Передмова до прес-конференції Савченко. Або заколотник Рубан і всі, всі, всі

Олександр Ружанський, 15.03.18, enigma.club

 

Зараз всі з завмиранням серця знаходяться в очікуванні прес-конференції Народного депутата Надії Савченко, яку влада пробує на роль невдалого керівника збройного повстання промосковських сил проти супер – пупер українського режиму Порошенка. Пробує, поки що, доволі обережно, дивлячись пролізе ця шняга, чи ні. Тому, що з арештом Рубана з купою зброї і боєприпасів, як, типу, викриттям збройного заколоту, якось не пролізло. Народ нє схавал і на першу серію мультика під режисурою СБУ і військової прокуратури про Рубана – головного заколотника, не повівся.

Бо з цим розпіареним арештом виникло більше питань, ніж відповідей. Узагальнено ці питання можна звести до двох:

 1. Вони там, що, повні дебіли в СБУ?
 2. За кого вони всіх нас приймають?

Якщо ж конкретизувати, всі, від відомих експертів до звичайних домогосподарок, хто хоч якось в курсі історії про цю геніальну, видатну і потужну “спецоперацію” українських спецслужб, ставлять прості, але абсолютно доречні і логічні питання:

А чому Рубану не дали проїхати далі і не відслідкували його до кінцевого місця призначення, тобто, до спільників, аби затримати всіх на гарячому?

Де масові арешти цих спільників Рубана? Адже, для таких масштабних дій, які,типу, попередив Вася Грицак і Ко, з вбивством всього керівництва країни і обстрілами центру Києва з найпотужніших мінометів, одного Рубана трошки недостатньо.

(А! Ви ж до співучасників Рубана не довели. Добре, все рівно видатна операція, чого вже там.)

Чому не заарештовано оцього Кедра, який вже точно співучасник перевезення цілого арсеналу? Чи він не співучасник? А хто тоді? Ким є у справі людина, яка допомагала Рубану без дозвільних документів перетинати лінію розмежування і надала йому свій бусік для перевезення зброї два (!) рази?

З урахуванням того, що першу партію зброї, яку перевіз Рубан, як стверджує слідство, було відвезено до військової частини А 0553, військовослужбовцем якої і є цей Кедр, в миру майор Павло Балов?

І це тільки частина питань відносно цієї справи. А є ще, не менш, якщо не більш, цікаві питання, які виникли навколо історії з затриманням Рубана.

Ось, зараз з’явилася інформація, що майор Балов хизувався вбивством орківського терориста Багі (Багіряна) і що Головний військовий прокурор України Анатолій Матіос фінансував його, Кедра, диверсійну групу. І це лягає в контекст заяв бойовиків з ЛНР, про те, що Багірян був знищений групою Кедра на комерційній основі і на замовлення Матіоса.

Але, друзі, це взагалі повний аут, піздець і піздець піздєцов, вибачаюся. Коли військові знищують терориста і ворога – це військова спецоперація. І це нормально під час війни. А коли людину, нехай і терориста, знищують на замовлення і за бабло заступника Генерального прокурора України, який не є військовослужбовцем ЗСУ, – це банальне вбивство. З точки зору Закону і без варіантів.

Втім, виникають додаткові питання:

Чому, з яких джерел і на якій підставі Матіос взагалі фінансував диверсійну групу Збройних сил України?

А кого ще, і чи тільки на той стороні, ліквідував Балов на замовлення Матіоса?

Якщо згадати, що кримінальним провадженням відносно Рубана процесуально керує Військова прокуратура України на чолі з все тим же Матіосом, то всі ці питання, і по Рубану, і по Кедру, і по Кедру разом з Матіосом, стають більш ніж цікавими. Справа тільки у тому, що відповідати на них, за цієї влади, нема кому.

Як, власне, і на питання, щодо Савченко, яка після довгого часу інформаційного ігнору, сьогодні знову у топ – новинах. Причому, їй для цього навіть не знадобилося черговий раз на весь світ голодувати. Все було зроблено руками і ротом Геніального прокурора України, Юрія Віталійовича.

Незрозуміло, які, власне, докази співучасті Савченко у злочині Рубана може мати СБУ і військова прокуратура, окрім того, що вона намагалася взяти Рубана на поруки? А до судового засідання з обрання міри запобіжного заходу Рубану, що, у СБУ на Савченко нічого не було по цій справі? Якщо було і є, чому їй дали спокійно знаходитися на волі і ГенпрокуЛОЛ і досі не звернувся до Верховної ради з поданням на позбавлення Савченко депутатської недоторканості?

А якщо нічого немає? Чергова паір-бульбашка від Луценка? Особисто я, саме в цьому, не сумніваюся.

Наразі цей кіпіш з допитом Савченко в СБУ і недвозначними натяками Луценка на її головну роль у “військовому заколоті” відводять увагу від юридичної чистоти справи Рубана. Але, це не головне.

Головне те, що Надія Савченко вбудована владою в такі політичні розклади, згідно яких Надійка своєю проросійською риторикою про адін народ, міру мір і таке інше, відтіняє проросійську сутність режиму Порошенка. Причому, Савченко розуміє, яку роль вона грає у цих постановках і робить це за узгодженням з Адміністрацією президента України.

Якщо хтось має сумніви, що Надійка є свідомим елементом політичної структури діючої влади, публікую доволі цікавий документ.

Це депутатське звернення Народного депутата Надії Савченко до Юрія Луценка, в якому вона щиро дякує самому Луценку, Толіку Матіосу і ще одному військово-прокурорському аферисту – Бугайцу, за повернення 5000 гектарів землі сільгосппризначення Міністерству оборони. Насправді, там все не так однозначно і є думка іншої сторони, у якої цю землю відібрали. Але, кого цікавить інша думка, коли проти цих “думаючих” відкрита кримінальна справа за вказівкою самого Матіоса? Фактично, це були комерційні розборки, ціна питання яких вказана у самому депутатському зверненні Савченко – 60 мільйонів гривень.

Проте, саме цікаве те, коли це благодарствєнноє звернення з’явилося – 25 травня 2016 року. Саме в цей день Надія Савченко була звільнена з російського полону.

Зрозуміло, да? Надія Савченко, сидячи в російській тюрмі займалася справами української армії і вивчала відповідні документи щодо власності військових частин ЗСУ. Смішно?

А, якщо це смішно, значить Надія Савченко тупо зробила те, що від неї забажала влада. І хтось думає, що зараз вона робить не так само?

Залишається тільки зрозуміти, чи пожертвують Порошенко і його посіпаки “офіцером” Савченко в цій партії, як вони пожертвували “пішаком” Рубаном, у своєму прагненні замаскувати свою залежність від Кремля? Про жертву “королевою” – кумою Хуйла, навіть не згадую. smile

1 оценка, среднее: 2,00 из 51 оценка, среднее: 2,00 из 51 оценка, среднее: 2,00 из 51 оценка, среднее: 2,00 из 51 оценка, среднее: 2,00 из 5 (1 оценок, среднее: 2,00 из 5)
Для того чтобы оценить запись, вы должны быть зарегистрированным пользователем сайта.
Загрузка...

Метки:

1 комментарий читателей статьи "Передмова до прес-конференції Савченко. Або заколотник Рубан і всі, всі, всі"


 1. Arkadiys
  15.03.2018
  в 18:17

  Возникает вопрос, какова роль Ю. Тимошенко в балагане с Савченко. Неужели, она настолько глупа, что не понимала своей роли в нём?
  Смотришь на хохлов и трудно не придти к мысли, что в Украине одни “тупой, ещё тупее”.
  Навряд ли опарыши знают, что они живут в говне.

  0

Добавить комментарий