О херое ВР, которому удалось безнаказанно вывести из строя 20 танков ВСУ

Вот этот малоизвестный человек на должности народного депутата и хозяина Торгового дома “Агринол” сделал для снижения боеспособности украинской армии больше, чем любой “Моторолла”. На его счету, к примеру, 20 наших танков, выведенных из строя. И сделал это без всякой артиллерии.

 

Пономарев Александр Сергеевич, член депутатской группы “Воля народа”

Просто — нужные контакты в Министерстве обороны, “удачные” тендеры — и поставка в армию моторного масла, смешанного с ослиной мочой. Похоже, что не просто наживы ради, потому что проходит этот гражданин в том числе и по статье “Измена Родине”. Народный депутат Пономарев. “Воля народа”. Реализовала дело СБУ. Но генпрокурор Луценко как-то странно молчит и не спешит идти в Раду требовать снятия с Пономарева иммунитета. Неужто решил дело тупо продать?

 

Пруф по теме:

 

Категорія справи № 761/172/18: Невідкладні судові розгляди; В порядку КПК України; Клопотання слідчого, прокурора, сторони кримінального провадження.

 

Станислав Речинский, 05.02.18, facebook

2 оценки, среднее: 5,00 из 52 оценки, среднее: 5,00 из 52 оценки, среднее: 5,00 из 52 оценки, среднее: 5,00 из 52 оценки, среднее: 5,00 из 5 (2 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Для того чтобы оценить запись, вы должны быть зарегистрированным пользователем сайта.
Загрузка...

Метки:

3 комментария читателей статьи "О херое ВР, которому удалось безнаказанно вывести из строя 20 танков ВСУ"


 1. Петрович
  05.02.2018
  в 12:13

  Чуш собача, зокрема брехня, що дослідження, проведені в ХКБД, довели “задирні властивості” оливи з “Агринол”. Конкурують за ринок мастила “Агринол” з Бердянська і “Аріан” з Фастова. У першого – великотонажне виробництво, у другого – дрібні партії. Вже пройшла інформація, що “Аріан” поставив 200 тон мастила у Пакистан від імені “Агринолу”, відкрита кримінальна справа. Маленький хижак “Аріан” не гребує нічим, щоб видрати ласий шматок поставки мастила в армію у конкурента.

  0

  • st
   06.02.2018
   в 17:57

   Петрович, то з Вашого коментаря незрозуміло: чи зазначена істота Пономарев – ублюдок, що винен в державній зраді, чи пан Речинський – брехун?

   І тоді що генпрокурва луценга разом з патроном (гарантом) не виконують службові обов*язки?

   1

   • Петрович
    06.02.2018
    в 21:31

    Я не можу прямо відповідати на прямі запитання. Це тема, по якій дають підписку про нерозголошення. Тим дивніша “обізнаність” Речинського.
    Початок цієї історії з моторною оливою знайдете тут:
    01/09/2017
    30 МТУ для «Аль Халид» в Пакистане вышли из строя из-за «левого» масла от «Укрспецэкспорта»

    Продовження цієї історії прочитаєте тут:
    01/11/2017
    “В Минобороны скрывают махинации с поставками старых танковых двигателей”

    В новинах за січень
    В Славянске сгорело некачественное моторное масло, которое поставляли ВСУ по указанию России

    Думаю, що Речинський, не вникаючи в справу, написав те, що йому сказали написати. Можливо, за гроші, інакше чому б він був таким довірливим. Матеріалів в інеті по цих справах дуже багато. Міг би й прочитати.
    Думаю, що Луценко і Порошенко навіть не здогадувалися і, можливо, не здогадуються, що відбувалося з двигунами і моторною оливою.
    Думаю, що найбільша вина Пономарьова в тому, що він не хотів віддавати багатомільйонний бізнес Аріану.
    Думаю, що військові перевели стрілки зі зношеними двигунами на оливу Аріана, Аріан перевів стрілки на Агринол.

    1

Добавить комментарий