Плівки Онищенко, ПОП і Україна

Друзі, спробую висловити свої думки щодо вчорашнього скандального етеру на Ньюз Ван і трошки узагальнити їх зі своїм баченням ситуації в Україні.

Одразу скажу – саму передачу не бачив. І,чесно кажучи, прочитавши багато коментарів від тих, хто її подивився, не надто про це і шкодую.

Проте, по порядку.

За великим рахунком, що країна вчора дізналася такого, чого не знала раніше?

Що Порошенко – моральна потвора, корупціонер і просто злочинець? Це для когось стало новиною? Як на мене, у Петра Олексійовича є набагато більші і значущі злочини, ніж ті, які зафіксував Онищенко на своїх плівках. Тільки за Іловайськ, Дебальцеве і ДАП Порошенко повинен був сісти за грати, як державний зрадник. Тільки за офшори, які поспіхом ця паскуда створювала для прикриття своїх бізнесових статків в критичний для країни момент, за бізнес на території ворога, за преференції для своїх підприємств в Україні, за численні фінансові махінації і своє збагачення під час війни, Порошенко вже давно повинен був підсрачниками відправлений з посади Президента до СІЗО. І це я назвав лише частину того, за що Петро Олексійович заслуговує на кримінальне покарання і повну моральну обструкцію.

Ну, добре. Припустимо, що вчора нам стало відомо щось ексклюзивне, що нарешті стовідсотково доводить злочинну сутність Порошенка. Що далі? Може тепер народ обурений вже не логічним, а зафіксованим на на звукозаписуючий пристрій, фактажем злочинної діяльності Петра Олексійовича мільйонами вивалить на вулиці вимагати відставки Президента? Такого не буде. Навіть сотні тисяч не вийдуть. Зараз не буду заглиблюватися, чому так, але, не вийдуть.

Може парламент у цьому сенсі буде якось створювати загрозу Порошенку? Разом з НАБУ, ГПУ, ООН і ЄС ? Ні, звісно.

Тобто, від цього викриття Онищенка ПОПу зараз “ні холодно, ні жарко”. Ну, увімкне дурня разом зі своїм оточенням, зробить вигляд, що нічого такого не відбулося. Можна подумати,перший раз.

Тоді, що? Надія на зміну режиму відтерміновується на наступні вибори. (Можливо, дострокові у ВР.) Але тут і виникають найбільш серйозні проблеми для демократично – патріотичних сил опозиційних діючій владі олігархату.

Зауважу, що якісь інші варіанти зміни влади я не розглядаю. Будь-який процес спротиву, чи протесту, все рівно приведе до виборів. Нічого іншого не буде. Така сьогодні світова демократична парадигма

Власне, на це владна і білявладна шахрайська мразота і розраховує. Бо має багато способів намахати суспільство на виборах. Проте, і суспільство не дуже готове протистояти політичним шулерам.

І знаєте, що тут дуже важливо, на мою думку? Не зациклюватися на особі Порошенка. Так, на сьогодні він уособлює собою всю мерзенність ситуації в Україні і багато за що несе персональну відповідальність. Проте, не буде ПОПа, що зміниться в країні, з урахуванням того, що в українському політикумі і владі різних рівнів суцільне людське лайно? Навколо Порошенка і подалі від нього, купа інших маленьких порошенків, януковичей, яценюків, луценків, матіосів і тому подібне. І всі вони марять, або владаю більшою, ніж мають зараз, або владою якої зараз не мають, або хочуть зберегти те місце біля владної годівниці на якому зараз знаходяться.

Тому, головне питання для зміни влади: не просто проти ПОПа, а за ЩО проти ПОПа. Які ідеї для України несе той, хто хоче прийти у владу? Який в нього план дій і механізм його втілення? Як він збирається очистити авгієві стайні влади від зрадників, мерзотників, пристосуванців і злочинців різного штибу?

А що ми бачимо наразі? Політичні перегони і рейтинги залежать, в першу чергу, від того, хто з політиків і в якій мірі більше знаходиться у лайні. Причому, ми всі розуміємо, як тільки один з лідерів передвиборчих перегонів покаже більш-менш впевнений переможний рейтинг, пацюки іншого претендента кинуться наввипередки тікати зі свого перевантаженого гівном корабля до нового. І в мене дуже великі сумніви, що їх там не приймуть з обіймами. Як завжди, в принципі.

І що робити в цій ситуації? На мою думку, хоча часу вже обмаль, патріотичній опозиції почати треба з наступного:
– негайно перестати сратися між собою;
– у найкоротший термін знайти об’єднавчі цілі і способи їх сумісного досягнення;
– негайно почати створювати саме в Україні, об’єднаний комітет національного порятунку зі своєю мережою на місцях. (Це не на противагу закордонному конгресу Ташбаєва. Думаю, навпаки, такі структури могли би добре доповнювати один одного).

Це для початку. Не буде бажання об’єднатися і відкинути власні містечкові амбіції – не буде нічого хорошого для України. Будемо і далі слухати плівки Онищенко без жодних дієвих і правових наслідків.

І коли режим знову переможе, лише мімікруючи до і після виборів, залишаючись зі своєю старою сутністю, не треба буде валити все на Порошенка. Бо ми на нього, чи на когось такого ж, будемо заслуговувати.

 

Олександр Ружанський, 19.04.18, facebook

1 оценка, среднее: 5,00 из 51 оценка, среднее: 5,00 из 51 оценка, среднее: 5,00 из 51 оценка, среднее: 5,00 из 51 оценка, среднее: 5,00 из 5 (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Для того чтобы оценить запись, вы должны быть зарегистрированным пользователем сайта.
Загрузка...

Метки:

4 комментария читателей статьи "Плівки Онищенко, ПОП і Україна"


 1. Татьяна
  20.04.2018
  в 09:05

  О ПОПЕ было все известно со времен Зинченко, с посадкой Колесникова, с целью отобрать активы у Ахметова. А фигуранты те же Петя, Луцик, Шокин. И если помните от “операции” отказался Пискун и ему велели помалкивать!

  1

 2. Arkadiys
  20.04.2018
  в 09:18

  “Тобто, від цього викриття Онищенка ПОПу зараз “ні холодно, ні жарко”. Ну, увімкне дурня разом зі своїм оточенням, зробить вигляд, що нічого такого не відбулося. ”
  Такая реакция на злодея потрошенка говорит о том, что в Украине нет народа, нет нации, а есть стадо (отара) баранов. Которое, к стати, стремительно вымирает к удовольствию Путлера. Ему нет необходимости вводить танки на улицы Киева.
  И полетит уже кузнец Вакула не в Петербург за черевичками, а за куском хлеба в стольный град Москва!

  Вже вмерла Україна.
  Нема ні слави, а ні волі.
  Ми впали на коліна,
  Позбувшись своєї долі.

  Вороженьки на кістках
  Без роси на сонці
  Танцюють на радощах
  На твоїй сторонці.

  Душу положили
  За нашу несвободу
  Нащадки тіла
  Казацького роду.

  Чорне море не всміхнеться,
  Душа Дніпра померла.
  От сорому здригнеться
  Карпатська Говерла.

  Вже вмерла Україна.
  Нема ні слави, а ні волі.
  Ми впали на коліна,
  Позбувшись своєї долі.

  -1

  • mix_ko
   20.04.2018
   в 10:03

   Добродію, Ви не жартуйте такими віршами…

   Що стосується Пєйці?
   Та порядна людина при наявності таких “пред’яв” не тільки подала б у відставку, а просто тихенько повісилася!

   0

 3. Arkadiys
  20.04.2018
  в 16:42

  К сожалению, это уже не жарт, а реальность, с которой вы уже свыклись. Гимн Украины для можнавладцев сегодня стал подобен блатной песни ” Мурка”.

  0

Добавить комментарий