Наш нескромный Виктор Андреевич

Віктор Ющенко:

Я зараз буду нескромним. Я до сьогоднішнього дня глибоко переконаний, що Україні потрібний політичний курс президента Ющенка. В самому широкому значенні цього слова.

Я не підписав жодної угоди, за яку мені соромно як президенту. Я не підписував зрадницьку газову угоду, я не здавав Крим, я не здавав східний Донбас. Я по відношенню до своєї нації був чесним, мені здається, був професійним, і я ні про що не жалкую.

Коли ти 5 років перебуваєш на посаді президента і, звісно, розумієш, що той політичний курс, з яким ти прийшов, причому фізично хворим, без своєї політичної більшості в парламенті, із правами президента, які найменші були за 23 роки нашої історії, і ти зробив те, що ти зробив, тобі не соромно дивитись своїм дітям в очі і своїй нації.

Хоча, безумовно, наступні 5 років тобі не завадили б для того, щоб продовжити, поглибити цей курс. Тому, коли ти йдеш, у 2010 році, ти цим показуєш своє принципове відношення до завтрашнього дня. Цим ти хочеш сказати: “Моя улюблена націє, я залишаюся переконаний, що вам потрібен цей політичний курс. Це ваше право обирати. Я не погоджуюся з тим вибором, який починає домінувати в вас. Але я завжди його буду поважати!

….

Дуже Вам дякуємо, Віктор Андрійович. Але все, що можливо, ви вже зробили.

Ви зганьбили помаранчову революцію. Ви не посадили жодного чиновника, який мав би сісти. Ви розвели в Державному апараті сучу гризню.

Ви, виграли в Януковича вибори завдяки тим, кого потім зганьбили.

Коли ви стояли перед виборцями, я вважала, що Тимошенко робить помилку, агітуючи за вас. А коли ви прийшли до влади, ви назвали саме її найголовнішою помилкою свого президентства.

Ви привели до влади того Януковича, проти которого зібрали цілий Майдан.

Ви не просто потвора. Ви така ж жадібна до влади людина, яка в нас в державі хоча б раз була у владі.

До недавнього часу ви були моїм головним розчаруванням. Тепер я знаю, що головне — це порошенко. А ви просто зараз йому підспівуєте, як підспівували Януковичу тільки для того, щоб не було Юльки, яка “набралась кредитів, як сучка блох”! Ви — негідник.

Ви кажете за газові угоди, що Вона підписала?

А ви забуля, як це було? В Вас вже Альцгеймер? Може для вас буде дивно, але це саме ви, і ніхто інший, привели до цього. Юля ліквідувала росукренерго і 12 млрд кубів газу Фірташа націоналізувала. Вона перекрила вам кисень збагачення від Фірташевського газу.
А теперь давайте нагадаємо, що сказав Фірташ після зустрічі з порошенком в Відні? “Ми получили те, що хотіли: Порошенко —  президент, Кличко- мер”.

Тобто, вас з порошенком зв”язує не тільки спільне минуле, але й загальновідомий компаньон.

Якщо ви зібрались в президенти, то це буде гірше, ніж Ківа. Той хоча б дурак- дураком, і люди його не сприймають за людину. А ви – просто негідник, про якого навіть чути не хочеться. Не те, щоб голосувати.

 

Liza Bogutskaya, 27.10.17, facebook

3 оценки, среднее: 5,00 из 53 оценки, среднее: 5,00 из 53 оценки, среднее: 5,00 из 53 оценки, среднее: 5,00 из 53 оценки, среднее: 5,00 из 5 (3 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Для того чтобы оценить запись, вы должны быть зарегистрированным пользователем сайта.
Загрузка...

Метки:

6 комментариев читателей статьи "Наш нескромный Виктор Андреевич"


 1. Arkadiys
  28.10.2017
  в 05:30

  Наиболее подходящее слово для ющенка – ПАСКУДА.
  В 94-95 Тимошенко реально имела возможность стать Президентом, но подарила эту должность ющенку. Это была ее роковая ошибка.
  И сейчас она является единственным человеком, который может поднять Украину и украинцев с колен. Но, к сожалению, хохлы ( и даже различные умники) не доросли до понимания этого. Остальные кандидаты в президенты пигмеи по сравнению с ней. Украинцы еще очень долго будут барахтаться в дерьме и потонут в нем при помощи каплина, мосийчука, ляшка, рабиновича и т.д..

  0

  • mix_ko
   28.10.2017
   в 09:42

   Вважаю що виборці голосували трохи інакше ніж Ви думаєте – упевнений, що коригування підсумків робилося у Кремлі за допомогою хакерів.
   На наших виборах, починаючи з 2004 року, рузькі шліфували свою методику зміни підсумків голосування безпосередньо на серверах ЦВК.
   Охоронцями цих серверів були призначені ківалови-охендовські. Останній із них до сих пір “зберігає” посаду Голови ЦВК попри всім термінам граничного перебування на цій посаді. Скоріше за все він буде її “зберігати до повторного вибору ПОПи!
   Таке втручання дуже сподобалося кремлядям, що вони замахнулися навіть аж на вибори у США?!

   2

 2. Feldkurat
  28.10.2017
  в 10:42

  І бджолити, бджолити. бджолити… Тьху!

  2

 3. Arkadiys
  28.10.2017
  в 12:39

  У Тимошенко один недостаток – она ни хрена не разбирается в людях. Ее партия основной поставщик мерзавцев по всем партиям и фракциям.
  Если б уважал я матерщину,
  Обложил бы матом «Батькивщину».
  Паскуды тень над ней висит
  И у входа надпись золотом блестит:
  Всякий вошедший! Тушкой стать готов
  Но, это может быть и хорошо – у нее нет любых друзив.

  -1

  • Виктор
   30.10.2017
   в 13:40

   Она — да, не разбирается… Впрочем, в большинстве “людей”, окружающих ее, разбиралась не она, а ее приближенные — тот же Турчинов, кстати.

   Да, и вот еще пища для ума.
   Был такой эпизод, когда набрали бедных и честных.
   Так вот, честными они были ровно до того момента, когда им принесли чемоданчик с капустой и открыли. “Это твое, если…” — а там и новая хата, и обучение детей и еще много чего.
   Отакоеот.

   0

 4. Валентина
  28.10.2017
  в 12:44

  Та пракрасно он понимает, что не выиграет. Наверняка Порох ему пообещал за участие в выборах нацбанк, в случае своей победы.
  Если что, мне бы очень хотелось попасть на встречу с ним, чтобы в лицо сказать все, что думаю о нем.

  2

Добавить комментарий