Не бойся!

Три года назад я призывала людей в Крыму не бояться. Это трудно. Это большая работа над собой. Но если вы перестали нервничать, когда возникает опасность, а принимаете решение – это путь к успеху.

Никогда не думала, что здесь, в Киеве, я тоже буду призывать людей не бояться высказать свою позицию. Понимаю, что многих держит работа. Кого-то обязательства. Кто-то еще зависим от обстоятельств.

Но вы все должны понимать. Страх убивает.

Поищите в себе лидера. Пощупайте свою душу и вы поймете: вы – личность. И вам есть, что предложить своим детям. У вас появятся мотивы и желание вернуть Крым, восстановить целостность Украины…

Не от нас зависит???
Ерунда!
Все зависит от нас.
Все события в стране зависят от нас.

Как и три года назад я призываю вас: не бойтесь высказать свою позицию. Пусть ее увидят те, кто вас окружает.

В любом случае – здесь это сделать легче, чем в Крыму. И там от нас ждут нашей позиции.
И я вам раскрою маленькую тайну. Крымчане с нами. Некоторые уже приехали, чтобы взять участие в марше. Некоторые еще едут.

МОЛОДЦЫ!!!

Теперь я понимаю, что все. что я делала там — не прошло даром.

 

Liza Bogutskaya, 14.12.17, facebook

3 оценки, среднее: 5,00 из 53 оценки, среднее: 5,00 из 53 оценки, среднее: 5,00 из 53 оценки, среднее: 5,00 из 53 оценки, среднее: 5,00 из 5 (3 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Для того чтобы оценить запись, вы должны быть зарегистрированным пользователем сайта.
Загрузка...

Метки:

2 комментария читателей статьи "Не бойся!"


 1. Arkadiys
  15.12.2017
  в 21:07

  Ксантопулос и Богуцкая вызывают у меня большие подозрения.на то, что они готовятся на место зоряна шкиряка. Тот из штанов выпрыгивал на сцене Евромайдана, критикуя шапкокрада. А потом при власти оказался обыкновенным шкуряком. Обе дамочки резко критикуют Юлию Тимошенко простейшим образом не зная о ней ничего. Они пользуются информацией, которую распространяют проплаченные хулители. Она всей своей жизнью и делами доказала, что она настоящая УКРАИНКА.

  В качестве ликбеза првожу немного информации;
  Досягнення Тимошенко-прем’єра першої каденції
  23:12, 25 січня 2017
  Красномовна відповідь абинеюлям. Написано з відкритого джерела, а саме української версії вікіпедії. Все складено по полицях, перевірити можете самі по посиланню з джерелами звідки ця інформація.
  Отже, перше прем’єрство з 4 лютого 2005 р. по 8 вересня того ж 2005 р. – тобто при посаді всього 7 місяців, а зроблено:
  Збільшення доходів бюджету майже на 70% (за підсумками 2005 загальна сума доходів Державного бюджету зросла на 49,6%, а доходи загального фонду Держбюджету — на 62,4%).
  Підвищення зарплат, пенсій(більш ніж на 73%), стипендій (понад 36%) (у вересні-2005 порівняно з червнем-2004)%). Збільшення грошового забезпечення низці категорій військовослужбовців на 200%.
  в 2005 р. уряд в 12 разів підвищив розмір „одноразової допомоги при народженні дитини“: до 1.1.2004 — 320 ₴; Після 1.1.2004 — 684 ₴; 1.4.2005 — 8497, 6 ₴; 1.1.2008 — 12240 ₴ (на першу дитину), 25000 ₴ (на другу), 50000 ₴ (на третю).
  Кампанія „Контрабанда — стоп“, та виведення з тіні „олігархічного бізнесу“. У цей час Громадська рада при Державній митній службi України (згодом переформатована у Громадську колегію) була сформована здебільшого з представників малого та середнього бізнесу. Прибутки митниці збільшилися на 73%,надходження податку на додану вартість зросли удвічі.
  Заяви про необхідність масової реприватизації 3000 підприємств. У результаті державі було повернуто контроль лише над найбільшим металургійнім комбінатом „Криворіжсталь“ (який перепродали в жовтні-2005 в шість разів дорожче, тобто дорожче на 4 млрд дол.; а за увесь період приватизації 1991–2004 „надходження від приватизації в Україні“ склали лише 8.5 млрд дол.).
  У квітні-травні 2005 — пройшли так звані „бензинова, цукрова, м’ясна кризи“ — коли ціни (на цукор і бензин) за 2-3 тижні піднімалися на 30%−50%. Ці „кризи“ мали ознаки „картельної змови“ — уряд Тимошенко повернув ціни на колишні рівні через місяць-півтора (діючи, в основному, ринковими методами — „товарними інтервенціями“):
  — „М’ясна криза“ була викликана тим, що Тимошенко в перші місяці свого прем’єрства — підвищила зарплати та пенсії в півтора рази. Це викликало зростання попиту на м’ясо; Уряд зняв мито на ввезення м’яса, спекулятивні ціни впали, але політичні опоненти Тимошенко (перш за все президент Ющенко) продовжували критикувати Тимошенко — мовляв, „в Україну завозять переморожене м’ясо, обрізки“. Водночас, Уряд Тимошенко прийняв рішення про значне збільшення виробництва м’яса птиці; внаслідок реалізації цієї програми — через кілька років Україна перетворилася з імпортера в експортера „курячого м’яса“. — „Цукрова та бензинова кризи“ мали ознаки „картельної змови, яка призвела до стрибка цін на 30% — 50%“. Уряд організував завезення партії тростинного цукру; та відмінив мита на ввіз нафтопродуктів в Україну. І за місяць-два ціни повернулися на минулий рівень. Окрім того, „цукрову кризу“ розслідував Антимонопольний комітет, який (аж через рік, в квітні 2006 року, за уряду Єханурова) прийняв рішення, що „цукрова криза“ була „змовою монополістів“ (серед яких був і секретар РНБО Петро Порошенко); і нарахував на винуватців штрафи понад 20 млрн.
  Підсумовуючи результати роботи всього за 7 місяців: Новоспечені матері з військовослужбовцями у захваті, надходження в бюджет колосальні, шалена боротьба по поверненню і ре-приватизації держпідприємств, котрі були викуплені за копійки. Результатом її досягнень журнал Forbs називає Тимошенко “третьою за впливовістю жінкою планети”, а „Економічний форум у Криниці Гурській“ видає нагороду „Людина року Центрально-Східної Європи“. Також Однотуровий вже показує своє брехливе обличчя після помаранчевої революції, яскравий представник сімейства паразитів, корупціонерів, монополістів та олігархів.
  Автор матеріалу: В’ячеслав Яровий
  http://laguna.ua/blog/dosyagnennya-timoshenko-prem-ra-persho-kadenc.html?id=f000103

  Перестаньте любоваться собою. Отложите зеркало.

  0

 2. Arkadiys
  16.12.2017
  в 09:35

  Теперь я понимаю, что все. что я делала там — не прошло даром.
  Lexus?

  0

Добавить комментарий