Питання до Президента?

Альона Шкрум, 01.03.18, “Українська правда” блоги

 

Вчора багато писали про прес-конференцію Президента, навіть зіграли у таку собі трохи мазохічну гру “якби я міг поставити запитання до Порошенка, то я б…”

У мене до Порошенка питань – немає. І немає їх вже давно.

За 4 роки, шановні, здається все кристально зрозуміло. Які ще питання тут можуть бути? Яку цінність ви вбачаєте у відповідях, що ніколи не надаються по суті? І яку цінність мають обіцянки, які не виконуються?

Питань до Порошенка не було на міжнародному форумі з безпеки у Мюнхені, питання зникають у наших міжнародних партнерів, і ця тиша навколо – оглушливо голосна.

Питань більше немає до гаранта навіть у фракції імені Президента. Це, до речі, дуже показово.

Як розказують депутати БПП, 3 роки назад, коли Президент приходив на фракцію, було безліч рук, виступів, запитань, виступів щодо проблем в округах. Тепер питань немає. Все зрозуміло. Всі схеми поділені. Всі частини пирога порізані. Політика ясна. Про що ще питати?

***

Єдине, що хотілося б, це згадати декілька тез з його попередніх чудових прес-конференцій. Не будемо говорити про АТО за 3 дні і вічні Мінські угоди, які “принесуть мир за місяць”. Просто залишу тут цитати.

***

/25 вересня 2014/

Презентація програми “Стратегія-2020”

⁉ Питання про миротворців.

Президент України заявив, що на Донбасі не буде ніяких миротворчих контингентів, бо це “заморожений конфлікт”:

“Досвід Придністров’я та інших заморожених конфліктів на території колишнього СРСР показав, що після введення миротворців держава втрачає контроль над своїми територіями…Не буде ніяких миротворчих контингентів. Буде спостережна місія ОБСЄ.”

⁉ Про план відновлення Донбасу:

“Буде створений фонд відновлення Донбасу. Сподіваюся, що нам вдасться зібрати не менше 1 млрд. доларів в цей фонд”

Де він, до речі?

/14 Января 2016/

⁉ Про Саакашвілі: “Саакашвілі був мною запрошений в Україну як людина, яку я знаю вже майже 30 років. Ви знаєте, що ми вчилися разом… І я запросив і Михайла Саакашвілі, і Еку Згуладзе, і Давида Сакварелідзе, і Хатію Деканоїдзе, і багато інших я запросив. Жодної секунди я не пошкодував про це – і не шкодую зараз…Це болото ми розколупали. І зараз легше робити реформи”.

/14 травня 2017/

Прес-конференція до дня Європи

 Питання: “Міжнародний інвестиційний банк, власником якого Ви досі є й не передали його у сліпий траст, за останній квартал на 288% збільшив свій прибуток. Вас як бізнесмена це напевне може порадувати. Ваш попередник теж мав свій банк й інші прибуткові активи, і чим все це закінчилось для нього?”

Відповідь: “Я дізнався про цю інфо від Вас. Банк знаходиться в управлінні компанії по управлінню активами так як і вимагає цього закон. В сліпий траст його не можна передати”.

Кажете, відділити бізнес від політики?

…Розумію, важко відповідати на якісь питання, будучи Президентом воюючої держави, маючи бізнесові інтереси в:

– банківському секторі;

– машинобудуванні;

– військовому;

– цукровому;

– аграрному;

– кондитерському;

– медійному бізнесі.

Важке життя Порошенка. Як він там вчора сказав? “У мене життя не цукор”? Та ясно.

4 оценки, среднее: 5,00 из 54 оценки, среднее: 5,00 из 54 оценки, среднее: 5,00 из 54 оценки, среднее: 5,00 из 54 оценки, среднее: 5,00 из 5 (4 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Для того чтобы оценить запись, вы должны быть зарегистрированным пользователем сайта.
Загрузка...

Метки:

1 комментарий читателей статьи "Питання до Президента?"


 1. PiligrimK
  04.03.2018
  в 23:19

  До Бариги давно вже немає ніяких питань – все і так давно ясно, і було абсолютно передбачувано.
  Одне тільки – як довго будемо терпіти цю брехливу істоту?

  0

Добавить комментарий