НЕПОЗДОРОВЛЕННЯ З ДНЕМ СУДУ

Сьогодні такий собі день працівників українського суду. Типу, свята у суддів.

Проте, сьогодні більш доцільним було б відмічати траур по українському правосуддю.

Навіть не збираюся пояснювати, чому. Це повинно бути очевидним всім, більш-менш, розсудливим громадянам України. І, особисто я, вважаю, що кращим поздоровленням з цим, типу, святом для суддів було б звільнення їх всіх без жодного винятку. Навіть, з урахуванням того, що є невеликий відсоток порядних судей. Звільнити потрібно всіх.

Всі судді повинні призначатися заново, на рівних умовах з тими, хто суддею ніколи не був, і з жорстким відсівом колишніх судєєк, заплямованих неправосудними рішеннями і неприродним для доходів судді багатством.

Але, це тільки перший крок. Наступним повинно стати створення реального суду присяжних, який має в обов’язковому порядку розглядати такі категорії справ:

– справи щодо особливо тяжких злочинів,
– справи неповнолітніх,
– будь-які справи, в яких обвинувачений забажає такого суду присяжних.
– всі справи, щодо злочинів всіх, без виключення, держслужбовців.

Останній пункт дуже важливий. За великим рахунком, не треба ніяких антикорупційних судів. Просто найнятого народом держслужбовця повинен судити сам народ. І не тільки у справах щодо корупції. Скоїв держслужбовець злочинне ДТП ? Нехай його визнають винним, або невинуватим звичайні люди.

Крім того, треба вже нарешті встановити хоча б якусь відповідальність суддів за неправосудні вироки, ухвали та рішення.

Третій скасований вищою судовою інстанцією вирок судді, третя визнана неправосудною ухвала, повинні тягти за собою тільки один наслідок – моментальне і беззаперечне звільнення цього судді.

Такий саме наслідок повинен бути для судді, вирок та інших дії якого хоча б одного разу були визнані ЄСПЛ порушенням прав людини.

Ось, коли щось подібне у нас в країні станеться з судовою системою, можна буде і подумати, а чи є привід для якогось святкування у наших суддів.

 

Олександр Ружанський, 15.12.17, facebook

4 оценки, среднее: 5,00 из 54 оценки, среднее: 5,00 из 54 оценки, среднее: 5,00 из 54 оценки, среднее: 5,00 из 54 оценки, среднее: 5,00 из 5 (4 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Для того чтобы оценить запись, вы должны быть зарегистрированным пользователем сайта.
Загрузка...

Метки:

1 комментарий читателей статьи "НЕПОЗДОРОВЛЕННЯ З ДНЕМ СУДУ"


 1. Arkadiys
  15.12.2017
  в 20:32

  Судья продажная надела
  Черную мантию беспредела,
  Сидит на теплом месте
  И судит, не имея чести.

  0

Добавить комментарий