Не існує абстрактного «правопорядку»

Не існує абстрактного «правопорядку». Правопорядок завжди захишає конкретні права і конкретний порядок.

Взагалі є два основних типи такого порядку.

 

Один — захист панів від гніву підданих і тримання підданих в покорі.

 

Інший — захист вільних людей від злочинців і узурпаторів.

Так ось, нинішні правоохоронці захищають саме перший порядок і тримають населення в покорі. Це їхнє головне завдання і вони його виконують. Свідомо, за гроші. Для когось — це просто заробіток, проте для деяких це ще можливість отримати задоволення від безкарного насильства над іншими людьми.

Частина з них іноді ловить ще й кримінальних злочинців. Коли є вільний час, не зайняти й охороною можновладців. Таким щиро дякую.

Тому не треба мені «такі ж самі хлопці і дівчата». Ні, не такі самі. І не треба що «нас спеціально провокують на зіткнення». Вони самі обрали той бік, свідомо, і повокують самі ті хазяї, яким вони служать, і провокатори всіх видів працюють на їхніх хазяїв.

Вихід з цього глухого кута лише один — усунення мародерів від влади, повна люстрація і створення з нуля нових, дійсно правоохоронних органів для захисту прав і безпеки громадян. А чи буде місце в них нинішнім поліцейським – залежить від них самих, від їхньої честі і гідності.

 

Ніхто не буде виправданий через те, що «просто виконував наказ», якщо той наказ злочинний.

 

Святослав Стеценко, 19.02.18, facebook

3 оценки, среднее: 5,00 из 53 оценки, среднее: 5,00 из 53 оценки, среднее: 5,00 из 53 оценки, среднее: 5,00 из 53 оценки, среднее: 5,00 из 5 (3 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Для того чтобы оценить запись, вы должны быть зарегистрированным пользователем сайта.
Загрузка...

Метки:

Комментарии читателей статьи "Не існує абстрактного «правопорядку»"

  • Оставьте первый комментарий - автор старался

Добавить комментарий