Marina Daniluk-Yarmolaeva: це триндець!

Marina Daniluk-Yarmolaeva, 21.02.18, facebook

 

 

Коли «легітимний» із Москви дає свідчення по Skype, зовсім не круто просити режим відеоконференції і собі.

Друге. Недавно Турчинов п`ять годин поспіль допитувався в Оболонському суді особисто. Не можна сказати, що в РНБО він працює, як фрілансер, чи займається свободним художеством в фотошопчику, що так багато вільного часу на допити он-лайн.

Третє. В країні де більшість людей живе символами, екстрасенсами і мольфарами нема нічого нерозумнішого аніж підживлювати конспірологіюто закритим метро на 18 лютого, то відеоконференцією в суді, який за рівнем резонансу мав би бути поставлений на рівень процесу проти Адольфа Ейхмана в Єрусалимі.

Он опоненти Петра із табору сердечників уже пишуть, що боіться приїхати «попри безпрецендентні заходи безпеки і публічну обіцянку». І контраргументи тяжко знайти. Є моменти, коли треба грати красиво і на території адвоката Сердюка, а не в теплій нірці на Банковій.

При чому Порошенко, як чи не єдиний депутат, який був у Сімферополі перед аншлюсом міг легко виграти всуху.

***

Нічо зараз ЛОМи АП наточать пера і струсять пил із клавіатурки. І такі собі Мірік і Паша після обіду всім розкажуть, що можна і допит по фотографії проводить. І це цілком в стилі Фултона і Черчилля)

***

Епізод із роздяганням і пошуком сісьок та ліфчиків на суді по держзраді окремий триндець.

Хоча би тому, що історія з ексгібіціонізмом брюнетки-феменші на Віденському балу пішла Порошенку навіть в плюс. Дівчину танцювали російський посол і австрійський депутат із а-ля націоналістичної партії, тому це навіть гуд. Зразу видно, хто баришні заплатив і протягнув на публічну вечірку.

А от пошук написів на грудях в Оболонському суді навіть ризикує переплюнути досвіди Вищого спеціалізованого суду зразка 2012 року, коли перевіряли прокладки і сигарети по штучно. Журналістки із сіськами під светрами не така страшна річ, як наприклад граната в Нікопольському суді минулої осені або погроми в стилі Коханівського Святошинського райсуду.

Врешті, усім давно відомо, що Femen працює за гонорари. Перша їх проплачена акція була в 2010 році, коли вони показували форми на дільниці, де голосував Янукович за себе, як за президента. З тих пір жіночки не працювали за ідею і добро, тільки за кеш.
І про естетику. Довелося наживо бачити публічне роздягання феменші із пишними формами. У операторів і фотографів чоловічої статі задрижали коліна і волосся ставало дибки: тваринний страх замість еротичних почуттів. До кінця дня у мене, людини із бурхливою уявою, зависла картинка пані в трусиках, і це заважало сконцентруватись на роботі.

Але є одне але. Є жінки із політики, які не показують груди в судах і на балах, проте дихають в спину Порошенку. Вибирають шпалери і килими для кабінету, в який не довелось попасти у 2010 і 2014. І навіть оцей маразматичний дріб’язок може бути обіграний, як страх, сексизм, чоловічий шовінізм і відмазка особисто постояти на суді пару годин. Обмовка Януковича про роздягання жінок юзалась опонентами не менше ніж «увікни/умикни Україну».

***

Коли здається, що дно пробите…ти знаходиш колонку-пояснення Уколова на УП.

Виявляється, що скайп-допит Порошенка це:

  1. «я під враженням цілковитої поразки деморалізованих адвокатів Януковича, які вперше зустріли достойний опір і не змогли в суді знову вдаватись до звичних маніпуляцій». (Егеж).
    2. У всьому винувата Юля, яка просила не вводити воєнний стан на історичному засіданні РНБО. (Хоча при чому вона до сьогоднішнього допиту?)

Але за зрадою наступає перемога, за тінню промінь сонця. І о 20.05 на «Еспресо» до мене в ефір зайде Євгенія Закревська і ми поговоримо і про кулі, і про ледарів, і про те, чого треба ходить на резонансні суди, щоб не зам‘яли і не злили і те, що зроблено уже.

UPD. Закревська підтвердила, що допит свідка в відео режимі під соусом «зайнятості» теж таке собі.

0 оценок, среднее: 0,00 из 50 оценок, среднее: 0,00 из 50 оценок, среднее: 0,00 из 50 оценок, среднее: 0,00 из 50 оценок, среднее: 0,00 из 5 (0 оценок, среднее: 0,00 из 5)
Для того чтобы оценить запись, вы должны быть зарегистрированным пользователем сайта.
Загрузка...

Метки:

Комментарии читателей статьи "Marina Daniluk-Yarmolaeva: це триндець!"

  • Оставьте первый комментарий - автор старался

Добавить комментарий