один з цих уражених був госпіталізований ще 6 березня, дургий-13 березня.Ні в кого не виникає логічне питання, а що,з 6 березня хворому не робили тести на вірус? 10 днів? Чи 10 днів не могли розібратися? Чи 10 днів боялися оприлюднити?

Тести на коронавірус в Україні «економлять». Це очевидний факт. З міфом про «500 зразків» дурять країну вже 4 дні.

Питання: чому?

В мене поки єдина версія: тести економлять для чиновників і олігархату. Щоб, якщо у них були симптоми — їм вистачило тестів.

На сьогодні в мене інших версій нема.

Якщо влада хоче, щоб в мене не було таких підозр у підлості з боку влади, влада повинна щоденна давати звіт, скільком українцям зроблені тести. І з точністю до сотні(близкьо 500, близько тисячі), а з точністю до однієї людини. Як в Італії.

Я — громадянин України, і маю право вимагати від влади, щоб вона мене не дурила.

1 оценка, среднее: 5,00 из 51 оценка, среднее: 5,00 из 51 оценка, среднее: 5,00 из 51 оценка, среднее: 5,00 из 51 оценка, среднее: 5,00 из 5 (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Для того чтобы оценить запись, вы должны быть зарегистрированным пользователем сайта.
Загрузка...

Метки:

2 комментария читателей статьи "Маю право вимагати від влади, щоб вона мене не дурила"


 1. PiligrimK
  16.03.2020
  в 20:46

  Ще не було у нас такої влади, щоб не дурила…. unknw

  0

  • Юрий
   17.03.2020
   в 15:26

   Мы же сами хотим, чтобы нас дурили… pardon Как вообще можно было пройти через такие потрясения и до сих пор не иметь структур контролирующих действие власти?

   0

Добавить комментарий