Остання надія

Остап Дроздов, 06.08.18, facebook

 

Gazeta.ua спитала про мої очікування від грядущих виборів. Я відповів, що:

“Жодні вибори в Україні не мають сенсу через одну причину: вони запрограмовані на самопереобрання існуючих еліт. Технологічно наші вибори перетворені в акт легітимізації змовників. Тому я стверджую, що в Україні не існує політичного механізму зміни влади. Жодного. Лише неполітичні.

Ніякі вибори не мають сенсу, допоки в Україні торжествує політична та візуальна реклама, значна сума застави, невмотивовано високий прохідний бар’єр, дебільна система формування ЦВК і всіх виборчих комісій внизу. Виборець вибирає між рівнем платоспроможності основних гравців. Неплатоспроможні, але якісні – в прольоті. Ми бачимо, як уже тепер, задовго до старту кампанії, країна завішана білбордами все тих же знайомих морд. Тому я навіть не скептично, а вороже ставлюся до наступних виборів, якщо не будуть змінені їхні правила.

Наступні вибори, я вважаю, будуть проявом остаточної ганьби українського виборця. Такого дурного народу годі знайти. Запит на нові обличчя – це нічого іншого, як декоративне самолюбування. Українського виборця 20 років привчали бути електоральним калікою, який не повинен розбиратися ні в чому, крім телероликів. Український виборець упав так низько, що я навіть бажаю йому вкотре обрати негідників на найвищі щаблі влади. Підсвідомо я навіть хочу, аби народ безповоротно чокнувся і обрав президентом партнерку Лазаренка і Путіна.

Запит на популізм і агресивно спрощену риторику зашкалює, а це означає, що за бортом опиняються всі притомні, конструктивні кандидати. До того ж, вони настільки нарцистичні, що навряд чи спроможуться висунути єдиного контр-системного альтернативного кандидата (Гриценко, Наливайченко, Гнап, Безсмертний).

Ці вибори будуть змаганням насмерть між поганими і жахливими. Ці вибори будуть двобоєм між безоднею і прірвою, між милом і мотузкою. І, на жаль, не знайдеться жодного політика, який вийшов би до народу і чесно сказав: «Шановні друзі, ми збудували державу-монстра, і її треба повністю перезасновувати з нуля, з чистого аркуша, з новими кордонами, з новою Конституцією, з новими правилами гри для всіх інституцій, всіх до єдиної. В теперішньому вигляді держава Україна – це зло, тому треба все обнулити і перезасновуватися наново».

Ніхто ж не вийде і не скаже. Тому для мене все зрозуміло.

Ця держава – пропаща. Народ – безтолковий. Єдина інтрига, яка дає шанс, – це питання: коли нарешті включиться в державотворчість ті 50% противсіхів, які розчарувалися в політикумі і від’єдналися від процесів. Вони – остання надія. Якщо вони не народять політичну альтернативу, яка визнає крах 27-річної симуляції державності і захоче перезаснувати державу наново, то майбутнього країна не має. Чергові вибори будуть ще одним кроком у напрямку красиво ілюмінованого тупика”.

 

 

Послесовие админа Oko.cn.ua:

Противсіхі – остання надія Осі. Мені смішно! І в той же час сумно.

Про всяк выпадок еще раз напомню читателям, что в обзор интересных материалов я включаю посты не только тех авторов, с которыми целиком и полностью согласен, но даже и наоборот. Пост Остапа Дроздова (и почему это меня не удивило, что и этот умник крайним делает не тупую Ылиту, а “бестолковый народ”?) — является неплохим поводом для дискуссии.

Собственную точку зрения я уже озвучивал – не бывает бестолковых народов, бывают тупые жлобы во власти. А развитие данной темы будет чуточку позже в моем посте “Страна советов”…

1 оценка, среднее: 1,00 из 51 оценка, среднее: 1,00 из 51 оценка, среднее: 1,00 из 51 оценка, среднее: 1,00 из 51 оценка, среднее: 1,00 из 5 (1 оценок, среднее: 1,00 из 5) Для того чтобы оценить запись, вы должны быть зарегистрированным пользователем сайта.
Загрузка...

Метки:

4 комментария читателей статьи "Остання надія"


 1. lohtorat
  07.08.2018
  в 12:16

  Так тупые (ли?) жлобы во власти это плоть от плоти нашего бестолкового народа.

  1

 2. Вал
  07.08.2018
  в 12:59

  В нашем информ. пространстве достаточно часто мелькают яркие обличительные статьи про российскую творческую интеллигенцию – про их инфантилизм, приспособленчество, нарциссизм, рабскую психологию, оторванность от реалий, нежелание думать, неумение действовать. Мне кажется, что наша “творческая Ылита” – ненамного лучше российской)) По крайней мере, в части неумения логично думать, нежелания признавать свою ответственность и по способности переводить стрелки в нахождении виновных – так точно. Дроздов многие годы является публичным человеком, формирует общественное мнение, влияет на политический и нравственный выбор своих читателей-зрителей – и вот, здрасте)) Вы все – в говне, а я один тут – Д’Артаньян)) Горите вы все в геене огненной за то, что не выбрали … (кстати, а кого нужно выбрать – гнапа, бубенчика, фарион? И за кого Дроздов призывал голосовать ранее, а?) И еще – ура “противсихам”! Они одни – надежда Украины и опора вне-политического развития страны)) Как комментировать этот бред – как временный маразм, присоединение к партии “аби_не_юля”, или он искренне верит в абсурд, что люди, сознательно ушедшие от ответственности за политиков, вдруг прозреют и так же сознательно решать взять на себя ответственность хоть за что-то?))

  0

 3. SergStar
  07.08.2018
  в 17:48

  Песиміст рідко помиляється в оцінці ситуації. Але оптимісту безумовно веселіше живеться. Так, козаче?

  0

 4. Arkadiys
  07.08.2018
  в 20:08

  “Собственную точку зрения я уже озвучивал – не бывает бестолковых народов, бывают тупые жлобы во власти.”
  Про декабристов было сказано, что “далеки они от народа”.
  Про казака тоже самое можно сказать.
  Достаточно назвать: финны, прибалты, поляки.
  Как они живут сейчас, хохлы не будут жить ещё 300 лет.
  Мир это не только атомный реактор, который, кстати, хохлы умудрились грохнуть на всю европу.

  0

Добавить комментарий