План Тимошенко лупить наших можновладців по гаманцю

Знаєте, у нас люди якісь дивні. На словах вони такі патріоти, аж від зубів відскакує, але з кожного питання перш за все цікавляться… Планами Путіна.

Наприклад, варто було Юлії Тимошенко оприлюднити свої пропозиції по миротворчому контингенту (що, до речі, ще так недавно просувалось навіть самим Главпорошеном – не вірите, гляньте його виступ на YES від 15 вересня, а також зустріч в Авдіївці від 22 жовтня – лінки в коментах), тут же виволокли путінські слова, що він теж там щось обговорює про миротворців.

Лінк номер один: https://www.pravda.com.ua/news/2017/10/22/7159303/

Лінк номер два: https://www.ukrinform.ua/…/2305750-porosenko-mirotvorci…

Хоча різниця видна неозброєним оком. Почати хоча б з того, що у Путіна абстрактні “миротворці”, під якими мається на увазі звична залепуха із білоруськими та казахськими полками, які тільки номінально носять блакитні каски, а насправді ще більше підігрівають конфлікт.

У Тимошенко же миротворці – фінни та шведи. Крім того, йдеться про консолідовану місію ООН, і конкретний план із трьох пунктів, розписаний на дні та тижні.

Що ж викликало таке різке перевзування в повітрі? Щойно Порошенко і його клеврети були за, а тепер різко стали проти.

Розгадка проста. Всі, хто зараз кричить “План Тимошенко і План Путіна писались в одному кабінеті”, завжди цитують тільки ПЕРШИЙ пункт пропозицій Тимошенко.

А ДРУГИМ пунктом там значиться введення міжнародної цивільної адміністрації, яка візьме під свій контроль всю систему управління на окупованій території та встановить дію українських законів.

Це і є те, чого як вогню забоялась наша влада.

Знаєте, чому по Донбасу так довго немає просування ні по Мінському процесу, ні по будь-якому іншому? Тому що в них є важливе замовчання – Донбас в Україну повинен повернутись “як був”, тобто як окреме удільне князівство Ахмєтова, із преференціями і величезними сумами на “відбудову”. Це мегаохренатітельна годівниця, на яку уже розписана черга і уже очікуються “потоки”, які можна буде смачно попиляти.

А введення міжнародної цивільної адміністрації означає, що на планах знову створити “удільне князівство для найкращого попутника революції” можна ставити хрест. Більше того, будь-яка нормальна міжнародна адміністрація легко виявить, що наші олігархи мали значну економічну вигоду від донбаської “сірої зони” останні три роки – а це підсудна справа навіть по недолугим українським законам.

Ось і вся причина такого перевзування. План Тимошенко лупить наших можновладців по їх найсвятішому місцю – по гаманцю.

 

Вячеслав Ільченко, 16.02.18, facebook

2 оценки, среднее: 4,00 из 52 оценки, среднее: 4,00 из 52 оценки, среднее: 4,00 из 52 оценки, среднее: 4,00 из 52 оценки, среднее: 4,00 из 5 (2 оценок, среднее: 4,00 из 5)
Для того чтобы оценить запись, вы должны быть зарегистрированным пользователем сайта.
Загрузка...

Метки:

1 комментарий читателей статьи "План Тимошенко лупить наших можновладців по гаманцю"


 1. Сливка
  16.02.2018
  в 23:29

  План Сливки:Вводите китайцев

  Интервью выложу,но не сейчас,извините…Усталость просто смертельная

  0

Добавить комментарий