Навіщо Петя літав у Крим и навіщо йому додаткові неконституційні повноваження?
Альона Шкрум, 16.01.18, facebook
Про Закон про т.з. Реінтеграцію Донбасу
…Перший робочий день ВРУ у 2018 проходить досить кволо.
Багатьох депутатів немає, бо розглядають 700 поправок до Законопроекту про т.з. Реінтеграцію Донбасу.
Сподіваюсь, вони зберуться до 18 години на саме голосування.
Законопроект дуже наболілий, страшенно перезрілий та мав бути прийнятий ще 4 роки назад з того часу, як нога першого російського солдата незаконно ступила на кримську землю.
Але і зараз Президент і БПП шукають гібридних рішень, які очевидно не діють і створюють лише нові загрози для захисту країни, українців та наших захисників; та тримають на останніх секундах життєзабезпечення свій Мінськ.
Коли ж ми намагаємося вийти на конституційні норми, БПП говорить про те, що не дасть достатньо голосів.
Станом на зараз:
? Крим та Донбас таки розділили за сценарієм Путіна та, я так розумію, за мертвими Мінськими угодами. Влада фактично відмовляються від Криму, а коаліція їй у цьому допомогає.
Хоча й велика кількість депутатів від БПП сьогодні вимагали врахувати іх поправки та об’єднати правовий режим Криму та Донбасу у Законі.
? ВР відмовляється визначати дату початку окупації України, і навіть відсилка на дату в іншому законі була «збита». Це небезпечна історія перш за все для захисту наших військових, яких вже засуджують у наших судах за використання зброї через гібридне «АТО», невизначеність в «особливому режимі», в термінах та датах.
З інших сумних новел, проти який будемо зараз боротися:
?Надання права СБУ на всій території України без рішення суду проводити перевірки електронної пошти, аккаунтів у соц мережах та прослуховувати телефонні розмови!
(Не тимчасово та не лише на території дії воєнного стану, якби він вводився, а на весь час та всюди).
?Надання Президенту додаткових НЕконституційних повноважень, замість банального виконання їм норм Конституціі про подання до ВР Указу про використання ЗСУ та створення Ставки Головнокомандувача.
? Корупційні ризики в наданні КМУ права визначати порядок переміщення товарів на/ та /з/ окупованих територій. Правильно було б визначити весь механізм переміщення товарів чітко у законі, та тільки тоді «гратися» буде важче і мільйони доларів на війні та лінії розмежування не «заробиш» так легко.
Це вам інформація для роздумів та власного внутрішнього калібрування ЗА та ПРОТИ.
Я дуже сподіваюся, що фінальна редакція покращиться.
Вячеслав Ільченко, 16.01.18, facebook
До чудесної та фактажної статті Альони Шкрум я б хотів додати одну важливу підробицю.
Пам’ятаєте, яку істерію роздули з того засідання РНБО, де Юля начебто нагнула всіх здавати Крим – аж до розсекречування стенограм? Я іще детальний аналіз його писав? І мені серйозно здавалось, що цим ховають якісь дуже нелицеприємні рішення на наступних засіданнях?
Так от, із всіх політиків єдиний, кого там не було – Петро Порошенко.
Порошенко в цей час був в уже окупованому Криму, і про що він там домовлявся – невідомо.
Пруф тут:
А тепер я все частіше думаю, що домовився він там саме про здачу Криму. Бо тільки цим можна пояснити постійні намагання винести його за дужки всіх домовленостей, наче він уже й не наш.
А звинуватити в цьому потім можна буде Кляту Юльку. Все одно всі будуть пам’ятати засідання РНБО, а про приватний польот в окупований Крим всі забудуть.
Метки: Альона Шкрум, Вячеслав Ільченко
PiligrimK
17.01.2018
в 08:28