Народ тримають за пустих нікчем

Іноді пост у фб пишется не для лайків, і навіть не для пошуку однодумців…, а просто тому, що хочеться хоч десь, комусь, голосно сказати правду.

А вона така: ніколи ця Верховна Рада НЕ проголосує за зняття недоторканнності у тому вигляді, в якому подав проект пан Президент.

Тому що на це немає голосів, тому що навіть їм страшно давати Порошенку необмежену нічим владу без незалежного суду і прокуратури.

Тому що в Україні – дике політичне поле, де опозиціонерів після подібного проекту не залишиться. А провладні депутати стануть лише маленькими сумними “хлопчиками” на побігеньках.

Вам, правда, більшість моіх колег цього публічно не скаже – бо це наче б то “не популярний” меседж. Популярно кричати: “та я вже 100 розів голосував проти недоторканності і завжди іі знімав! От хрест на пузі!”

Це така гра, вистава, фарс; всі обіцяють, критикують один одного, направляють у КСУ чергову нісенітницю, знову критикують один одного і знову обіцяють от-наступного-разу-так-одразу.

А реальний простий механізм обмеження недоторканності, який би вилікував хворобу, а не симпроми – не цікаво пропонувати. Тоді гра завершиться.

Сьогодні табло показало більше 300 голосів – за направлення проекту до Конституційного суду.

А на виході з сесійної зали “старожили” Парламенту радісно “мірялися” спогадами, хто скільки разів за свої роки у ВР голосував за скасування недоторканності та направляв ці зміни до КСУ.

Хтось пам’ятає 5 таких голосувань, хтось хвалиться, що сам голосував вже 6 разів..!

“И что? Опять обманули людей?” – це колега, який пам’ятає 6 таких голосувань.

“Не “опять”, а “вкотре”! – посміхаються інші.

І парадокс у тому, вони у цьому цирку, блін, більш щирі, ніж ті, хто завзято кричить про “проголосуємо” і “зробимо” з трибуни і співає дефирамби найкращому президенту-реформатору-євроінтегратору у світі.

Я вважаю, що даний проект є найбільшим популізмом у нашому політичному шоу, яке вже затягнулося і дуже набридло мені за 29 років життя своїм ідіотизмом і примітивізмом тем.

Весь народ тримають за пустих нікчем.

“Піпл схаває”. Направимо ще разів п’ять до Конституційного суду і напишемо “Перемога! Ура!”. От тільки результату – нуль. І знову по колу.

Сумно, що в цей популізм почали гратися й ті, хто мав би стати острівцем правди та конструктиву у новому парламенті.

Це зла посмішка та “кістка” громадянам, які хочуть, насправді, не пустих законодавчих змін, а лише того, щоб політики були рівні перед законом, щоб закон був вищим за політичні забаганки і великі гроші, щоб політична верхівка перестала сприймати всю країну, як своє поле для гольфу і розваг, а парламент – як маленький бізнес-клуб.

Щоб банально перестали нарешті хапати, хапати і хапати гроші, дорогоцінні камінці і пляшки вин, потоки, красти вже навіть не з частини прибутків, а зі збитків країни, будувати цілі династії на наших державних підприємствах, ставити “смотрящих”, нагріватися на війні, на армії, на середньому класі, на кожному, хто ще залишився у цій державі і чесно платить податки…

– – –

…Замість реальних пропозицій по зміні депутатської недоторканності – на обмежений імунітет під час сесійних засідань, та на прості зміни в процедурі щодо дозволу на слідчі діі по відношенню до нардепа (на які навіть 300 голосів не треба!), – нам подають під бій барабанів та феєрверки від підлабузників Президента – пафосний проект на 3 рядочки, який ніколи не пройде.

І проти якого вже висловлювалася Венеційська комісія.

І кажуть: “перемога”. “Ми молодці, зробили, згортаємося, зараз на поклін і кружіть нас..!”

– – –

…Єдиний примарний плюс у цій історії – це новий шанс почати дискусію.

Тільки треба мати трохи гідності і стрижень, щоб перестати говорити чужими гаслами.

 

Альона Шкрум, 19.10.17, facebook

2 оценки, среднее: 5,00 из 52 оценки, среднее: 5,00 из 52 оценки, среднее: 5,00 из 52 оценки, среднее: 5,00 из 52 оценки, среднее: 5,00 из 5 (2 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Для того чтобы оценить запись, вы должны быть зарегистрированным пользователем сайта.
Загрузка...

Метки:

3 комментария читателей статьи "Народ тримають за пустих нікчем"


 1. Arkadiys
  21.10.2017
  в 10:16

  Изначально поставленное требование снятие недоторканости на 17 октября было неправильное и подозрительным. Депутаты, правильные и неправильные, на подживотном уровне понимают, что снятие – “смерти подобно” в существующей системе для них. Пример – снятие недоторканости с Мосийчука.
  Для Украины сейчас крайне необходимо на 100% обновить ЦВК, принять новый закон о выборах по открытым спискам и немедленные выборы президента и парламента. Оба эти инструменты прогнили настолько, что представляют смертельную опасность для страны.
  Это то, что должно было решено 17 октября.

  2

 2. Arkadiys
  21.10.2017
  в 10:24

  Женщинам Украины мой респект.! В понимании происходящего в Украине и переживания за нее они на порядок выше, чем мужчины .

  2

 3. PiligrimK
  21.10.2017
  в 14:26

  Все вірно. Все прогнило до самісіньких основ….

  1

Добавить комментарий